Skocz do zawartości

światła brak


trebor1967

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!!!! Nowy człowiek a pewnie stare pytania. Może znajdą się jacyś cierpliwi i pomogą? Zakup - Forek 2001 2.0 T . Ja wiele już w Jeepie widziałem z oświetleniem ale tutaj Pany to magia. Rozszyfrowałem magiczny przycisk na "B" ale …… drzwi otwieram i mam tylko światełko na wysokości siedzeń pasażerów z tyłu. Czy nie powinny się też palić przednie u kierowcy i pasażera? Jak wcisnę to ok ale w garażu ciemno. Czy ktoś może opisać mi, które miejsca na pulpicie powinny się świecić? Biegi w automacie wrzucam na czuja a świeci się tylko kółko z nawiewami. Potencjometry siły nawiewu i ten wyżej czarne, ciepło zimno - ciemne, i mógłbym tak wymieniać. Podsumowując: co mam się świecić jak drzwi otworzę? Jakie miejsca na konsoli, zegarach, drzwiach, z boku po lewej, zmiana biegów, podgrzewane fotele,..... PLEASE  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo. tylko te jedne światełko na środku podsufitki. podświetlenie w okolicach radia zapala sie tylko po włączeniu świateł, inaczej czarne. nawiewy i klima też nie świecą wcale.

 

TTTM - Ten Typ Tak (chyba) Ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo roboty aby to przerobić, ale oświetlenie kabiny zapala się dopiero jak włączymy światła.

Patrzyłem teraz do schematu, jest szansa to przerobić, trzeba by inaczej zasilić moduł podświetlenia. Ale to moje przypuszczenia po przeglądnięciu schematu, nie kompletnego niestety. Przepiąć zasilanie bezpiecznika no.12. Z zasilania po przełączniku świateł na po zapłonie. Dokładnie to zasila to przekaźnik tylnych świateł. Znaleźć trzeba ten moduł i na nim chyba przewody fioletowe.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. W instrukcji, którą w końcu dopadłem niestety ten typ tak ma :), we wtorek jestem u magika od subaru z 12 letnim doświadczeniem zobaczymy co powie. Jeep z 1997 miał więcej bajerów dlatego po 2001 spodziewałem się petardy ale ….. poznajemy się z forkiem :P dzięki za Wasze wpisy !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...