Jump to content

Jakie subaru?

Mackom
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów i właścicieli tych wspaniałych samochodów :).

Pytanie do doświadczonych właścicieli imprez.  Po krótkiej przygodzie na torze z tym samochodem postanowiłem kupić taką zabawkę:).  Jaki model, silnik proponujecie na początek przygody z tym samochodem, aby się nie zniechęcić?  Przeglądając ogłoszenia, ilość modeli, wyposażenia i wreszcie rozpiętość cen, w sumie nie wiadomo czym się sugerować.

Będę wdzięczny za pierwsze wskazówki.

Pozdrawiam Maciej.

:D Raczej myślę o weekendowych jazdach. Chodzi mi o model, silnik, który można rozbudowywać o elementy zwiększające moc itp. To nie ma być samochód do codziennego użytkowania i zarzynania:)

@Mackom Wszystko zależy od budżetu, rozpiętość masz dosyć sporą.

Ogólnie starsi słuchacze i tak napiszą nie ma co się cackać - nie ma sensu kupować n/a - lepiej kupić wrx.

Problem w tym że nie ma sensu kupować wrx, lepiej od razu Sti :D  

Na forum masz całe kompendium o wszystkich budach i silnikach, dobierz to co Ci pasuje :thumbup:

Żeby się nie zniechęcić to najlepiej kupić... sprawne Subaru. Jaki model byś nie kupił, WRX czy STI to będzie dawać frajdę pod warunkiem że będzie sprawne na chodzie. Żeby takie auto kupić znajdź interesujące Cię egzemplarze (w twoim budżecie), następnie znajdź najbliższy znany warsztat/ serwis subaru i zleć przegląd.