Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiem jak wami ale mna strasznie wstrzasnela wiadomosc o smierci naszego "kolegi "-forumowicza Blue76 nigdy nie poznalem go osobiscie ale czuje ze musze to napisac co byscie powiedzieli na chocby minute ciszy aby uczcic jego pamiec tu na obczyznie tj.04.12. godz.11.00(w dniu pogrzebu) przystanmy choc na minute w tym naszym natloku spraw i zamyslmy sie na chwile ....... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak wami ale mna strasznie wstrzasnela wiadomosc o smierci naszego "kolegi "-forumowicza Blue76 nigdy nie poznalem go osobiscie ale czuje ze musze to napisac co byscie powiedzieli na chocby minute ciszy aby uczcic jego pamiec tu na obczyznie tj.04.12. godz.11.00(w dniu pogrzebu) przystanmy choc na minute w tym naszym natloku spraw i zamyslmy sie na chwile .......

 

YAYOO, ja tak zrobie.

 

dopisz sie do listy i w miare mozliwosci przeslij jakies pieniadze :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=121052&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam słychać chłopaki ? kiedy sie widzimy następny raz ? trzeba cos wymyślić po nowym roku, bo niektórzy wracają do polski , niektórzy auta sprzedają ... :)

 

Zdecydowanie cos wymyslimy :wink: Moje autko szczesliwie dojechalo na miejsce... juz mi go brakuje jak.... :sad: ech ide po nastepnego drinunia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam słychać chłopaki ? kiedy sie widzimy następny raz ? trzeba cos wymyślić po nowym roku, bo niektórzy wracają do polski , niektórzy auta sprzedają ... :)

 

Zdecydowanie cos wymyslimy :wink: Moje autko szczesliwie dojechalo na miejsce... juz mi go brakuje jak.... :sad: ech ide po nastepnego drinunia :roll:

 

Tylko w alkoholizm nie popadnij przez to :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam słychać chłopaki ? kiedy sie widzimy następny raz ? trzeba cos wymyślić po nowym roku, bo niektórzy wracają do polski , niektórzy auta sprzedają ... :)

 

Zdecydowanie cos wymyslimy :wink: Moje autko szczesliwie dojechalo na miejsce... juz mi go brakuje jak.... :sad: ech ide po nastepnego drinunia :roll:

 

Napić sie Jasiu zawsze warto a brakować ci nie ma czego poszła tylko 143 mile na autostradzie i przegrała sprint z M6 wiec..... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoniN_, i jak z tym hamowaniem :?: Masz odpowiedz :?: Z tego co wiem to za 100 mozna to zrobic :wink:

 

Ja jak sie kiedys hamowalem kilka lat temu to placilem cos kolo £50 i o ile strona nie kalmie to nadal tyle to kosztuje "u nas" w Power Engineering

 

http://www.powerengineering.co.uk/acata ... ollingroad

 

wiec moze umowimy sie wszyscy razem, bedzie pewnie jeszcze taniej jak i okazja do kolejnego spotu :twisted::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

w czwartek wieczorem trochę sie z Robo nudziliśmy, wiec zdecydowaliśmy sie ze pokręcimy "baki" nowo kupiona impreza... zabawa była przednia ...

 

podzucam filmik z wieczornych zabwa...

 

http://uk.youtube.com/watch?v=JbNnM8By4l8

 

pozdro :) [/b]

Chyba raczej felgi paliliscie bo gumy to tam ani grama nie widze ... a pozatym to jakas marna ta subara bo tylko naped na tyl.....

 

[ Dodano: Pią Gru 12, 2008 8:33 pm ]

A kto ma jeszcze jakies foty z rajdu ?? Czy przez przypadek kto nie robil zdjec na lace z blotkiem przy wyjezdzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej felgi paliliscie bo gumy to tam ani grama nie widze ... a pozatym to jakas marna ta subara bo tylko naped na tyl.....

poczekaj poczekaj, az odpale moja pierwsza subarke ktora ma naped na 4 kola..... :twisted: juz zdazylem wymienic sprzeglo , 4 opony, przegub a teraz musze zmienic bak paliwa.... :razz: troche awaryjna sztuka mi sie trafila, chociaz byla nowa jak ja kupowalem :razz: wtedy tez nagramy filmik :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej felgi paliliscie bo gumy to tam ani grama nie widze ... a pozatym to jakas marna ta subara bo tylko naped na tyl.....

poczekaj poczekaj, az odpale moja pierwsza subarke ktora ma naped na 4 kola..... :twisted: juz zdazylem wymienic sprzeglo , 4 opony, przegub a teraz musze zmienic bak paliwa.... :razz: troche awaryjna sztuka mi sie trafila, chociaz byla nowa jak ja kupowalem :razz: wtedy tez nagramy filmik :!:

 

To odpalaj maszyne i dawaj filmik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy juz sprzedali....

 

Grzesiu, czy my o czyms nie wiemy ? sprzedales ?

 

A kto ma jeszcze jakies foty z rajdu ?? Czy przez przypadek kto nie robil zdjec na lace z blotkiem przy wyjezdzie ??

 

ja mam filmik na którym cie troszke widac....

 

Czyli jakies 230km/h :roll: Ale ze M6 odpusciles...

 

 

też sie dziwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...