Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

o witam t8lek, mówisz ze dalej aktualna, czyli jednak nie poszła ... hm ...

 

muszę jeszcze dostać kasę z pl , wtedy będziemy gadać

 

p.s - dobrze ze wtedy nie zrobiliśmy deal - a , bo widzisz , jestem ale zarazie bez kasy ... ale do 2 tyg bende mial na bank ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jednak nie przepusciles tego okazu

 

latwo nie bylo :???: ale czego sie nie robi dla ratowania cennych egzemplarzy :razz:

 

jak wrazenia z jazdy

 

Zupelnie inne zwierze niz Impreza - co oczywiste. Auto bardzo dostojne, zacheca do spokojnej jazdy. Pomimo ladnych kilku latek i automatycznej przekladni, przyspieszenie jest bardzo zadawalajace.

 

Bardzo wygodna pozycja za kierownica, chociaz siedzi sie bardzo nisko, prawie na ziemi. Sama kierownica regulowana we wszystkich mozliwych plaszczyznach.

 

Rozbudowany system wentylacji / klimatyzacji - wszystko jest bardzo ergonomicznie rozplanowane w kabinie; niemal wszystko ma elektryczny silniczek.

 

Tempomat i fotele (podgzewane) z dlugim siedziskiem pozwalaja na komfortowa podroz autostrada. Normalnie relaks - nawet hamujace przed autobusami Umberty i sypiace kamieniami Carfity Cie nie wkurzaja :razz:

 

Seryjne audio (Subaru by Panasonic ze zmeniarka w bagazniku) gra wrecz rewelacyjnie (tu jestem zdziwiony, tego sie akurat po Subaru niespodziewalem).

 

Otwierany dach nie halasuje i nie urywa glowy do predkosci 180km/h :idea: Jak oni to zrobili? Fantastyczna widocznosc, dzieki bardzo przeszklonej "kapsule".

 

Jest tez oczywiscie niesmiertelny przelacznik "bright" :mrgreen:

 

Rewelacyjna jakosc wykonania (bo materialy na desce moglyby byc lepsze), nic nie stuka, nie trzeszczy - auto ma 14 lat!

 

 

Minusy:

Jakosc plastikow i kiczowata okleina ala "pseudo drewienko" zdecydowanie nie powala (albo powala w zla strone :mrgreen: )

 

Hamulce - zdecydowanie najslabszy aspekt SVXa.

 

Zwraca uwage, ludziska sie ogladaja :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie!

 

z usmiechem na twarzy ogłaszam wam, ze dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem Subaru Impreza :)

 

po calodniowym szukaniu wraz z Robo ( po ogladnieciu jednego "pieknego sti" które bylo po dachowaniu) przywiezlismy do domu pieknego clasika :) podrzuce zdiecia na dniach :)

 

pozdrawiam

 

p.s - jak ktos ma jeszcze wejsciuwke na 30 - 31 to ja sie pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , potrzebuje pomocy ,

 

czy możecie mi powiedzieć gdzie najlepiej (czytać najtaniej) ubezpieczyć auto ?

 

mam z polski zniżki przetłumaczone, tylko nie wiem do kogo sie wybrać!

 

sprawdzałem na stronach typu confused.com , ale wiem ze przez tel można dostać lepsza cenę ...

 

 

jak każdy może to niech napisze w jakiej ma firmie , i ile płaci , i czy akceptują zniżki z pl !

 

 

jak nie tutaj to prosze na pw ,

 

z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czy sama blacha przednich drzwi w wersjach brytyjskiej i europejskiej rozni sie w jakis sposob? Czy smialo moge kupic przednie lewe drzwi z rozbitego "brytyjczyka" i bez problemu uda mi sie przelozyc wszystkie elementy, ktore mam z wersji europejskiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witma panowie! Wczoraj pojechałem do ubezpieczalni SWINTON, żeby pogadać z gosciem o ubezpieczeniu! Akurat sie udało ze był młody wyluzowany anglik, który tez chce kopić subaru ale niestać go na ubezpieczenie ! pogadałem z nim, podałem dane, podałem dane auta , sprawdził w swoim komputerku po czym zaczyna sie śmiać i mówi " hehe stary, tutaj niedaleko jest do sprzedania fajna fiesta" :)

 

ubezpieczenie na mnie (lat 21) , fully comp (bez zniżek) - 9300 :) hehe

pogadaliśmy, dla mi 9 lat NCD , + obciął 500 funtów i zostało w końcu - 2500 :)

 

 

 

Sprawdz DirectLine :cool: Akceptują zniżki i maja dobre ceny :wink:

 

chyba nie ubezpieczają na impreze ludzi ponizej 25 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emgie01, zawsze mozesz wykupic Third Party :neutral:

 

cena 2500 jest to cena za third party - fire and theft :)

 

dalej szukam i sie nie poddaje! sprobuje ubezpieczyć na kolegę, a siebie dodać jako dodatkowy kierowca , a jak sie nie da to bede płacił 250 co miesiąc z uśmiechem na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...