Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Poco mieli by tak wszystko maskować, a w środku dawać znaczki STI? To bez sensu, przecież te znaczki w ogóle nie wpływają na osiągi (tak wiem kierowcom testowym, bo inaczej dodają +5KM każdy), ale sporo na spekulacje.

 

Oj Wituniu... To jasne. Przecież premiera nowego STI ma być za x tygodni, a trzeba zrobić testy w warunkach drogowych, bez pokazywania, jak wóz będzie ostatecznie wyglądał. I to jest właśnie taki egzemplarz testowy - przecież nie testuje się wyglądu, a to, jak samochód jeździ. Do tego wystarczy karoseria od WRX-a.

 

Więcej - tu: http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... 110&page=4

 

Legenda: test mule = muł testowy = egzemplarz testowy powstały, jak to muł, z połączenia dwóch różnych gatunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama zabawna, chociaz nie specjalnie oryginalna...

Ale tak sobie właśnie pomyślałem:

nikt z nas się jeszcze nie przejechał tym autem a każdy ma już swoje zdanie. A co jeśli okaże się, że tą nową Imprezą jeździ się tak niesamowicie, że poprzedni model nie wytrzymuje żadnego porównania? Że naprawdę jeździ się lepiej niż najlepszymi autami niemieckimi?...

Wtedy dopiero okaże się, czy ta reklama jest po prostu śmieszna, czy jest w niej jakieś ziarno prawdy...

Wprawdzie nie wierzę, że ten samochód okaże się tak dobry jak twierdzi FHI, ale byłoby mi bardzo miło się pomylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama zabawna, chociaz nie specjalnie oryginalna...

Ale tak sobie właśnie pomyślałem:

nikt z nas się jeszcze nie przejechał tym autem a każdy ma już swoje zdanie. A co jeśli okaże się, że tą nową Imprezą jeździ się tak niesamowicie, że poprzedni model nie wytrzymuje żadnego porównania? Że naprawdę jeździ się lepiej niż najlepszymi autami niemieckimi?...

Wtedy dopiero okaże się, czy ta reklama jest po prostu śmieszna, czy jest w niej jakieś ziarno prawdy...

Wprawdzie nie wierzę, że ten samochód okaże się tak dobry jak twierdzi FHI, ale byłoby mi bardzo miło się pomylić...

 

 

Problem w tym, że są tacy co jeździli i niestety walory jezdne odpowiadają stylowi karoserii.

Kilka stron wcześniej znajdziesz relację kolegi z US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że są tacy co jeździli i niestety walory jezdne odpowiadają stylowi karoserii.

Kilka stron wcześniej znajdziesz relację kolegi z US.

 

ale kolega z kilki stron wcześniej jeździł WRX a nie STI a to różnica :mrgreen:

A na tej kanadyjskiej reklamie to co jest? Sti? :wink:

 

Wracając do tego zdjęcia od Przemqua (z 4 rurami :wink: ) to niestety wygląda na to, że projektantom z Subaru brakuje odwagi lub talentu (albo obu tych przymiotów) aby zdobyć się na jakąkolwiek oryginalność czy to zewnętrza czy wnętrza tego samochodu... nie mówiąc już o pięknie... za grosz nie ma w tym pojeździe pierwiastka piękna...

W tej sytuacji jeśli ma się to coś czymś obronić to właściwościami jezdnymi i jakością podzespołów (czyli tym co stało u zarania tych aut)... a to się dopiero okaże...

 

A może niech wznowią produkcję GT?

Pewnie znalazło by się sporo klientów... np. na 22B? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że są tacy co jeździli i niestety walory jezdne odpowiadają stylowi karoserii.

Kilka stron wcześniej znajdziesz relację kolegi z US.

 

ale kolega z kilki stron wcześniej jeździł WRX a nie STI a to różnica :mrgreen:

 

Ale na tej reklamie oni jada WRX'em a nie STI..chyba.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pin konkretnie napomniał o koledze który jeździł, chodziło zapewne o Rzymu który jeździł WRX, reklama a Rzymu to dwie różne rzeczy, a poza tym na reklamie też jest chyba WRX

Nie, ja nie wspominałem o koledze, który jeździł, bo nie wiedziałem, ze ktoś tu już MY'08 jeździł...

Ale i tak nie będę opierał opinii na jednej wypowiedzi...

Poczekam na bardziej reprezentatywną próbkę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie wspominałem o koledze,

 

przepraszam omyłkowo napisałem chodziło mi o Adama.

Powiem raczej: "mamy dużą nadzieję, że w przypadku MY'08, między WRX i STI będzie różnica" :twisted:

 

będzie, będzie duża - to jest ich as w rękawie :???: - oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As bierze raz. :razz:

 

Ale sa ich 4 w jednej talii ;)

 

Tylko czemu wszystkie poszły za rury? :???:

 

 

Legenda: test mule = muł testowy = egzemplarz testowy powstały, jak to muł, z połączenia dwóch różnych gatunków.

 

Tylko, że muły są bezpłodne. A Porażka 08 niestety nie :evil:, więc widzisz, że kreślenie nie pasuje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...