Skocz do zawartości

24 marzec - Ułęż - II puchar toru


vert

Rekomendowane odpowiedzi

cytrynowka tuningowana rzondzi - vert powiedz malzy coby nie oszczedzala nas nastepnym razem - to tuningu nie bede musial robic :mrgreen:

 

tigerowka tez byla OK :twisted:

 

ja bym sie dopil jeszcze :mrgreen::twisted:

 

owocku mnienczakó w srode albo w czwartek Ci nie odpuszcze - na Kazimierzu sie spotkamy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 922
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
oraz barbie zaluj ze nie bylas :twisted: bys przezyla kilka niezapomnianych chwil :twisted:

Możesz mi wierzyć, że żałuję :( A kilka niezapomnianych chwil przeżyłam we własnym zakresie, chociaż nie należały do fajnych :(

 

mozna to zawsze zmienic ;)

 

ja bardzo zaluje i jestem bardzo niepocieszony ze nie przyjechalas :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz barbie zaluj ze nie bylas :twisted: bys przezyla kilka niezapomnianych chwil :twisted:

Możesz mi wierzyć, że żałuję :( A kilka niezapomnianych chwil przeżyłam we własnym zakresie, chociaż nie należały do fajnych :(

 

mozna to zawsze zmienic ;)

nie wiem jak można zmienić naśladowanie Małysza na schodach na fajne ;)

ja bardzo zaluje i jestem bardzo niepocieszony ze nie przyjechalas :sad:

Moja aktualna sytuacja zawodowa właśnie przechodzi silną metamorfozę, z której wynikać będzie m.in. więcej czasu. Więc już się możesz cieszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można zmienić naśladowanie Małysza na schodach na fajne ;)

 

oj mozna - wszystko mozna zamienic na fajne ;)

nic Ci sie nie stalo :?:

 

ja bardzo zaluje i jestem bardzo niepocieszony ze nie przyjechalas :sad:

Moja aktualna sytuacja zawodowa właśnie przechodzi silną metamorfozę, z której wynikać będzie m.in. więcej czasu. Więc już się możesz cieszyć ;)

 

juz przebieram nozkami ni emogac sie doczekac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można zmienić naśladowanie Małysza na schodach na fajne ;)

 

oj mozna - wszystko mozna zamienic na fajne ;)

nic Ci sie nie stalo :?:

nie wiem, obudziłam sie na dole ;)

ja bardzo zaluje i jestem bardzo niepocieszony ze nie przyjechalas :sad:

Moja aktualna sytuacja zawodowa właśnie przechodzi silną metamorfozę, z której wynikać będzie m.in. więcej czasu. Więc już się możesz cieszyć ;)

 

juz przebieram nozkami ni emogac sie doczekac ;)

jateż jateż :twisted:

chociaż nie wiem czy tego samego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ściągacie fotki z ftp’a to pamiętajcie, że wysyłają się w tempie mniej więcej jednego na minutę, a jest ich około 400. Łatwo policzyć, że wszystkie zgrają się około 1:00 w nocy.

Jutro przerobię na mniejsze i wgram pakiet, którego nie będzie trzeba ściągać kilka godzin.

 

Jeżeli nie chcecie ściągać wszystkich zdjęć, to najłatwiej jest przeglądać bezpośrednio przez stronę. Żeby to zrobić trzeba wpisać adres:

 

http://www.emotion.pl/ulez/dowolny_070324/img_7830.jpg

 

Przy czym trzeba zmieniać nazwę pliku, którą trzeba wyczaić prze ftp’a.

Może mało to wygodne, ale na razie inaczej nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ściągacie fotki z ftp’a to pamiętajcie, że wysyłają się w tempie mniej więcej jednego na minutę, a jest ich około 400. Łatwo policzyć, że wszystkie zgrają się około 1:00 w nocy.

Jutro przerobię na mniejsze i wgram pakiet, którego nie będzie trzeba ściągać kilka godzin.

 

Jeżeli nie chcecie ściągać wszystkich zdjęć, to najłatwiej jest przeglądać bezpośrednio przez stronę. Żeby to zrobić trzeba wpisać adres:

 

http://www.emotion.pl/ulez/dowolny_070324/img_7830.jpg

 

Przy czym trzeba zmieniać nazwę pliku, którą trzeba wyczaić prze ftp’a.

Może mało to wygodne, ale na razie inaczej nie mogę.

 

O tak, na to zdjęcie po cichu liczyłem :mrgreen::mrgreen:

 

Dla niewtajemniczonych - nawet STi może czasem ugrzęznąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbie coraz bardziej mnie intrygujesz ;)

znaczy za dużo pijesz ;)

a co do malysza to az tak ostrosciowo bylo :?: mam nadzieje ze wszystko OKa

Małysz Puchar Świata już prawie ma. Było nieźle ;)

Ja chora jestem ciut i film mi się urwał w połowie schodów, wrócił na dole. Nic mnie nie boli więc, chyba będę żyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dotarlem wreszczie.dzieki wielkie wszystkim ktorzy byli i cieszyli sie z dzisiejszej soboty.wyniki jutro.wiemy ze wygral .....CARFIT....(jakim cudem to nie wiem) reszta nie wiem jak bo mam numery startowe tylko.

laweta wrocili:mati ,durbos i ja ale ja z zalozenia i to dobry pomysl jest.pogoda kawa z rana oraz bigos byl i ....nawet zostal.szaszlyki tez.szlag rafil fotokomorke...niestety.

no ale tak czy siak dzieki wielkie wszystkim za zaufanie znuf ;) i mam nadzieje do zobaczenia w...kwietniu.propozycje jak macie to dawajcie co by ulepszyc.

pozdrawiam baaaaardzo serdecznie vertolot i ska. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbie coraz bardziej mnie intrygujesz ;)

znaczy za dużo pijesz ;)

 

barbie - nawet nie wiesz jak trafiłaś - tak zawianego adamusa to jeszcze nie widziałem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

dorwał sie do komputera i już nieskładnie pisze zanim jego dziewczyna wróci do domu :mrgreen::mrgreen:

 

PS. Impreza była bardzo udana :lol:

 

tomo - dzięki za przewózkę - oj działo się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint - .."Vero się odgrażała imprezą dziś, ale coś nie daje znaku życia..."

 

 

adamus - "...nawet telefonu ode mnie nieodbiera - jestem niepocieszony :mrgreen:"

 

 

adamus - to ty już nie pamietasz, że vero ma zepsuty aparat i pożyczyłeś jej swój - ale nie naładowany - nie pij juz więcej przed komputerem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint - .."Vero się odgrażała imprezą dziś, ale coś nie daje znaku życia..."

 

 

adamus - "...nawet telefonu ode mnie nieodbiera - jestem niepocieszony :mrgreen:"

 

 

adamus - to ty już nie pamietasz, że vero ma zepsuty aparat i pożyczyłeś jej swój - ale nie naładowany - nie pij juz więcej przed komputerem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

pamietam pamietam myslalem ze juz naladowala - osiolku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matiemu skrzynia poszla,durbosowi coler i chlodnica,a mi guma pekla w czasie spotkania z vero :mrgreen:

 

:shock: :mrgreen: Ufff to dobrze że ja się już na koniec na tą przejażdżkę nie załapałem :mrgreen:

 

tomo - dzięki za przewózkę - oj działo się :mrgreen:

 

Potwierdzam. Z Tomo było dość grubo. Zaczynam uwielbiać Lancery.

 

Adamus, zaprawiłeś się jak przystało na prawdziwego szlachcica z dziada pradziada :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...