Skocz do zawartości

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy II - 20.02.2011 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

ZimowaSzkolaJazdyIII2011.jpg

 

Zapraszamy wszystkich amatorów i profesionalistów na otwartą imprezę szkoleniową by Szkoła Jazdy Racing.

Będzie to druga edycja Zimowej Szkoły Jazdy. Jezdzimy w kazdych warunkach!

 

Jeśli jest mokro to jest pysznie ślisko.

.

Śnieg jest oczekiwany (jesli bedzie lód wprowadzimy zmiane konfiguracji trasy). Zaleznie od warunkow bedziemy reagowac.

 

Jesli lista startowa bedzie liczyc >15 uczestnikow będą 3 trasy: Niebieska - rozszerzone szkolenie (dla uczestnikow VIP), Czerwona - techniczna trasa szkoleniowa, Czarna - szybka trasa treningowa. Do waszej dyspozycji będzie od 3 do 6 instruktorów Szkoły Jazdy Racing.

 

W przypadku kameralnej imprezy zrobimy 1 dluga trase z petla Czerwona i Czarna oraz jeden plac dla uczesnikow VIP - Niebieska. Na kazdej imprezie jest około 2-3 instruktorów Szkoły Jazdy Racing.

 

Start w niedzielę od godziny 10:00. Jezdzimy do 16:00!

Na miejscu bedzie odprawa gdzie podamy szczegolowy plan imprezy.

 

W porze obiadowej zamówimy coś do jedzenia. Gorąca kawa i herbata będą na miejscu. Więcej pikantnych szczegolow i kilka niespodzianek w wątku ponizej... 8)

 

Prosimy o wpisanie sie na listę zgłoszeń. Lista startowa oraz warunki pogodowe będą opublikowane w piątek 18.02.2011 na 1 dzień przed imprezą. Pierwsza dziesiątka uczestników będzie posiadała pierwszeństwo w szkoleniu oraz priorytet na trasie treningowej!

 

Wpisowe płatne przelewem na konto do dnia 16.02.2011 (środa):

ULGOWY 1 dzień - dla stałych bywalców (co najmniej 3 imprezy Szkoły Jazdy Racing) - 200zł

NORMALNY 1 dzień - uczestnictwo własnym samochodem - 250zł

W tytule przelewu prosze podać: nazwa imprezy, imię nazwisko, pseudonim, auto.

 

Oferujemy również indywidualne szkolenia na zamknietej trasie (Specjalna trasa - niebieska). Do dyspozycji uczestnika będzie doświadczony instruktor, samochod Subaru Impreza GT. Wyjątkowe szkolenie wraz z jazdami samochodem sportowym za kierownicą! Czas trwania do 1,5h, około 12km jazdy samochodem sportowym. Uczestnicy po ukończeniu szkolenia specjalnego mogą jeździć swoim samochodem do końca imprezy.

VIP - szkolenie około 1,5h i samochód sportowy na 12km - 550zł

VIP Extra - szkolenie podwójne (do 3h, samochód sportowy na 24km) - 750zł

 

Wpisowe płatne gotówką w dniu imprezy:

ULGOWY 1 dzień - dla stałych bywalców (co najmniej 3 imprezy Szkoły Jazdy Racing) - 250zł

NORMALNY 1 dzień - uczestnictwo własnym samochodem - 300zł

 

Dodatkowy kierowca w samochodzie (wiecej jazd z instruktorem) - dodatkowo 150zł.

 

Dla uczestników, którzy przyprowadzą nowych klientów - rabaty ustalane indywidualnie.

Osoby towarzyszące mile widziane - dobrze jak wezmą też aparat czy kamerę :P

 

mBank

70 1140 2004 0000 3202 0973 3278

Racing B.Czwartosz

 

Jeśli macie pytania lub propozycje proszę wpisywać na wątek.

Proszę o wpisywanie się na listę (przed imprezą proszę potwierdzić swoje uczestnictwo przez przesłanie wpłaty przelewem i podanie swoich danych: imię nazwisko kierowcy/ów, auto, nr rejestracyjny samochodu, telefon - na nasz szkola@racing.pl).

 

Więcej informacji i filmów z naszymi imprezami na naszej stronie, zapisy również na naszym profilu facebook.

 

Dojazd i lokalizacja lotniska Motopark Ułęż na mapach Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj tam oj tam 8) Na śniegu można łapać ostre boczury a tak to ja nie mam co robić :mrgreen:

eee tam... na sniegu poprostu latwiej... Pamietajcie, ze w sytuacjach losowych na drogach gdy wazy sie nasze bezpieczenstwo nie mamy mozliwosci wyboru "jesli byloby sucho to...". Jezdzimy i zapinamy ostre slajdy w KAZDYCH WARUNKACH!

 

Prosze nie wpisywac "jesli bedzie snieg" tylko zgodnie z ustalonymi zasadami wpisac sie na liste zgloszen lub poczekac az bedzie snieg. Pamietajcie, ze to ostatnia impreza gdzie nie ma minimum. Ale tez i ostatnia ktora bede sponsorowal :mrgreen:

Prosze o zrozumienie tez mojej sytuacji... jak bedziecie sie wpisywac "jesli costam" a potem nie przyjezdzac to albo jesli bedzie snieg bedzie drozej albo beda jezdzic tylko Ci co sie wpisali wczesniej :P

 

Przypominam Stałym Bywalcom, że jeśli ktoś sie wpisuje a potem go nie ma to znowu musi nadrobic 3 imprezy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem już wszystko :wink: Jednak jeśli jesteśmy przy ostrych slajdach to moje cięzkie bydle niestety nie wykonuje takich manewrów na mokrej mawierzchni :mrgreen: Tak więc będe się modlił żeby napadało,ale tak czy siak jestem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem już wszystko :wink: Jednak jeśli jesteśmy przy ostrych slajdach to moje cięzkie bydle niestety nie wykonuje takich manewrów na mokrej mawierzchni :mrgreen: Tak więc będe się modlił żeby napadało,ale tak czy siak jestem 8)

 

A probowales? bo ostatnio jezdzilismy po mokrym i wjezdzalismy na 2 plyty poslizgowe 8) :P

 

Ciesze sie ze rozumiesz i jesli nie bedzie "sily wyzszej" bedziesz u nas :wink:

 

Lista zgłoszeń

1.gelon - S4 biturbo

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin ulegl zmianie.... z 19.02 sobota przesunieto nas na lotnisku na 20.02.2011 niedziela. Przepraszam za zamieszanie :oops:

 

Ja jeszcze sie zbieram po naszym wyjeździe na zamarzniete jezioro - Winter Open 2011 w miniony weekend. Bylo cudownie i pysznie! Zrobilem 410km na kolcu po lodzie i wypilem ponad 120 litrow paliwa :mrgreen:

Jak zabilem alternator okruchami zamarznietego lodu w mojej rajdowce to GTek jak zwykle okazal sie pancerny i dal rade zrobic 350km przez 2 dni.

164738_185012981529421_100000621606126_471589_119713_n.jpg

Nasz kolega Jarek omal nie utopil swojego Lancera.... ale udalo sie go wyciagnac traktorem i dalej jezdzic! To wlasnie dzieki takim "grubym" przygodom takie wyjazdy pozostaną niezapomniane :mrgreen:

 

 

 

Zebralismy bardzo duzo materialu filmowego i nasz Mistrz Montazu ciezko pracuje aby wkrotce....

 

A teraz szykujemy plan i nowe niespodzianki dla Was na Ulezu. Pytajcie, wpisujcie swoje sugestie i oczekiwania wzgledem szkolenia i jedziemy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeeeeeee .... trochę wody i mitsu nie daje rady :P:lol:

subaru by się wyciągnęło z tej trzciny 8)

Tym tokiem rozumowania to raczej.... pod subaru by sie nie zarwal lod :mrgreen::mrgreen:

 

 

3. Dartmoor STi

Sorka, ze zmienilem plany :oops: ale plus za wytrwalosc w zapisywaniu 8)

 

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. gelon - S4 biturbo

2. Houdini - WRX

3. Dartmoor STi

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek.

Popieram Ci z tym by zapisayawli sie ludzie powazni. Plaga jest to, ze mnowstwo ludzi sie zapisuje a potem wychodzi nedza... Jesli nie jest pewien czlowiek pewien wyjazdu, to niech nie "bije piany ze jedzie" ... Tacy ludzie to plaga... Niech kazdy bierze odpowiedzialnosc za swoje deklaracje...

 

szanujmy sie nawzajem

 

Z tym apelem do wszystkich

Edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek.

Popieram Ci z tym by zapisayawli sie ludzie powazni. Plaga jest to, ze mnowstwo ludzi sie zapisuje a potem wychodzi nedza... Jesli nie jest pewien czlowiek pewien wyjazdu, to niech nie "bije piany ze jedzie" ... Tacy ludzie to plaga... Niech kazdy bierze odpowiedzialnosc za swoje deklaracje...

 

szanujmy sie nawzajem

 

Z tym apelem do wszystkich

Edge

 

Dziekuje za poparcie.... poszanowanie 8)

Na Ulezu tak samo wazny jest swiezy, puszyscy snieg jak i fajna, zgrana ekipa :!:

Od tego uzaleznione jest nasze bezpieczenstwo i dobra atmosfera.

 

Nowa zajawka - czyt. trailer II, naszej produkcji z mazur:

 

-- 3 lut 2011, o 13:14 --

 

Dzis pięknie sypie śnieg:!: (jesli sie utrzyma to chyba jakis nocny OS bedzie :roll: )

Sledze prognozy i oczywiscie jak na zlość w nadchodzacy weekend wyjdzie deszcz i slonce :twisted:

W dlugoterminowej pogodzie zapowiadaja, że kolejny tydzien bedzie cieplo i mokro w dzien a wieczorami gololedz. Tak ma byc az do 10.02. Poniewaz pogoda zmienna jest, zupelnie sie tym nie przejmujemy i codziennie ja monitorujemy :mrgreen:

Kazde opony sa dobre na mokry Ulez a na lod to tylko kolce, ktore sa narazie oficjalnie zabronione :P

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. gelon - S4 biturbo

2. Houdini - WRX

3. Dartmoor STi

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś odczułem bardzo silną potrzebę pojeżdżenia... i widzę, że jest okazja... :D

Rozumiem, że ogólnie zasady i atmosfera taka jak na letniej szkole tylko, że biało i łatwiej zderzak zgubić? ;) no i że nie będzie wsi, jak ma się napęd nie tam gdzie trzeba ;)

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. gelon - S4 biturbo

2. Houdini - WRX

3. Dartmoor STi

4. Krasik - Alfa

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś odczułem bardzo silną potrzebę pojeżdżenia... i widzę, że jest okazja... :D

Rozumiem, że ogólnie zasady i atmosfera taka jak na letniej szkole tylko, że biało i łatwiej zderzak zgubić? ;) no i że nie będzie wsi, jak ma się napęd nie tam gdzie trzeba ;)

Niewazne gdzie ten naped... wazne zeby zarlo :mrgreen::mrgreen:

Jak bedzie "Mokra edycja" to chyba tez oske przyciagne :P

 

 

W kto mnie wywalił z listy? ? :evil::evil::evil:

wyglada na to, że sam organizator :lol::mrgreen:

:oops: ale wtopa.... teraz to juz Was zapamietam :)

Przepraszam i dziekuje za pilnowanie 8)

 

 

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. gelon - S4 biturbo

2. Houdini - WRX

3. Dartmoor - STi

4. LORDSEQ - STI

5. Krasik - Alfa

6.

7.

8.

9.

10.

 

-- 11 lut 2011, o 22:41 --

 

Ale tu cicho... zapowiada sie raczej Mokra Edycja...

 

Ja juz szykuje oske :P

 

180579_188294424534610_100000621606126_492245_7722644_n.jpg

szybkiego powrotu do zdrowia Robert

 

tymczasem...

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. gelon - S4 biturbo

2. Houdini - WRX

3. Dartmoor - STi

4. LORDSEQ - STI

5. Krasik - Alfa

6.

7.

8.

9.

10.

 

zapraszamy, zapraszamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z powodu dzisiejszego zjarania hebli i braku funduszy na naprawę na za tydzień muszę się wypisać z listy :( Ale życzę dużo białego i miłej zabawy :) Może przyjadę popykać zdjęcia bo jeżdżąc to będę raczej przedłużał proste przed zakrętami :mrgreen:

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. gelon - S4 biturbo

2. Houdini - WRX

3. LORDSEQ - STI

4. Krasik - Alfa

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...