Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

moje auto dalej w warsztacie... :(

 

okazalo sie ze mam niska kompresje na 4 cylindrze, dlatego mialem missfire przez ostatni tydzien...

po sciagnieciu glowic okazalo sie ze sa pekniete :cry: od swiecy w kierunku zaworow wydechowych.

 

tak wiec autko dostaje nowe glowice, pierscienie tlokow, sprzeglo, wszystkie uszczelki, olej, plyn, swiece, rorzad :cry: , pompe wody i paliwa , filtry.

 

nie pytajcie jaki koszt, bo ide plakac dalej :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t8lek i kogii sa z polnocy ale oni w szkocji zamieszkuja

radnor tyz tu mieszka.... przeprowadzil sie do roslin i skarbu templariuszy szuka :P

 

lukciosti, niestety, wiekszy wybor aut jest w anglii, ale gdybys znalazl cos w krainie whisky, to sie polecamy (ze sie tak wyraze w imieniu kolegow rowniez), zwlaszcza T8lek ma wprawe w szukaniu aut i ich kupowaniu :twisted::P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, silnik moze byc od kogos sprawdzonego ale czy silnik bedzie sprawdzony?

 

czy bedzie mial nowe sprzeglo rozrzad itd. itp....?

 

mysle ze "nowy" silnik to tansza opcja ale czy lepsza?

 

teraz przynajmniej wiem na czym stoje.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no dobre :]

 

a tak powaznie to milem tak samo kiedys w wrx'ie,

 

 

kupilem komplet 2 rurek od chlodnicy w kolorze niebieskim na ebay'u takie no name za jakies £25 ale chyba dawaly rade,

wygladaly ladnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do zasiedziałych w UK, jest do sprzedania subaru, auto ma uszkodzenia kat C, z tego co doczytałem w necie zeby je zarejestrowac w UK trzeba naprawic i pokazać rzeczoznawcom z jakiejś tam firmy na teście który się chyba VIC nazywa. A teraz pytanie, czy takie auto można zarejstrować w Polsce na podstawie tego co gościowi zostało? (jak rozumiem zabrali mu V5C czyli dowodzik i cośtam zostawili do czasu aż naprawi i odzyska dowód)

Ktoś pisał w necie że wystarczy umowa i jakiśtam zielony świstek (slip) i można wypełnić formularz eksportowy i przyślą V5C do Polski. Prawda to? Jeśli tak jak to się nazywa, o co gościa mam pytać, ten kwit?

Wiem ze pewnie głupoty piszę ale nie śmiejcie się, w życiu nie miałem do czynienie z angielskimi dowodami rejestracyjnymi, a chciałbym znajomemu pomóc sprowadzić stare sti do Polski, tak sobie wymyślił Z góry dzięki za pomoc

 

krist zgadza sie, ten zielony swistek - obawiam sie jednak ze chodzi Ci o czesc dla nowego wlasciciela ktora jest wyrywana z V5 a jezeli dowod zostal zabrany to razem z ta czescia :roll: jezeli gosc zarejestruje i odzyska V5 to juz jest prosta sprawa :wink:

 

Robo, niezly klops.... :roll:

 

zoowty, tu poszukaj :arrow: http://autosiliconehoses.com/ bralem od nich i jest dobra jakosc :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoowty, :shock: jak Zobaczyłem twojego subaraka na tym zdjęciu to odrazu pomyślałem "Boże znów będzie musiał silnik wymieniać" :twisted: heh, ale widzę ze wszystko pod kontrola :mrgreen:

Mój syn oficjalnie dziękuje wojkom Robo i zoowty, za firmowe ciuszki 8) i jak tylko podrosnie na tyle by było dobre na niego, tata ubieze go pstryknie fote i wkleji na The Forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoowty, :shock: jak Zobaczyłem twojego subaraka na tym zdjęciu to odrazu pomyślałem "Boże znów będzie musiał silnik wymieniać" :twisted: heh, ale widzę ze wszystko pod kontrola :mrgreen:

Mój syn oficjalnie dziękuje wojkom Robo i zoowty, za firmowe ciuszki 8) i jak tylko podrosnie na tyle by było dobre na niego, tata ubieze go pstryknie fote i wkleji na The Forum :mrgreen:

 

 

to czekamy

z niecirpliwoscia

 

-- 1 lut 2011, o 21:19 --

 

zamowilem samco komplecik :mrgreen:

 

 

komplecik odmowiony

 

poszly no name tansze i po calosci

wszystkie wezyki na czerwono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...