Skocz do zawartości

1' Japan Tuning Show - Bydgoszcz 2006


Extreme Promoti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w imieniu firmy Extreme Promotion pragnę zaprosić wszystkich właścicieli Subaru do udziału w pierwszej edycji imprezy Japan Tuning Show, która odbędzie się w dniu 20 maja br. na terenach giełdy samochodowej oraz toru kartingowego w Bydgoszczy. Szczegóły na temat imprezy znajdziecie na www.extreme-promotion.pl

 

Zapraszam równiez na forum Japan Tuning Show gdzie czekamy na wszelkie Wasze propozycje oraz sugestie dotyczące imprezy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałęm się stronie internetowej i... yyy... wszystko fajnie, tylko co my byśmy tam robili, jak nasze subaraki w dużej większości raczej nie pasują do charakteru tej imprezy :twsited:?

 

Nawet te dłubnięte samochody forumowe podlegały modyfiakcjom głównie mechanicznym, których na pierwszy rzut oka za bardzo nie widać... Albo jak je widać, to może je ocenić/docenić raczej wprawne oko... :roll:

 

Modyfikacji optycznych tu jak na lekarstwo (max - spojler od estiaja w WRX-ie :mrgreen:). Siatexu, drutexu, Kasparowa i rurexu tu raczej brak :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza skierowna jest do właścicieli aut produkcji japońskiej a Subaru nie wątpliwie nalezy do tej grupy. Uważam, że Subaru a w szczególności modele Imprezy same w sobie są juz stuningowane. Mysle, że osoby które skorzystaja z naszego zaproszenia nie będa się nudziły, po to między innymi jest próba sportowa na torze kartingowym, który notabene jest bardzo techniczny a więc duże pole do popisu dla Subaru, w końcu 4 napęd !!!

 

Pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić podświetlane na UV dysze sprsykiwaczy, czaszki na wentylki, neony , no i chyba pasowało by zmienić mój wydech na świecący na czerwono ( ostatni taki widziałem ) :shock: , bo jakbym pojechał tam,to jakoś chyba nie będę pasował do innych :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ok, nie będę się z Wami przekomarzał, prawdą jest, że takie auta z "kolorowymi dodatkami" zapewne na tej imprezie sie pojawią. Dla mnie najwazniejszym elementem tuningu zawsze pozostanie jednostka napędowa ale gdyby zapraszać tylko samochody po takich modyfikacjach to impreza stała by sie mało interesujaca dla widza. Dlatego też Japan Tuning Show ma charakter imprezy podczas której zobaczyć będzie mozna wszystko co związane jest z tuningiem, tym poważnym i profesjonalnym jak równiez tym bardzo amatorskim, mówiąc dokładniej z "choinkami".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extreme Promotion - jestem pod wrażeniem Twojej cierpliwości i taktu. Rzuciliśmy się tu na Ciebie, jak sępy (sam dałem sygnał do ataku :twisted:), a Ty spokojnie, kulturalnie...

 

Pewnie do Bydgoszczy nie pojadę, ale serdecznie Cię pozdrawiam i życzę powodzenia w organizacji imprezy (tj. imprezy oraz imprez na tę imprezę :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza skierowna jest do właścicieli aut produkcji japońskiej a Subaru nie wątpliwie nalezy do tej grupy. Uważam, że Subaru a w szczególności modele Imprezy same w sobie są juz stuningowane. Mysle, że osoby które skorzystaja z naszego zaproszenia nie będa się nudziły, po to między innymi jest próba sportowa na torze kartingowym, który notabene jest bardzo techniczny a więc duże pole do popisu dla Subaru, w końcu 4 napęd !!!

 

Subaru nie jest samo w sobie stuningowane - przeczy to definicji tego slowa (jezeli taka w ogole istnieje) - z zalozenia - chodzi o modyfikacje - poprawianie fabryki.

 

ALE! :twisted:

 

Mysle, ze w Polsce mamy zly poglad na sprawy tuningu... malo ktora marka jest tak czesto tuningowana mechanicznie jak Subaru - tutaj praktycznie 25% Imprez byla poddana modyfikacja... wiec IMO postulat Extreme Promoti jest jak najbardziej OK. Gdybym mieszkal blizej Bydgoszczy to pojechalbym na taka impreze - chociazby po to, aby troche zatrzec zla opinie tuningu. Sam kiedys, majac nascie lat, bawilem sie w modyfikacje tylko i wylacznie wizualne ... ba! nawet zalozylem taki klub... KATK (Krakowski Auto Tuning Klub) - niektorzy z forumowiczow nawet w nim byli (michal, bart1000) - ale z tego samego powodu z niego zrezygnowalem z jakiego teraz Wy sie rzucacie... a moze trzeba podejsc do tematu inaczej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sam kiedys, majac nascie lat, bawilem sie w modyfikacje tylko i wylacznie wizualne ... ba! nawet zalozylem taki klub... KATK (Krakowski Auto Tuning Klub) - niektorzy z forumowiczow nawet w nim byli (michal, bart1000) - ale z tego samego powodu z niego zrezygnowalem z jakiego teraz Wy sie rzucacie... a moze trzeba podejsc do tematu inaczej... :roll:

 

OGS w necie znalazłem takie coś:

http://www.autokacik.pl/cgi-bin/stroker/auto?read=1867

 

pamiętam te zloty na pasie w Czyżynach ;) w lecie po 40-60 samochodów było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...