Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

a zobacz ile teraz poustawiali masztów na fotoradary w Lublinie, katastrofa. Ja od pewnego czasu jeżdżę z włączonym TomTomem i mnie ostrzega bo zapominam czasem :wink:

 

Apropo spotów, dzisiaj na myjce na Turystycznej spota zrobiła sobie Żandarmeria Wojskowa - wszystkie stanowiska zajęli :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak Ty NaLeśnix, ale jak nie byłeś to nie pisz, bo sam może w chacie siedziałeś w TomTom`ie szukałeś foto-radarów:)

Nie czytałeś widzę stronek Automobilklubu, spotkanie było w bankowym, widać resztę obchodził tylko szpan furą którą zasponsorowali rodzice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile:

widzę że coś się zaczyna dziać :)

kiedyś zakładałem temat o spotkaniach w Lublinie, ale umarł sobie śmiercią naturalną.

W razie czego jestem chętny jakby coś się działo :)

Koło polibudy są zajebiste kebaby :mrgreen: - może kebabowy spot na początek?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pomysł Adaś. A będzie gdzie zaparkować te wszystkie Subaraki?

pod akademykami :cool: chociaż wakacje się zaczynają, to i parking pod budowlanym powinien byc luźny. Albo tak jak Siekla mówi - pod Lidla, ewentualnie pod Paco. Chyba że ktoś chętny na przejazd przez Wapienną ? :mrgreen::mrgreen:

 

Ja jestem aktualnie nie-zmotoryzowany :neutral: więc jak będzie ustalony termin to przyjadę busem do Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stalo z Twoim zielonym ?

wzięła go sarna popsuła.

 

Co do kebabów to koło polibudy są 3:

 

- Al dżazira - można tam zjeść takiego ostrego, że potem trzeba być twardym siedząc na kiblu, bo pali w d.. bardziej niż w gardło podczas jedzenia :mrgreen:

- Dubaj - tam z kolei można zjeść w fajnie zapieczonej chrupiącej bułce

- Mustafa - smakowo chyba najgorzej, ale za to maja stoliki w środku i nie trzeba jeść na stojąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stalo z Twoim zielonym ?

wzięła go sarna popsuła.

 

wspolczuje... mocno rozbila?? ja rok temu jelenia saabem upolowalem... pol przodu nie mialem i dobrze ze to saab to sie na masce zatrzymal... bo tak to bym zostal z jeleniem na rekach w srodku... :) a miecho chociaz zabrales?? bo mo kurcze moje upolowane lesnicy zwineli.. .z usmiechem na twarzy... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz moje ogłoszenie w kupię/sprzedam to będziesz wiedział czy mocno czy lekko :wink:

Mięcha nie zebrałem, nie miałem ochoty bo okoliczności bardziej mnie dobijają od samego faktu. A i rozwalona po całym przodzie zawartość żołądka sarny raczej nie sprzyjała do myślenia o mięsie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oz [moderator czuwa]... to lepiej niz ja rozwaliles... :( wspoczuje wiem jak to jest... moj saab mial wtedy pol roku, nie mialem ac, nie trafilem w sezon lowiecki wiec z odszkodowania tez nici...

a sluchaj nie myslales o kupieniu anglika na czesci??

silniki subaru troche kosztuja, reszta gratow tez... a druga sprawa ze zawsze sie znajdzie jakas cholernie droga pierdulka ktora ciezko kupic a tak masz wszystko na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik OK, tylko obudowa rozrządu pękła w jednym miejscu - jeżdżę nim sobie po podwórku :) Pomysłów mam dużo, ale chyba kupie jakiegoś starego civica do turlania się, a na Subaru przyjdzie czas.

Wczoraj miałem szatański pomysł, kupić chłodnice i lampę i przyszykować auto na Cynę, popracowałem pół dnia z młotkiem gumowym i nie jest źle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mowie o sprzedazy reszty gratow ktorych cie nie trzeba... :)

a no tak :wink:

 

..to też jest myśl, wolne-ssaki angliki kosztują grosze, byłby dawca jakby coś padło, bo innych chętnych na graty z N/A to za wielu by nie było

 

jak bys chcial pomocy przy grzebaniu w aucie to ja chetnie pogrzebie... :)

czemu nie :) pogadamy na spocie kebabowym, jak wypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...