Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

no widze ze nie musze sam na pytania odpowiadac... :P

 

a tak konkretniej to :

 

Hughberry Vehicle Services

Rickmansworth

WD3 8UX

 

tak wogole to spotkalem kolesia w wrx i okazalo sie ze polak, tez ze slough, na dodatek ma brata co tez ma subaru... jestem w trakcie werbowania, tak wiec nastepny zlot w jeszcze wiekszym gronie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ci ktorych poznales to wiedza o istnieniu The Forum :mrgreen: u mnie na osiedlu ktorym mieszkam to sie ostatnio zaroilo od subarakow z moim to jest ich az 6 :twisted: tylko wszyscy na okolo to angole i ciapki :roll: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy...hej dziewczynko :mrgreen::mrgreen:

Co tam Maciusia u Ciebie slychac?? :mrgreen::mrgreen:

 

ROBO...cichutko jeslio chodzi o sprzedaz...ale glosno jesli chodzi o zakup nowego hahaha :mrgreen::mrgreen:

Poczekam jeszcze troszke i jak cus to na Tradera wystawie bo tam to najszybciej sie uplynni..no ale zobaczymy co i jak..sprzedam na pewno..pytanie tylko pozostaje jedno..za jaka kwote :)

Naprawiaj sztuke i do zobaczyska na zlociku :)

Ja w sobote ruszam do Bedford,jest ciapus ktory ma cos fajnego a dodatkowo moglby wziac moje w rozliczeniu...az sie boje tej kwoty,hahah....ale zobaczy sie wszystko :)

Pozdrawiam.....i caluje Maciusie hahah :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote ruszam do Bedford,jest ciapus ktory ma cos fajnego a dodatkowo moglby wziac moje w rozliczeniu...az sie boje tej kwoty,hahah....ale zobaczy sie wszystko :)

chcesz sie za cos zamienic + cash your way :idea: :?: dobrze ja to rozumiem :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak..dobrze rozumiesz,hehe :mrgreen: Beda bulic..tzn nie beda bo wiem ze chcieliby bardzo malusio hahah :mrgreen:

Boje sie tego co uslysze ale chyba maja cos co i tak kupie, bezwzgledu na to co od nich uslysze i wyjdzie na to ze bede mial 2 swamochody ktorymi w ogole nie jezdze hahah :mrgreen:

A z innej beczki..ja sie tutaj martwie o moja lekko rysnieta lampe,a tutaj takie jaja,ceny..haha..Chiny ponad wszystko!! :mrgreen:

 

http://cgi.ebay.co.uk/SUBARU-IMPREZA-03 ... 3cb3c5f0ba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj..pierwsze byl temat Volvo S60..pozniej Accord CTDi a teraz jednak petrolowo...ja zawsze chcialem miec Diesel'a!!! :lol:

Jade ogladac Civica Type-R i starszego Civica VTI...

Przejade sie i sie okaze sie :D :D

 

Wkleje Wam fotke tego 2ego bo Type-R 01-06 i tak kazdy zna :)

 

http://img14.imageshack.us/img14/8625/civichl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobby, jak bym mial sie wymienic swoja "czerwonka" za taka Honde

:roll: (nie mowie ze jest zla :mrgreen: ) to musial bym byc mocno zdesperowany :mrgreen: pozatym nie potrafie znalesc dla siebie innego auta oprucz Subaru 8) niewiem moze jest ze mna cos nie tak :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobby, jak bym mial sie wymienic swoja "czerwonka" za taka Honde
:roll: (nie mowie ze jest zla :mrgreen: ) to musial bym byc mocno zdesperowany :mrgreen: pozatym nie potrafie znalesc dla siebie innego auta oprucz Subaru 8) niewiem moze jest ze mna cos nie tak :mrgreen:

 

 

ta honda jest super

na mojej liscie top10

 

nobby jak za ta kase co mowiles to ja tez bym sie skusil ( jakbym mial gotowke ofkors)

tylko trzeba ja sprawdzic ale jest fajna i napewno fajnie sie odpycha

 

telek a ty masz liste samochodow ktorych bys nie chcial :mrgreen:

szkocja dalej jest grenlandia ??

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest super jak bylem gnojem to bylo moje marzenie a subaru to gdzies w oblokach

tak jak teraz aston martin

leeeee asto martin only :roll: :mrgreen::twisted:

ja tam mam ochote na jakiegos "prosiaka" albo Lambo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak.... auto jest wystawione za 1500..mam nadzieje ze bedzie igla i bedzie do wziecia za powiedzmy...1300.

A jesli tak to wkleje tutaj "lewusa" ktory w Polsce,w hatchbacku,z pododbnym przebiegiem kosztuje... http://otomoto.pl/honda-civic-1-6-16-vv ... 55320.html ....czyli tylko trooooszke wiecej... :mrgreen:

 

Telek..nie bede bral obu gdyz 3 niejezdzone autka pod domem nie sa mi w zadnym wypadku potrzebne :mrgreen::mrgreen:

Telek...powiem Ci krotko...jechalem w tamten weekend S60tka 2.4 D5 ...kurcze no...czulem sie jak na kanapie przed telewizorem :P Chcialbym taka Volviczke..tymbardziej ze za ok 3-3,5 tys mozna wyrwac naprawde fajne autko,z niewielkim przebiegiem z 2003 roku...ale lubia sie psuc ponoc...alternatory,pompy wspomagania i stacyjki....a tanie te czescie nie sa...

I co z tego ze kupie sobie fajne autko za 3000tys jak trza bedzie niebawe x setek dolozyc..kurczejestem za Volvo ale jakos takos nie wiem czy kupic....

 

Wracajac do Hondy...

CTDi przegrywa jednak z Volvo....a dokladnie z wygoda i srodkiem....

 

Civic Type-R...swietna bryka...ale juz nie pamietam jak jezdzi..przypomne sobie w sobote.Zawsze chcialem ten model....okaze sie :)

 

I na koniec rodzynek... VTI 160 konny!!

 

Lukasz.....to auto potrafi spalic ok 6-7 litrow przy spokojnej jezdzie a pod stopa masz pedal ktory potrafi popchnac to auto w 8sek do 100!!

Wiem ze to nie jest 5 czy 6 sek jak w Subarynach,ale,ale..... :mrgreen:

Do tego jeszcze praktycznie zero elektroniki w tym aucie....kupic i miec jako no1 (teraz),a pozniej jako nr 2 i wierze ze tym autem moznaby jeszcze bezawaryjnie jezdic nastepne 10 lat..jak dla mnie idealny samochod jako nr 2 w domku...

Tyle chopoki heheh :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobby, wiem ,ze moze malo palic taka Hondziawka ale jakos nie widze ciebie w takim aucie :roll: sorry :mrgreen:

ja jestem tylko bardzo ciekawy ile ten "ktos" zaoferuje ci za twoja "dziewczynke" :wink: daj znac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym nie potrafie znalesc dla siebie innego auta oprucz Subaru niewiem moze jest ze mna cos nie tak

 

Ale ja to rozumiem. Ja sam w styczniu 2010 (pod namową swojej piękniejszej połowy) sprzedałem swoją Imprezę GT i kupiłem Mazde 6 Sport 136KM diselek na prawie full wypasie.

Auto wygodne, nawet fjnie się zbierało jak na dyszla. Ale cały czas tęskniłem i czegoś mi brakowało, to auto poprostu nudne dla mnie było i sprzedałem je a w czerwcu wróciłem do Imprezy :twisted: . I jak już nią przyjechałem pod domek to taki wyraz twarzy miałem :mrgreen: A mój 3 latek wypadł z ogrodu z wielkim krzykiem "SCOOBY KUPIŁEŚ!!!" i zaraz pytanie a robi psss??. Niestety go zawiodłem bo ten nie robi.

 

Co do Hondy CDTi to mój znajomy tu ma taką od 3 lat. Super auto jak do tej pory to tylko płyny i wymieniał na wiosnę klocki i tarcze. A tak kompletnie nic. Co do Volvo to też tak słyszałem i czytałem o awaryjności ale nie mam dowodów:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazde 6 Sport 136KM

kumpel ma mazde05 6sport 2.3 165KM, siostra ma 03 Corolle TSport 1.8VVTI 190KM :mrgreen: inny kumpel 04 Honde Accord ,jeszcze inny 06 Audi A6 TDI itd jezdzilem wszystkimi i nie potrafie znalesc auta FWD dla siebie :roll: probowalem i nie da rady :P ale jak oni jezdzili moim wrxem to wcale mi sie nie dziwili :twisted:

 

-- 12 sty 2011, o 20:36 --

 

wiec KIEDY SIE SPOCIMY ??

ja bedziemy ciezko pracoawc :mrgreen: a tak na powaznie to podajcie czas i miejsce :P a i Robo, dawaj tych swiezakow ze Slough :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...