Skocz do zawartości

Legacy 2008r nawigacja android


AudioSystem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

dla zainteresowanych założeniem nawigacji do legacy. 

Ostatni nasz projekt dla Klienta tak wyszedł. Przerobiliśmy ramkę i ładnie wpasowaliśmy nawigację  na systemie android GMS 7751 EVO +

Specjalizujemy się w przeróbkach plastików, car audio, tapicerstwie, Chip tuning itp

nasz facebook

https://www.facebook.com/218002704986770/posts/2354431094677243?sfns=mo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AudioSystem napisał:

Cześć

dla zainteresowanych założeniem nawigacji do legacy. 

Ostatni nasz projekt dla Klienta tak wyszedł. Przerobiliśmy ramkę i ładnie wpasowaliśmy nawigację  na systemie android GMS 7751 EVO +

Specjalizujemy się w przeróbkach plastików, car audio, tapicerstwie, Chip tuning itp

nasz facebook

https://www.facebook.com/218002704986770/posts/2354431094677243?sfns=mo

Wygląda całkiem ok, choć na jednym ze zdjęć pod kątem, widać jakby do okoła była szpara (czy jest?) - zwłaszcza po lewej stronie efekt jest jakby radio było krzywo włożone, ale to być może tylko efekt zdjęcia.

66236404_2354430374677315_7723164716553469952_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnQM1nMxGB-Bx4WjV9fBAMZgnbP2gNf5HfDAr5UXfi00f8Iw6cDSeCeqbpYMqWpFqA&_nc_ht=scontent-lht6-1.xx&oh=8f9f7ca71f002ccb8ecd14fd864f0116&oe=5D79021B

 

Jak to wypada cenowo i czy jest ewentualnie możliwość zakupu samej ramki (koszt?) 

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Orear napisał:

Jakoś wciąż przemawia za mną tablet zamiast schowka między nawiewami... Choć trzeba przyznać, że fajnie to wygląda. 

Na pewno wygodniej patrzeć wyżej choćby na navi. Kamera cofania w tym miejscu jak najbardziej jest ok (przynajmniej użytkowo jak dla mnie). No i na pewno łatwiej podłączyć radio po iso, niż przerabiać z tabletu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Orear napisał:

Jakoś wciąż przemawia za mną tablet zamiast schowka między nawiewami... Choć trzeba przyznać, że fajnie to wygląda. 

Odnośnie tabletów... te urządzenia nie są przygotowane do pracy w niskich i wysokich temperaturach wiec to poroniony pomysł. Możemy zabudować między nawiewami nawigację 2 din 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polter_83 napisał:

Hej, ile ta przeróbka plus wymiana głośników z przodu w takim Legacy?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
 

Zestaw wychodzi bez kamery 2400zl 

z głośnikami narazie się wstrzymaj bo po wymianie radia dźwięk będzie lepszy

najlepiej dzwon do nas 501167756  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głośnikami potwierdzam. Ja mam ramkę jak ta:  https://centrumaudio.pl/ramki-do-radia-samochodowego/4454-ramka-subaru-legacy-05-09-outback-05-09-czarny.html oraz radio Kenwood DDX 4017BT. Po wyrzuceniu radia fabrycznego czuć bas z fabrycznych głośników. Jak znajdę kogoś z okolic Wrocławia to zlecę jeszcze wygłuszenie drzwi bo sam nie mam czasu na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw wychodzi bez kamery 2400zl 
z głośnikami narazie się wstrzymaj bo po wymianie radia dźwięk będzie lepszy
najlepiej dzwon do nas 501167756  
Ok, a mam dodatkowe pytanie.
Jeśli kamera nie jest wymagana i jedyne czego potrzebuje to lepszy dźwięk na głośnikach Ori i puszczania muzyki z USB. Czy są inne radia/odtwarzacze tak jak powyższe, ale tańsze?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...