Skocz do zawartości

OŚWIETLENIE TABLIC I PRZECIWMGIELNE subaru legacy sedan 2007


SEEBASS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie troche banalne pytanie jak zdjac te osłonki aby dostac sie do zarówek !!! z ktorej strony podwazyc lub nacisnac bo nie chce ich polamac ani uszkodzic. Raz spróbowalem srubokretem podwazyć i troche nadpękło :( dotyczy to swiatel tablic i przeciwmgielnych w tylnym zderzaku czekam na jakąś informacje jak to otworzyc bez zadnej szkody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedan czy kombi ? , jaki MY ?

 

może prościej opisać autko w opisie, będzie prościej dla wszystkich

 

W kombi, generalnie nie ma problemu, odkręcasz i muszą "zejść", można się poratować cienkim wkrętakiem.

 

W Sedanie, już podawałem :arrow: viewtopic.php?f=23&t=138963&hilit=tablicy

 

Ponadto o żaróweczkach, było jeszcze :arrow: viewtopic.php?f=24&t=138768&p=1167112&hilit=kombi#p1167112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie 2007 oświetlenie tablicy: ppodwazasz plastikowe srubki trzymające obficie klapy, dosc na gwałt. Wyciągasz wszystkie tak ze obicie zwisa luzem. Wtedy to juz bułka z masłem: wykrecasz żarówki i wymieniasz.

 

Co do przeciwngelnych tylnych, nie mam pojęcia. Do przednich trzeba zdaje sie nawet ściągać zderzak, ja dałem wymienić w aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopiero teraz ten rysunek sie zgadza :P ale zadne z wczesniejszych :)

a rysunki przeciwmgielnych napewno sie nie zgadzaja

bo światła przeciwmgielne umieszczone są odzielnie w tylnim zderzaku

a nie tak jak w starszym subaru 2004 -2006 w lampach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - śfienta prafda! Jeśli jednak sam chcesz się pomęczyć zawsze warto wpaść do ASO Grafix a serwisanci z pewnością dadzą ci odpowiednie wskazówki.

 

Na marginesie dodam, że zajechałem do nich kilka dni temu aby pozbyć się zalegającej ćmy pod 3 światłem stopu, które oczywiście chciałem demontować. Popukali się w głowę, wzięli "dmuchacza" i sprężonym powietrzem usunęli owada bez konieczności "rozbierania" auta. A ja durny bym śrubki odkręcał, hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuję temat, bo najbardziej zbieżny z pytaniem.

Jak w końcu wymienić żarówkę w tylnym przeciwmgielnym w Legacy 2007 r. (sedan, wer. EU, lampy w zderzaku). Nie świeci mi od strony pasażera.

Pytając wujka G o radę, wyrzuca kilka tematów że TTTM, i świeci tylko od strony kierowcy, ale dotyczyło to aut w UK.

Sam już nie wiem, czy w sedanie powinny świecić z tyłu dwa czy jedno przeciwmgielne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...