Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

nobby, z zaworkiem to jest fajna sprawa :smile: szczegolnie jak przechodnie zaczynaja uciekac :lol: raz mialem taki przypadek ze jade sobie jak gdyby nigdy nic i zawor upuscil cisnienie a dwoch kolesi zaczelo wiac przed siebie i dopiero po chwili sie obejrzeli co sie dzieje :lol::mrgreen:

 

W PL STi to jednak ciagle egzotyka :neutral:

 

Nie sadze :roll: To nie 3 swiat :neutral: Sam widziales nowiutkie STi na PL tablicach calkiem niedawno wiec nie wiem dlaczego tak sadzisz :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze To nie 3 swiat Sam widziales nowiutkie STi na PL tablicach calkiem niedawno wiec nie wiem dlaczego tak sadzisz

 

Jan, zle mnie zrozumiales (tzn. raczej nieprecyzyjnie wyrazilem opinie :razz: ). Piszac "egzotyka" nie mialem na mysli, ze STi w Polsce nie wystepuja, tylko ze to jednak jest duuuzo wieksza rzadkosc niz w UK (wniosek chocby na przykladzie "przygod" Jacka). To samo tyczy sie czesci do nich. I nie pisalem tego pejoratywnie. Takie sa fakty (chociaz nie znam statystyk). Zwiazku z 3cim swiatem nie dostrzegam :roll: za to wydaje mi sie, ze troche sie czepiasz :twisted: :razz:

 

Peace! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec...na zlociku uslyszalem jak dokladnie wsczczczczc tzn sie daje slychowywac hehe :razz: :mrgreen: blow off i juz mam go zamontowanego..tak wiec dzieki Szymek za demonstracje :cool: :!: i linka...tobie Janek tez dziekuje..pozdro dla wszystkich..

aha..anglik..jak ci sie foto podoba??heheh :mrgreen: bo jak dla mnie to rewelka!!!

 

 

Szybko sie uwinałes z tym moj drogi :D mam nadzieje ze jestes zadowolony z zakupu i terroryzujesz laski na przejsciach :twisted::twisted:

Napisz jakie plany na przyszłosc ( chodzi o subarke oczywiscie )

 

A co do foty to mogłes sobie wrzucic je na sciane w pokoju a nie na forum hehehe , zartuje oczywiscie :mrgreen: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek chocby na przykladzie "przygod" Jacka / za to wydaje mi sie, ze troche sie czepiasz :twisted: :razz:

 

Bylem z Jackiem w kontakcie i takie czesci byly od reki ale niestety osoba je posiadajaca byla na .... urlopie :wink: A co do czepiania to ktos musi czasami :razz: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellooo..

to jak to w koncu jest z tymi katami??wypala je, czy ich nie wypala...macie doswiadczenie,sprawdzone info??podziekowal....

 

Dopisze teraz tutaj troszku...

Mialem pisac PW po kolei ale to przeciez bez seksu....Wiec teraz pytanko....uwaga,skupcie sie,heheh :mrgreen:

Jezeli mam Re-map'a na 320 kucy,wydech jest zmieniony..uwaga teraz...najczesciej zmieniaja koncowke czy caly dolot??

No bo tak na serio to nie chce sobie popalic tych katow i jak juz cos to moze dokupilbym odpowiednie orurkowanie(jak sie to nazywa w rzeczywistosci??cos z pipami,daunpipami...chyba,co?? :mrgreen: heheh ) a oryginalne orurkowanie wstawie do garazu :!:

Trzeba bedzie na MOTka pojechac to bedzie przekrecanie paru srubek i jush gotowe...

Wie ktosik cosik..jak dokladnie wyglada cay dolot w moim STI(model 2005 z DCCD)..moze jakies fotki??popatrzylbym chetnie co dokladnie mialbym wymienic a co ew jest tez juz wymienione :roll: ...dziekuje szczerze i bardzo oddanie!!

oddany Norbercik heheh :mrgreen: :wink:

 

Jest tutaj cosik co moglbym potzrbowac??

http://www.scoobyworld.co.uk/catalog/in ... 9879f0209c

 

Znowu ja..uwaga..znalazlem w rachunkach....z 2005...rachunek ze scoobyworld......afterburner decat d/pipe i cat pipe plus cosik co nazywa sie badge..rachunek na 340 paldow...czyli co teraz??juz mam co mam miec czy jak??hehhe

A co do wydechu to stronke wczesniej tez skukalem... http://www.scoobyworld.co.uk/catalog/in ... 2af2f407ce

Wiec jak kochani??wszystko jasne czy ciemne dalej hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tym to mnie rozbawiles przed snem :mrgreen:

szczerze...hehe..nie patrzylem do slownika a ze slowa nie znam(znac nie musze) to nie wiedzialem a czasu mialem wczoraj malo..nie moj komp i spieszylem sie :mrgreen: - bylem poupalac troche :razz: hehehe...dzieki za info kogii :grin:

teraz luknalem i chyba biega o tablice....

Oba afterburner sa zalozone wiec wydaje mi sie ze katow nie ma,ale oznacza to moje problemy przy MOT czy jest to odpowiednio "zamaskowane"??

 

Szymek..dzieki za film!!!jest zajebisty!!!szkoda tylko ze nie ma na nim jakiejs naszej upalanki,ale nadrobimy to i nastepnym razem beda oki??

Dzieki i... Respct kolego!!!Fajny podklad i w ogole cacanie to zrobiles!!!!buziaki,heheh :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz luknalem i chyba biega o tablice....

 

raczej o znaczek aka plakietka :cool:

 

Oba afterburner sa zalozone wiec wydaje mi sie ze katow nie ma,ale oznacza to moje problemy przy MOT czy jest to odpowiednio "zamaskowane"??

 

jak masz de-cat, to masz raczej zaMOTany problem - auto nie przejdzie egzaminu z emisji :wink: Ja to wlasnie przerabiam w WRXsie :mrgreen: Plus jest taki, ze pare koniuuff wiecej i jak jest eligancko wszystko zmapowane, to zaworek nawet zalecany!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos zrobił filmik o ekipie z Polski i wrzucił na YouTube

 

Juz nie badz taki skromny :razz: :twisted: Filmik jest super i oby wiecej takich produkcji :wink:

 

nobby, nie zawracaj sobie tym glowy za bardzo :wink: Jezeli jest MOT po remapie i tych zmianach to nie bedzie problemu zeby przeszedl nastepne badanie rowniez :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje problemy przy MOT czy jest to odpowiednio "zamaskowane"??

no niestety podczas motu nie patrza czy sa katalizatory, ale robione sa testy emisj spalin, jak juz wspomnial tolek...

heheh :mrgreen::mrgreen: ...dzis to ja sie usmialem....chodzilo mi o ty czy te zamienniki moga byc tak skonstruowane(w srodku) zeby potrafily oklamywac...heheh...

Coz..okaze sie w styczniu!!!Co to przegladow to mialem juz z nimi doczynienia w Niemczech a tam jak w aptece..wszystko musi byc cacy....

Tak zebyscie wiedzieli...glupi bardzo nie jestem..chyba :razz: ...hehe..nastepnym razem nie bede pisal slangiem...

 

Janek..

Ja sie nie przejmuje....jak nie przejdzie MOT'u to znaczyc bedzie ze auto przchodzilo "polski"przeglad i tak samo czyli "po polsku" trezba bedzie to zalatwic,hahah :mrgreen:

Ja mialbym nie dac rady??hehe..kto jak kto ale Ja??!!heheh....

Dzieki za info....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o ty czy te zamienniki moga byc tak skonstruowane(w srodku) zeby potrafily oklamywac...heheh...

 

nobby, niestety nie da rady. Ja wlasnie jestem tuz przed zrobieniem "polskiego" MOT :mrgreen: i calkiem niedawno bastek mial podobny problem i obszedl go "profi style" - za co duzy szacun :grin: (ja ide na skroty :razz: )

 

z innej beczki, wycinek z wczorajszego fifth gear:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tez bede szedl na skroty,heheh...no bo przeciez....po co placic i isc na skroty jak od razu tak mozna zrobic,hahah :mrgreen:

A dac 50 pandow i sie dowiedziec ze sie...sie nie da sie,heheh :mrgreen::mrgreen:

pozdrowka dla wszystkich...

 

AHa....Pisal ktos ostatnio o zgubieniu kluczykow??hahahahha..ja tez na chwile zgubilem ale wole sie dalej nie pucowac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

3majta sie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...