Skocz do zawartości

Jak to pojechałem/poszedłem na skróty


Nargond

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, chojny napisał:

Oberwanie chmury było to się zebrało. Normalnie tam po kostki i to dosłownie. Lokalesi potwierdzali.

 

Przyjechał po naszej akcji buldożer i zrobił odpływ wody ;) 

Ładnie ! 

Mimo że zdjęcia i film Dyrektora naczelnego mnie w jakiś sposób przerażają tak tym bardziej korci mnie sprawdzenie własnych sił na Plejadach... :-) 
Więc pewnie do zobaczenia na miejscu ! 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
2 godziny temu, Nargond napisał:

Mimo że zdjęcia i film Dyrektora naczelnego mnie w jakiś sposób przerażają

Niepotrzebnie. Sprawdzanie trasy służy między innymi temu, aby miejsca ewidentnie nieprzejezdne ( jak ta kałuża ) ominąć. A oberwania chmury tak często się nie zdarzają :) ( a nawet jeżeli, to zwykle bez aż takich konsekwencji - najwyżej nie da się przejechać - wtedy ...... Patrol :) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

26 minut temu, Dyrekcja napisał:

Niepotrzebnie. Sprawdzanie trasy służy między innymi temu, aby miejsca ewidentnie nieprzejezdne ( jak ta kałuża ) ominąć. A oberwania chmury tak często się nie zdarzają :) ( a nawet jeżeli, to zwykle bez aż takich konsekwencji - najwyżej nie da się przejechać - wtedy ...... Patrol :) )

 

Dobrze zachęcacie teraz na pewno się zjawie - jeśli czas pozwoli (tzn zależne od terminu Plejad) 

 

Z tego co widziałem to pewnie zapisze się na trasę pośrednią bo pewnie bez dobrych opon w teren na trasie terenowej nie dam rady :-) 

Grunt to dobra zabawa :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
4 minuty temu, Nargond napisał:

zapisze się na trasę pośrednią bo pewnie bez dobrych opon w teren na trasie terenowej nie dam rady :-) 

Grunt to dobra zabawa :-) 

Ależ dobra zabawa jest właśnie wtedy, gdy się nie da rady :thumbup: 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dyrekcja napisał:

Ależ dobra zabawa jest właśnie wtedy, gdy się nie da rady :thumbup: 

Należę do tego typu ludzi którzy uparcie brną do przodu i nie lubią się cofać - więc proszę nie podpuszczać bo będziesz jednego forestera ciągnąć przez cały poligon doświadczalny :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2019 o 15:06, Nargond napisał:

Należę do tego typu ludzi którzy uparcie brną do przodu i nie lubią się cofać - więc proszę nie podpuszczać bo będziesz jednego forestera ciągnąć przez cały poligon doświadczalny :-) 

 

Nie ma się co martwić na zapas, zawsze się ktoś pomocny z linką znajdzie a  zazwyczaj wystarczy tylko pomocna dłoń żeby pchnąć z miejsca  ;)

 

Nie wiem co jest w tych autach ale doposażone terenowo/wyprawowo wyglądają obłędnie!! 

 

 

53660900_1255834887926167_8036876596801437696_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się marzył prawdziwy offroad - np coś takiego jak ma Dyrektor...
I już oglądałem możliwości SH w terenie jak i ewentualne przeróbki : i np. to jest ciekawa przeróbka 

 

 

Ale uważam że póki on służy jako zwykłe auto miejskie zostaje w standardzie...
Z okazji że jest to SBD - pewnie nie będzie chętnych na zakup tego auta za 3-5lat a wtedy się pobawię w coś ciekawego :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...