Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

nobby, sprawdz sciane grodziowa i wszystko jasne :wink:

No i na co mam zwrocic uwage??

Patrzyliscie nie raz na silnik i nic a ni nic ani mru mru nikt nie mowil hahaha :D :D A wiem ze temat kiedys z kims podejmowalem...czyz nie z Toba ostatnio przed wyjazdem?hahahah...i jak..nie pamietasz co?heheh :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan Drop napisał(a):

nobby, sprawdz sciane grodziowa i wszystko jasne

 

No i na co mam zwrocic uwage??

Patrzyliscie nie raz na silnik i nic a ni nic ani mru mru nikt nie mowil hahaha A wiem ze temat kiedys z kims podejmowalem...czyz nie z Toba ostatnio przed wyjazdem?hahahah...i jak..nie pamietasz co?heheh

 

 

Pamietam jak rozmawialismy ale nie bylo kiedy tam zajrzec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie i panie jako ze zbliza sie sobota, wpisujemy sie na liste tak co bys my wiedzieli kto jedzie a kto nie, zeby pozniej nie czekac na kogos. :P

 

 

1. Robo

2. zoowty

3. Nobby

4. ukaszWRX

5.

6.

7.

8.

9.

10.

.

.

.

.

 

Wyjazd wczesnie rano w sobote, lista startowa wyglada super zapowiada sie mega ciekawie !!!

emocje gwarantowane :twisted:

 

http://www.rallyesunseeker.co.uk/spectating.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subar_u, ja sie ostatnio interesowalem transportem auta uk :arrow: pl i najmniej ile mi powiedzieli to £400 a najwiecej prawie £500 :roll: ale cena ktora ty podales jest jak najbardziej akceptowalna 8) :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subar_u,

 

to jedz nim o wiele taniej wyjdzie

z jakiej dzielni z olsztyna jestes??

 

 

moze i troszke taniej. ale mysle ze niewiele. zwazywszy ze w polsce nie moglbym sie powstrzymac od cisniecia a to powoduje wiry w baku :twisted: plus ubezp na kilka dni to bedzie z 70 funtow wiec jak policzysz to te 320 funtow za lawete to dobra opcja.sam juz nie wiem z jakiej dzielni napisac. kiedys jaroty a teraz to zatorze od strony centrum. pieszo 5-10min od ratusza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki..taniej jak taniej....

A tax ma??A ubezpieczenia ma??hehe

No chyba ze ma..lub mozna wsio za darmo jakos na kilka dni zalatwic :) Mimo wszystko ja wybralbym sie dziolcha na taka wycieczke..tylko ze nie wiem jak wygladalyby pozniej obliczenia z tym paliwem haha :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki..taniej jak taniej....

A tax ma??A ubezpieczenia ma??hehe

No chyba ze ma..lub mozna wsio za darmo jakos na kilka dni zalatwic :) Mimo wszystko ja wybralbym sie dziolcha na taka wycieczke..tylko ze nie wiem jak wygladalyby pozniej obliczenia z tym paliwem haha :mrgreen::mrgreen:

 

 

tax ma mot ma... ale paliwo to mysle ze wyszloby mi uuu... 8) a do tego jade na 8 dni do polski i nie chce mi sie z tego doby odejmowac na jechanie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki..taniej jak taniej....

A tax ma??A ubezpieczenia ma??hehe

No chyba ze ma..lub mozna wsio za darmo jakos na kilka dni zalatwic :) Mimo wszystko ja wybralbym sie dziolcha na taka wycieczke..tylko ze nie wiem jak wygladalyby pozniej obliczenia z tym paliwem haha :mrgreen::mrgreen:

 

 

tax ma mot ma... ale paliwo to mysle ze wyszloby mi uuu... 8) a do tego jade na 8 dni do polski i nie chce mi sie z tego doby odejmowac na jechanie. :mrgreen:

 

 

kiedy jedziesz i czym i kiedy wracam

moge miec do ciebie sprawe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tax ma mot ma... ale paliwo to mysle ze wyszloby mi uuu... 8) a do tego jade na 8 dni do polski i nie chce mi sie z tego doby odejmowac na jechanie. :mrgreen:

Aaaaa..to zmienia postac rzeczy..

:arrow: ubezpieczenie 7-dniowe mozna zawsze gdzies wyrwac..ponoc :)

:arrow: zawsze cos autkiem mozna przewiezc i odzyskac pare "drobnych"

:arrow: 24h na podroz??SUBARU??Takim..??"A lyzka na to..niemozliwe" hahah :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tax ma mot ma... ale paliwo to mysle ze wyszloby mi uuu... 8) a do tego jade na 8 dni do polski i nie chce mi sie z tego doby odejmowac na jechanie. :mrgreen:

Aaaaa..to zmienia postac rzeczy..

:arrow: ubezpieczenie 7-dniowe mozna zawsze gdzies wyrwac..ponoc :)

:arrow: zawsze cos autkiem mozna przewiezc i odzyskac pare "drobnych"

:arrow: 24h na podroz??SUBARU??Takim..??"A lyzka na to..niemozliwe" hahah :mrgreen::mrgreen:

 

 

zasadniczo masz racje z czasem. jak zasponsorujesz paliwo to bede w 15h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo za ta kase wole wsiasc sam do subaraka i zrobic sobie wycieczke do PL

 

Dlatego ja rowniez wybieralem ta opcje :P:twisted:

 

A tax ma??A ubezpieczenia ma??hehe

 

tax tylko do promu jest w zasadzie potrzebny :wink: ostatnio bez dojechalem i nie mialem problemu, ale mialem zaswiadczenie ze mam booking w razie draki :idea:

 

ubezpieczenie 7-dniowe mozna zawsze gdzies wyrwac..ponoc

 

lub dniowe :arrow: http://www.dayinsure.com/

 

chociaz watpie aby subaru chcieli ubzp :| busa bez problemu zalatwiam jak i inny osobowy ale co do plejad to jest ciezka sprawa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo za ta kase wole wsiasc sam do subaraka i zrobic sobie wycieczke do PL

 

Dlatego ja rowniez wybieralem ta opcje :P:twisted:

 

A tax ma??A ubezpieczenia ma??hehe

 

tax tylko do promu jest w zasadzie potrzebny :wink: ostatnio bez dojechalem i nie mialem problemu, ale mialem zaswiadczenie ze mam booking w razie draki :idea:

 

ubezpieczenie 7-dniowe mozna zawsze gdzies wyrwac..ponoc

 

lub dniowe :arrow: http://www.dayinsure.com/

 

chociaz watpie aby subaru chcieli ubzp :| busa bez problemu zalatwiam jak i inny osobowy ale co do plejad to jest ciezka sprawa :?

 

 

tu mozna subaru ubezp. sti na 7 dni 100 funtow:)

 

http://www.insuredaily.co.uk/quote.phtml?sid=152

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...