Skocz do zawartości

skrzynia w foresterze


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

tak do końca to nie jestem pewien, ale jak coś z nią nie tak - to może już nie mieć żadnych zębów. Oddaj ją do stomatologa

 

 

:D:D:D

 

buahahhaha

 

sorry za nabianie sobie postów, ale nie mogłem się powstrzymać, a poza tym Czesi wprawili mnie w dobry nastroj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nie masz oleju?

 

no ładnie to tak Panie wMorderatorze, na łachmanach Forumowych do kolegi, że (uwaga cytuje) "nie masz oleju"

 

sie chłopaczyna zdenerwuje i Cie oleje ... normalnie, albo jeszcze gorzej - obSMARUJE

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest taka głośna to może warto się temu przyjerzeć...

 

Moja zona była głośna. Jak żem sie przyjrzał to sie jeszcze okazało, że jest brzydka. To może lepiej sie nie przygladaj.

 

Mamusia

 

Moja też była głośna, choć całkiem, całkiem, ale już sobie poszła.

 

Pozdrowienia dla wędrownej żony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepowinno sie hamowac silnikiem.

 

Dlaczego???

:?:

wszak mię uczono żeby hamować

i korzystam z tego nader chętnie

 

Kuba - uprasza się o wyjaśnienia w w/w kwestii i podanie argumentów przemawiających na korzyść tejże tezy

 

BB :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepowinno sie hamowac silnikiem.

 

Dlaczego???

:?:

wszak mię uczono żeby hamować

i korzystam z tego nader chętnie

 

ciekawostka... moze komus chodzi o obciazenia na skrzyni przez to powodowane... ale w takim razie to i przyspieszac silnikiem nie mozna;)

 

rzekomo w niektorych konstrukcjach rozrzad niezbyt przepadal za hamowaniem silnikiem... ale to bylo daaaaawno i nieprawda...

 

a jedyne co przemawia za tym, by nie korzystac z tej techniki jest nieumiejetne redukowanie, ktore obciaza skrzynie(synchronizatory - ja tego problemu nie mam, bo ich u mnie nie ma juz:), i sprzeglo... i cholera wie co jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzeć zawsze skrzynia będzie bardziej obciążona w momencie przyspieszania. Niektórzy producenci jak np: opel wprowadzili nawet system odcięcia paliwa podczas hamowania silnikiem, aby te było bardziej wydajne. Jedyna różnica to turbina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...