Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to ja pokaze co bedzie wymienione w mojej subarce, bo jakos w dziale MOJE SUBARU, nikt mojego posta "nie zauwazyl"

kolejna odslona mojego malenstwa:

1. To dostalem w prezencie od Janka Dropa :)

pict0142ce5.th.jpg

2. To kosztowalo 63 funty za komplecik (16" - opony przod pirelli, tyl bridgestone) :)

felewc9.th.jpg

3. No i taka zabaweczka :)

tlumtx4.th.jpg

4.Halogeny pojechaly do nastepnego wlascicela, a w zamian to :)

nakladkiyt1.th.jpg

5. ... i to:

47712120ux0.th.jpg

I tak na marginesie, mam w nosie to, ze ktos zaraz powie ze to sticker tuning, nakladki maja w standardzie sti na sobie, wiec skoro sa nakladki to sa i naklejki, ot co... :mrgreen:

Fele juz na autku, niedlugo beda fotki, co do grila to zabieram sie za niego w weekend jak i rowniez za nakladki zamiast halogenow :)

Co myslicie?

Jak ktos slusznie zauwazyl, my z UK tez powinnismy trzymac sie razem. Sa jakies nowe wiadomosci w sprawie klubu??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos slusznie zauwazyl, my z UK tez powinnismy trzymac sie razem

 

No i sie trzymamy :razz: tylko czasem nie kazdy ma czas niestety na spota ale ogulnie dajemy rade :twisted:

 

Sa jakies nowe wiadomosci w sprawie klubu??

 

Wiesci sa takie ze na razie nic nie wiadomo :mrgreen:

 

tylko ze w wekend powinienes byc razem z nami w Chatsworth na rally

 

O :idea: Zeby sie trzymac razem :razz: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Was ma pojecie czy London City Airport jeszcze jest objete ta strefa, gdzie trzeba placic za te winiety ekologiczne?

 

W przyszlym tygodniu bede zwiedzal Londyn z rodzicami i tam jest hotel, w ktorym bym chcial nocleg zarezerwowac.

 

btw, jakie miejsca polecacie zwiedzic w Anglii (z Walia juz sobie poradze ;) ) i czy warto wybierac sie daleko daleko na polnoc do Szkocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, Szkocje polecam :!: Bylem w rejonach FortWilliam i jest masakra normalnie :shock: Jak bys potrzebowal nocleg to moge jeden polecic :wink:

 

placic za te winiety ekologiczne

 

A to sie nie tyczy tylko ciezarowek :?: Na bank trzeba placic Congestion Charge :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzil bym Ci zaparkowac gdzies w okolicach strefy A i doleciec metrem wiecej zwiedzisz taniej i szybciej....jesli bedziesz chcial dam Ci namiar bo ma do stacji metra zut beretem mozn tam zostawic auto i dojazd prosty... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto

 

ok :)

 

Jak bys potrzebowal nocleg to moge jeden polecic

 

chetnie, bo to wyprawa na wiecej niz jeden dzien :)

 

Na bank trzeba placic Congestion Charge

 

noooo to mialem na mysli :mrgreen:

 

Radzil bym Ci zaparkowac gdzies w okolicach strefy A i doleciec metrem

 

jeju strefa A? :oops:

 

jesli bedziesz chcial dam Ci namiar

 

o, w ten sposob bedzie najprosciej :)

 

 

dzieki za rady, Panowie! Jakby ktos mial jeszcze jakis pomysl, to bede wdzieczny za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze panowie sie rozgadali..bardzo milo...

RoniN..milego grzebania w weekend :grin:

Ja ostatnio zakladalem nowe klocki na tyl a dzis zakupilem nowe amortyzatory na przod...

Jeszcze tylko oponki i bedzie tak jak Pan Bog przykazal :razz: Musze tylko dojsc ze soba do porozumienia w sprawie modelu opon i bedzie cacy.Ciagle mysle..Bridgestone, Pirelli czy Toyo..w owej kolejnosci...Chyba nie rzuce sie na Bridgestona RE070 poniewaz nie jest dobry na wodzie zrestza podobnie jak Toyo r888 a autkiem jezdze na codzien...Pozostaje chyba tylko wybrac z Bridgestone RE050A, Pirelli PZero Nero i Toyo Proxes T1R... Moze wy macie osobiscie jakies typy i doswiadczenia :?: pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego jak jezdzisz i ile chcesz wydac na zakup,mysle ze w tej kwestji nikt Ci nie doradzi jezdzilem na PZero i popekaly na bokach, ja osobiscie z tych wszystkich wybral bymToyo ale to moja opinia.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, co do tej oplaty to placi sie ja na kazdej stacji czy w sklepie :idea:chyba obowiazuje do godz 18.00 a w niedziele jest z tego co pamietam caly dzien za 'free' :smile:

 

nobby, tak jak rozmawialismy to raczej Toyo :wink: ale wiem ze jestes zwolennikiem Bridgestone :razz: Szymon zalozyl GY F1 i tez raczej nie narzeka wiec pozostaje kwestia meskiej decyzji :twisted: Ja tez niedlugo musze zmienic u siebie i raczej bedzie to Toyo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ, jakbys wycelowal ze zwiedzaniem Edynburga na niedziele, to moge robic za przewodnika :mrgreen: a i pewnie kol. Kogii by sie podlaczyl jako guide (jak warunki socjo-ekonomiczne pozwola), bo zna miasto wrecz "zawodowo" :razz:

 

Than_Junior, Szkocje polecam Bylem w rejonach FortWilliam i jest masakra normalnie

 

istotnie: masakra! :mrgreen: Pomijajac niesamowite krajobrazy, to dla kazdego kto ma choc troche benzyny we krwi, szkockie drogi sa jak zestaw obowiazkowy - nie mozna tego pominac :idea: :!: Walia tez ma "pare" fajnych kretych odcinkow, ale polnocna Szkocja to insza inszosc :shock: Po drodze: Forth Road Bridge z widokiem na most kolejowy, Colinowe Perthshire (najlepiej sie kulnac OSem do Aberfeldy: pusto, pieknie, dobrze wyprofilowany prawy przechodzacy w ciasny lewy, mostek i... tak kilkadziesiat razy - emocje jak na kolejce gorskiej i wcale nie trzeba szybko jechac zeby bylo ciekawie); Glen Coe i obowiazkowo Edynburg (chociaz koszmarnie sie po nim jezdzi, m. in. ze wzgledu na budowe lini tramwajowej). Na lizniecie Edynburga wystarczy tak naprawde jedno popoludnie. Dobra baza wypadowa, to okolice Perth. Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cichutko tu ostatnio...

Ja juz opony zakupilem...oczywiscie Bridgestone RE050A :grin:

Mialem nadzieje ze wymienie oponki, amorki, ustawie(gdzies??)zbieznosc i bedzie po wszystkim,ale niestety brzydka niespodzianka..nie udalo sie :neutral:

Kupilem/przyslali mi nie odpowiednie amory i lipton....

Teraz musze troszke pomeczyc sprzedawce i bedzie dobrze...

Aha..mam pytanko...zbieznosc??Moze znacie jakis dobry "warsztacik" z moich rejonow,powiedzmy do 50km od Ox??

Popatrze tez na neta co i jak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...