Skocz do zawartości

Skrzynia/Sterownik Subaru Legacy III


Maciej Paśnikowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem jeszcze świeży z tą marką. Mam do was kilka pytań, jakiś czas temu kupiłem sobie Legacy III 2.5 automat. Silnik nie miał mocy a skrzynia szarpała. Powymieniałem przewody świece i silnik zaczął chodzić lepiej jednak brakowało mu mocy okazało się, że wiązki były źle podpięte przez co sonda lambda w ogóle nie reagowała i jeszcze masa drobiazgów i już teraz silnik chodzi, aż miło.

Pozostał jednak kwestia skrzyni biegów, tu mam największy problem.  

Udało mi się znaleźć skrzynie z takimi samymi numerami, mechanik mi ją wymienił i lipa skrzynia dalej szarpała (nawet jeszcze gorzej) udało mi się odzyskać forsę za skrzynie (myślałem, ze sprzedał mi trefną) po jakimś czasie udało mi się znaleźć inna skrzynie gdzie od razu ten, kto ja miał mi ją wymieniał, zarzekał się, że skrzynia chodziła bardzo dobrze. Jednak po wymianie skrzynia dalej szarpie, robiłem już wszystko wymieniałam oczywiście cały olej, filtry itd. Został mi jeszcze sterownik skrzyni (ten pod kierownicą), jednak nie mogę znaleźć nigdzie takiego jak mój numer i nie wiem co w tym numerze jest najważniejsze. Może ktoś z was wie coś o tych modułach, czy to może być ich wina, albo wie co powinienem zrobić. Dodam, że silnik udało mi się w pełni naprawić dopiero po wymienianie na ta ostatnią skrzynie i nie mam okazji zrobić nim więcej km bo nie jest opłacony i ubezpieczony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...