Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

jey24, witaj na forum :wink: Co do oklejenia to nie jestem pewny ale mozesz sprobowac w TSL(Keyworth),a jak nie oni to moze beda wiedziec gdzie to zrobic :smile:

Na pewno na ebay sa komplety na cale autko do oklejenia a koszt to ok 50&-70&,

Pozatym zajrzyj tu :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=712177#712177

 

Mam nadzieje ze wpadniesz na najblizszy spocik :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jey24, witaj na forum :wink: Co do oklejenia to nie jestem pewny ale mozesz sprobowac w TSL(Keyworth),a jak nie oni to moze beda wiedziec gdzie to zrobic :smile:

Na pewno na ebay sa komplety na cale autko do oklejenia a koszt to ok 50&-70&,

Pozatym zajrzyj tu :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=712177#712177

 

Mam nadzieje ze wpadniesz na najblizszy spocik :cool:

Dzięki za zaproszenie ale chyba niedam rady wpaść bo praca może na kolejny spocik mi sie uda a co do tych naklejek to widziałem na ebayu te komplety orientuje się ktoś może czy jest duży problem z naklejeniem tej grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek a to się nakleja na mokro tak jak np. folie do przyciemniania szyb czy na sucho bo boje się o pęcherzyki powietrza pod naklejką

 

jeszcze jedno pytanko zamierzam kupić sobie parapecik :cool: na tylną klapę i chyba zdecyduje się na ten co o nim myślicie? http://cgi.ebay.co.uk/SUBARU-IMPREZA-WR ... 286.c0.m14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojta ludki,hehe :mrgreen:

Mam dobry humor poniewaz....przyszedl mi wlasnie V11 a na nim cena za TAX jakiej sie nie spodziewalem..czyli ten papier klamie czy jak??

Bo niby mialo byc 2 razy wiecej a ja mam tutaj stare ceny..orientujecie sie??

Skad poczta wie ile pobrac??na podstawi V11 chyba prawda??Jesli tak to moze mam jakiegos farta,heheh

Dzieki za info..pozdrawiam wszystkich :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niby mialo byc 2 razy wiecej a ja mam tutaj stare ceny..orientujecie sie??

Nie mialo to sie zaczac od 2009 roku??,

Male OT: Zdaje sie ze o spotkaniach jest w innym temacie. Ja tam czekam na wiesci a tu sie wszystko rozgrywa :twisted: i jeszcze bym przegapil

 

 

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Paź 08, 2008 8:55 pm ]

jeszcze jedno pytanko zamierzam kupić sobie parapecik :cool: na tylną klapę i chyba zdecyduje się na ten co o nim myślicie? http://cgi.ebay.co.uk/SUB...trkparms=39 ... 286.c0.m14

 

 

 

Ja chyba bym szukal normalnego wysokiego, jesli tak mozna to nazwac :mrgreen: , co do tego to chyba trza by bylo miec auto dobrze nagrzebane aby isc az tak daleko.. ale moze ja sie nie znam... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niby mialo byc 2 razy wiecej a ja mam tutaj stare ceny..orientujecie sie??

Nie mialo to sie zaczac od 2009 roku??,

Janek juz we wrzesniu,tak jak tabelka pokazuje, za 6 miesiecy 220 Pandow zaplacil...mojej kwoty nima nigdzie,hehe....no nic..coz tu zrobic??heheh...tylko sie cieszyc :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Czw Paź 09, 2008 11:43 am ]

Witojta ludki,hehe :mrgreen:

Mam dobry humor poniewaz....przyszedl mi wlasnie V11 a na nim cena za TAX jakiej sie nie spodziewalem..czyli ten papier klamie czy jak??

Bo niby mialo byc 2 razy wiecej a ja mam tutaj stare ceny..orientujecie sie??

Skad poczta wie ile pobrac??na podstawi V11 chyba prawda??Jesli tak to moze mam jakiegos farta,heheh

Dzieki za info..pozdrawiam wszystkich :cool:

 

suchaj stary, jak ci sie za malo wydaje zawsze mozesz moj zaplacic :) wtedy wyjdzie na takie jak mialo byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanko zamierzam kupić sobie parapecik :cool: na tylną klapę i chyba zdecyduje się na ten co o nim myślicie? http://cgi.ebay.co.uk/SUBARU-IMPREZA-WR ... 286.c0.m14

 

jesli chodzi o optyczny tuning do imprezy, mozna sobie pozwolic naprawde na wiele nie narazajac sie na obciach, subarki sa bardzo podatne na wszelkiego rodzaju modyfikacje, jednak moim zdaniem nalezy wystrzegac sie kilku rzeczy aby autko nie straciło tego wspanialego , rajdowego klimatu..

mianowicie:

-wszystkim lampom typu lexus, albo diodowych :shock: mega obciach!!

-chromowanych felg czterdziesto calowch z kilometrowym rantem

-wszystkich plaskikowych gadzetow typu "bad look zrob to sam w garazu i pomaluj sprayem"

-lakierow typu kameleon, zarówiastych odcieni itp

- no i wszystkich tjuninkowych gadzetufff ktore mozna nabyc na kazdej stacji benzynowej (np, niebieskie diody na spryskiwacze ) , czyli ogolnie ciapatym tuningiem :lol:

 

najlepiej sie wzorowac na sprawdzonych markach, ktore robia rzeczy tylko do subarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...