Skocz do zawartości

Kupno Forestera 2.0


damianoo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem tu nowy i pisze ponieważ będę w najbliższym czasie chciał kupić Subaru Forester 2.0 benzyna z 2008-2010 roku. Powiedzcie mi proszę na co zwrócić uwagę? Do auta będę zakładał LPG. Słyszałem coś o regulacji zaworów i wyjmowaniu silnika oraz o cenie 1500 zł za usługę... Czy możecie mi powiedzieć, czy warto kupić ten samochód? Na co zwrócić uwagę? Jakie są koszy eksploatacji i jak z tymi zaworami? Czy śmiało mogę do tego silnika założyć LPG? Jak z braniem oleju?

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, damianoo napisał:

Cześć,

Jestem tu nowy i pisze ponieważ będę w najbliższym czasie chciał kupić Subaru Forester 2.0 benzyna z 2008-2010 roku. Powiedzcie mi proszę na co zwrócić uwagę? Do auta będę zakładał LPG. Słyszałem coś o regulacji zaworów i wyjmowaniu silnika oraz o cenie 1500 zł za usługę... Czy możecie mi powiedzieć, czy warto kupić ten samochód? Na co zwrócić uwagę? Jakie są koszy eksploatacji i jak z tymi zaworami? Czy śmiało mogę do tego silnika założyć LPG? Jak z braniem oleju?

 

Dzięki z góry.

Cześć,

 

Zdecydowanie warto poszukac silnika, który fabrycznie będzie miał wzmocnione gniazda zaworowe. Silnik 2.0i sam w sobie jest bezproblemową jednostką. Co 7 lat lub 105 tyś km powinien być zmieniany rozrząd. Model Forestera SH z benzynową wolnossącą jednostką jest uznawany za udany model, tak jak i jego poprzednie i następne generacje. Poza tym liczy się pochodzenie samochodu, jego historia serwisowa i przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...