Skocz do zawartości

Stara Impreza (non-Turbo) CO WYBRAC?


broneq

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

3 dni temu mialem mozliwosc przejechac sie autem, ktore na zawsze zostanie w mojej pamieci. Jestem milosnikiem aut z napedem na tyl (bo gdyby Pan Bog chcial zebysmy jezdzili FWD to kazalby nam chodzic na rekach). Jednak zawsze zdawalem sobie sprawe z mozliwosci 4WD. Nigdy jednak nie mialem mozliwosci przejechac sie niczym z takim napedem. Los sie do mnie usmiechnol gdyz kolega mojego Taty z pracy kupil sobie nowe Subaru Impreza 2.0. Po dotarciu (2,5tys km) udalismy sie do niego na "testy". Wrazenie z proawdzenia 4WD to dla mnie jak jazda w grze komputerowej (a prowadzilem naprawde dobre auta RWD (Mercedes z zawieszeniem sportline, BMW E30) i FWD (Opel Astra GSI, Saab 9-3 TURBO). Wszystko pod pelna kontrola. Moze i to nie byloby tak wspaniale, gdyby nie SILNIK. Tak BOXER to jest ten dzwiek. Jest z niczym nie porownywalny (no moze z R6, V8, ale V czy R to nie to co B, inny swiat :-) magia). Odrazu w mojej glowie zrodzil sie pomysl i to dosc konkretny.

Poniewaz jestem studentem i juz zajmuje sie renowacja jednego klasyka (Merc z podpisu) to nie stac mnie na jakies firewerki. Pomyslalem zatem o Subaru Imprezie z pierwszej serii (lata '90) w wersji BEZ TURBO. Dlaczego bez turbo?

-mniej pali

-mniej awaryjna

-tansza naprawa

-wieksza szansa trafienia auta nie zajezdzonego

(jesli to mity to prosze o uzasadnione opinie dlaczego)

I teraz moje watpliwosci.

Czy kupic 1.6, 1.8, czy 2.0 (najchetniej 2.0)?

Czy za 2000 - 3000 tys EURO mozna kupic fajna Imprezke (na mobile.de jest tego troche)?

Czy Impreza nadaje sie pod GAZ? Pytam o to, bo mimo iz nie lubie gazu, zwyczajnie nie stac mnie na benzynowca (szczegolnie, ze do Beczuni (Merc) gazu nie wloze bo to zabytek) i alternatywa jest Mercedes W124 250D.

Oczywiscie w gre wchodzi tylko seden :-)

Z gory dziekuje za pomoc!!

Pozdrawiam

 

PS sorki za brak polskich znakow ale tymczasowo mam maszyne z angielskim Windowsem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie na wstępie to pomyliłeś dział, tutaj zadaje się pytania techniczne odnośnie w miarę nowych aut zakupionych w sieci SIP.

 

Czy kupic 1.6, 1.8, czy 2.0 (najchetniej 2.0)?

Użyj wyszukiwarki, było wałkowane wiele razy.

 

Czy za 2000 - 3000 tys EURO mozna kupic fajna Imprezke (na mobile.de jest tego troche)?

Czy Impreza nadaje sie pod GAZ? Pytam o to, bo mimo iz nie lubie gazu, zwyczajnie nie stac mnie na benzynowca (szczegolnie, ze do Beczuni (Merc) gazu nie wloze bo to zabytek) i alternatywa jest Mercedes W124 250D.

Oczywiscie w gre wchodzi tylko seden :-)

Z gory dziekuje za pomoc!!

Tutaj ta sama odpowiedź co wyżej.

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...