Zapomniałam się dopisać do konwoju już to poprawiam. do zobaczenia jutro!
------------------------------------------------------------------------------------------
Plejady już za 1 dzień !
!!! UWAGA, MYJNIA + SPA DLA AUT- NA MIEJSCU POD BIUREM ZLOTU !!!
1. Lista wcześniaków
1. Cichaczu / Tynka
2. marcinb101/ as100p
3.
Bęben / Kaśka
4.
Dziedzic/Rozrabiara
5.
Jak się uda:-) to Grześ będzie
6.
Apacz/ Sebekian + kobitki+inwentarz
7.
Urabus Family Team
8.
cybel+Marian+Misiek
9.
Albi/Dark Knight
10.
GÓRAL z Łodzi+MYSZA+...
11.
jest szansa na guns n'roses
12. Aga/Maciek
13.
Marcin, Justyna i córka Maja
14. Andremil
15. Aga
16. TJ + Jajo
17. damianbyczek
18. pumex1/świerszczu
19. Jac.ek i A.ga
2. Lista tras
Szosowa
105 IzoTomek
106 Intakwrx
109 BartZ/saszynski
110 LIDA/JULO/TOMI
112
damianbyczek
119 adamss/sylwia
122 TJ /Jajo
123 wichercat/Kubeusz
126 siekla
129 gryka/Ewe
131 Pablonas
132 eMTi/Terzo
133 Apacz/sebekian
135 Cichaczu
136 Urabus Family Team
137 Andremil
138 siner
139 Primi / guma
140 beben
141 cybel/Misiek
142 Bart
143 Alex
144
dario007/Bzyk
145 kj5d/Jackpot70
146 szubaru
147
slesz/budzik
148 chojny + zoui
149 radix99/Belka
151 Action/Tomek
152 gemi
154 Aga/Pawlo20
155 romin1/gumiak
157 tzd
161 edek2006/gendziu
tur szos
301 pchelek
307 grzegorzp/Monika
311 plejadek
314 spawalniczy
315 vergette
316 Iwa/Bak
317 PRIMAR / Krystyna
318 Zelazny
319 Platon
322 MarasB/MichuB
332
Agata/ Anita
333 marcinb101
/as100p
334 Grzegorz Magdziarz
355 arosiak + Beti +szkodnik Daniel
337
Dziedzic/Rozrabiara
338 Albi/
/
Dark Knight
344 patsiw/Kamila
345 gt33/puszek
347 mrowa/izu
348 gpruszko/luba
352
Pablito79/Olga
maciekSubaru/Aga
terenowa
203 Michał R./Dominik
204 Qurczag/Janek
206 pumex1/świerszczu
207 Jac.ek/A.ga
208 Paweł / Sylwia / Dorota
209 bartekfi
210 carfit/Carlos
211 zamieszanie
212 Cebula13/Krogulec
214 IzkaTom
216 Góral i Iansab
217 kosmit
218 Mysza i Sylwia
221 Subary/Alek
223 rpw/Kate
224 Marcin, Justyna i córka Maja
225 Palladinum/Bucik
228 marhof/raku
Tur ter
409 LisekRL/RafałXV
412 AllRad
414 DerickB
423
Jastazen / Powell
425 Apaczowa+Magma
426 PedroA/Danio
433 Aga/Maciek
440
Beavis/Falubaz
443 Golfstrom/Gosia
LISTA ZAKWATEROWANIA
ZAJAZD JURAJSKI
1. Andremil
2. vergette
3. Marcin, Justyna i córka Maja
4. Jastazen / Powell
5. Paweł / Sylwia / Dorota
6. maciekSubru/Aga
7. pumex1/świerszczu
HOTEL JURA
1. MarasB/MichuB
2. dario007/Bzyk
3. kj5d/Jackpot70
4. mrowa/izu
5. gpruszko/luba
6. Beavis/Falubaz
7. grzegorzp/Monika
8. Jac.ek i A.ga
STACJA JURA
1. radix99/Belka
2. Cichaczu
HOTEL ORLE GNIAZDO
1. Izotom
2. zamieszanie
3. marcinb101/ as100p
4. kosmit
5. AllRad
6. pchelek
7. Urabus Family Team
8. Bęben/Kasia
9. Maciek/Aga (bębnowa siostra )
10. carfit
11. Alex
12. Carlos
13. slesz
14. Góral i lansab
15. Mysza i Sylwia i córki
16. DerickB
17. PRIMAR
18. Żelazny
19. PedroA/Danio
20. cybel
21. Apacz/sebekian + laski + inwentarz (jak się uda)
22. wichercat/Kubeusz
23. Dziedzic/Rozrabiara
24. patsiw/Kamila
25. DamianByczek / Jack
26. Primi / guma
27. Grzegorz Magdziarz
28. eMTi / Terzo
29. Albi/Dark Knight
30. Agata/ Anita
31. Iwa/Bak
32. Bartekfi
33. Cebula13 / Krogulec
34. LisekRL / RafałXV
35. Palladinum / Bucik
Hotel Fajkier Wellness&SPA
1. Platon/Beata
2. plejadek
3. rpw/Kate
4. Golfstrom/Gosia
5. Pablito79/Olga
6. gt33/puszek
7. arosiak + Beti +szkodnik Daniel
8. LIDA/JULO/TOMI
9. spawalniczy
Hotel Villa Verde Congress & Spa
1.gryka/Ewe
2.
Nocleg poza SIP
1. siekla
2. Action/Tomek
3. Lista konwojów na Plejady:
a) środa
Konwój południowy:
startuje w Zielonej Górze w środę wcześniaczą ok. 11.00 i zbierający wszystkich chętnych po drodze wzdłuż A4, jednak nie dalej niż do Gliwic (pi x drzwi)
1. BartZ/Saszynski
2. Cichaczu/Tynka
3. Byc moze TJ od Wroclawia
Konwój południowo - południowy (Cieszyn, Bielsko B, Żywiec, Sucha Beskidzka, przez Kraków)
1. marcinb101/as100p
Konwój centralny:
Warszawa/Sochaczew/itepe
1.
Konwój północny
1. Aga
2. Primi
b ) czwartek
Konwój południowo - południowy (Cieszyn, Bielsko B, Żywiec, Sucha Beskidzka, przez Kraków)
1.
Konwój z Wa-wy - IKEA Janki 10.00 zbiórka
1. PedroA/Danio
2. Golfstrom/Gosia
3. edek2006/gendziu
4. DerickB/Malyna
5. kubeusz
6. Palladinum/Bucik
7. AllRad
8. maciekSubru/Aga
9. Agata/Anita
Konwój ze Szczecina przez Niemce (A11, A10, A13, A15 Granica A18, A4, ...) we czwartek.
PKC:
- Kołbaskowo ~05:00
- A4 węzeł Legnica ~09:00
1. Beavis
2. wichercat
Konwój z Wielkopolski - wyjazd stacja Shell na trasie katowickiej (S11) 8.30
1. IzoTom x 2
2. Piachu
3. Forek08
4. gryka
5. chojny + zoui