Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jan drop No witam niema za bardzo o czym opowiadać kluby jak wszystkie maja swoja stronkę prowadzą spotkania na których dużo się mozesz dowiedzieć, pośmiać, napić, a w drodze powrotnej troszkę powygłupiać.... :cool: :cool:

 

a ty spotykasz sie gdzies jakas gropa czy jezdzice na tory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scoobybluewrx - eligancki subaracz :mrgreen: tylko numery mozna rozszyfrowac jako "why 858 junk" :razz:

 

A ta fotke czy moze ktos mi powiedziec jak mam zrobic zeby uzyc ja jako avatar

 

mocno pomniejszyc i odchudzic :wink: mozesz tez wyslac na scoobyturbo at op.pl to Ci odesle zmodyfikowana (mam wprawe thx to certain someone :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Ekipa ! ! !

Jest prośba . Mianowicie musze zmienić olej i nie mam pojęcia na jaki. Grzesiu ostatnio ładnie opisał dwa oleje Millers'a i Motula tylko mój problem polega na tym, ze potrzebuje olej półsyntetyczny i tu sie pojawia zonk bo :

 

- Motul 15w50 300v competition

- Millers CFS 10w60

 

... to oleje Full syntetyczne :cry: Czy ma ktoś z Was doświadczenie z Półsyntetykami w/w marek :?: :?: :?:

 

Witam na forum wszystkie nowe subareczki :mrgreen: Do zobaczyska na najbliższym spociku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiu :!: odezwe sie na GG

Nie ma za co :mrgreen: Moge ci powiedziec tylko ze Daniel jezdzil na polsyntetyku castrola zanim odkupilem autko. A ja zalalem go pelnym syntetykiem Millers 10w60 i odpukac nic zlego sie nie dzieje. Auto nie bierze oleju i jest ok, acha dolalem rowniez srodek zmniejszajacy tarcie Liqui Moly MoS2 i poki co naprawde odpukac nie moge nazekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoniN_, Boje sie troche pojechać po bandzie :???: szkoda by mi bylo, jak by sie moja Suba rozkraczyła bo ja za bardzo wypłukałem :evil:

Kontaktowałem sie z przedstawicielem Millers'a i z półsyntetyków polecali

- XSS 10W40 :idea:

nie mniej byli w szoku, ze auto z tak malym przebiegiem juz cisnie na pólsynt. :shock:

Aktualnie zalany jest Shell Helix Plus 10W-40 i jestem bardziej niż niezadowolony :sad: czeste dolewki troche mnie irytują i mam wrażenie, że silnik jakoś dziwnie metalicznie pracuje :???: Może jestem przewrażliwiony :idea:

 

Tak przeglądam jeszcze oferte Motula i maja jeden olej

- Semi Synthetic 6100 Synergie15W50 może ktoś coś wie ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Stachu!!!!

Nie zeby pozniej bylo na mnie ale nie zastanawiaj sie tylko lej MOTULA 15W 50 300V Competition!!!Rozkaz,heheh :mrgreen: :wink:

U mnie tez jezdil fachowiec na polsyntetyku Shellowskim!!!Kupujac auto zmienilem z nowego na nowy olej,heheh :mrgreen: i przez pierwsze ok 4000tys km zjadl mi okolo pol litra ale po 4 tysiakach przez nastepne 2500(niebawem wymiana) zezarl moze 100,nie wiecej!!dokladnie juz tego teraz nie ocenie ale w kazdym badz razie prawie w ogole :idea: ...czyli krotko mowiac....polepszylo sie :!: Ja mam przebiegu 66k..tak wiec wszystko w twoich rekach,pozdrowioonka i do zobaczyska kolego!

 

 

Ps.Czytaliscie to :?:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=120821

Ciarki na plecach...ach te manetki :mrgreen::mrgreen:

Luknijcie takze na 2 stronie w moj komentarz,a dokladniej w linka...o mamma mia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :mrgreen:

Szybkie pytanie do zorientowanych :twisted:

Wiecie czy ten wydech http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0299911693 przypasi do mojego WRX 03. :?: Wydech pochodzi z WRX 04 :idea:

 

AAA no i zamówiłem dzisiaj olej Millers'a CFS 10W60 :mrgreen: Dzięki wszystkim za pomoc w wyborze :!:

 

[ Dodano: Nie Lis 23, 2008 11:24 pm ]

nobby, qurde ... nie to żebym żałował mojej subci, ale musiałem podejść do tematu troche ekonomiczniej. Motul 4L + 2L + koszty wysyłki ... troche mnie przygniotło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan Drop, sliczne dzieki za pomoc. Ale chyba nie zafunduje sobie tego kawioru. Hehe. Wynalazlem jakies po 49 funtow na ebayu (cos pomiedzy pasztetem a kawiorem ;) i chyba cos takiego zamowie. Tyle ze mnie strasza ze jak zamontuje zawor to moze mi wykonczyc katalizator. No i teraz nie bardzo wiem co zrobic. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA no i zamówiłem dzisiaj olej Millers'a CFS 10W60 :mrgreen: Dzięki wszystkim za pomoc w wyborze :!:

Dobry wybor, co do motula to dosc tanio zdaje sie 7.5 za litr jest w pewnej firmie w Nottingham

 

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 6:16 am ]

Tyle ze mnie strasza ze jak zamontuje zawor to moze mi wykonczyc katalizator. No i teraz nie bardzo wiem co zrobic.

Hmm jesli kupisz dobrej firmy to nie powinno sie nic stac, ja mam bova i auto juz go wczesniej mialo i wszystko jest ok. Ja mam BOV Bailey`a zdaje sie:

O ten. Tez nie jest extra kawiorowy, ale pod takowy juz podchodzi :)

http://cgi.ebay.co.uk/BLACK-BAILEY-DV26 ... 240%3A1318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...