Skocz do zawartości

Forester MY16 - automatyczne blokowanie drzwi


_akir_

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, _akir_ napisał:

W moim leśniku mam ustawione opoznienie blokowania drzwi na najnizsza wartość

niestety zamki sie nie rygluja

czy ta opcja to jakis FAKE ? czy tylko u mnie nie działa ?

Też mamy XT MY16 i szczerze to nie wiedziałem że coś takiego jest i można ustawić? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się ryglują. Jest to opisane w instrukcji obsługi na str. 2-20. To nie jest ryglowanie się zamków w czasie jazdy, ale gdy pilotem "otworzysz" auto a nie otworzysz żadnych drzwi, to po określonym czasie w pokazanych przez Ciebie ustawieniach auta, zamki ponownie zaryglują się.

Też mi brakuje takiej opcji, że jak ruszam to mi zamki ryglują się, a jak gaszę zapłon to odryglowują się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Licho napisał:

U mnie się ryglują. Jest to opisane w instrukcji obsługi na str. 2-20. To nie jest ryglowanie się zamków w czasie jazdy, ale gdy pilotem "otworzysz" auto a nie otworzysz żadnych drzwi, to po określonym czasie w pokazanych przez Ciebie ustawieniach auta, zamki ponownie zaryglują się.

Też mi brakuje takiej opcji, że jak ruszam to mi zamki ryglują się, a jak gaszę zapłon to odryglowują się.

zerkne do tej obstrukcji :) zobaczymy co wyjdzie

w poprzednich Japoncach i Fordach taka opcja byla do wlaczenia i wylaczenia poprzez kombinacje z klamka, a tutaj myslalem ze ta opcja odpowiada za ryglowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...