Jump to content

Zestaw naprawxzy zacisku tył WRX - problem


dr.elich
 Share

Recommended Posts

Mam problem z zestawem naprawczym do dwutłoczka - pasuje tylko gumka zewnętrzna, ta w środku ma inną średnicę. Nie pasował zarówno zestaw OEM jak i Autofren. Zacisk prawdopodobnie może pochodzić z hawka.

Ktoś poratuje informacją jaki zestaw?

Link to comment
Share on other sites

Też miałem dokładnie ten sam problem z tylnym dwutłokiem, autofren dobrany pod wrx również nie pasował, OEM nie próbowałem. Ciekawe co z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

OEM zakupiono ponieważ czytałem, że autofren łapie syf. Ale żadna z opcji nie pasuje. Mechanicy rozważą użycie starych gumek bo nic innego nie pozostaje. Średnio mi się to uśmiecha po zaciski przeszły proszkowe malowanie.

 

Link to comment
Share on other sites

U mnie autofren od dwóch lat na przednim czterotłoku daje radę, co miło mnie zaskoczyło gdyż opinie są skrajne: że niby ciekną od razu po wyjeździe z warsztatu. Na tyle też mam jeszcze oryginały, na szczęście warsztat regenerujący dwutłoka sprawdził to na samym początku. Nie wiem, mają logo Subaru ...czterotłoki np: występowały w różnych markach i bywały między nimi różnice. Czy z dwutłokiem było podobnie czy to tylko Subaru coś zmieniło? Albo były różnice w przeznaczeniu na rynek japoński, amerykański, europę?

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Numer zestawu naprawczego na tył  do dwutłoczka z WRX to 26697FA000 i  był niezmienny na przestrzeni lat, numer tłoczka  był również niezmienny na przestrzeni lat i począwszy od type R 98 rok  poprzez WRX 01-07  jest to 26635FE010.

 

Jeśli OEM zestaw nie pasuję, znaczy to mniej więcej tyle że  ktoś tam już  przed Tobą był i dobierał coś na wymiar.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...