Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

anglik, hehe dzieki, polowa zdjec byla cykana przez mojego kolege lustrzanka cyfrowa Cannon eos350d, a reszta (glownie na strefie serwisowej) to moja robota za pomoca Panasonica Lumix (chyba najwyzszy model, musze jeszcze sprawdzic :wink: )

zawsze mozesz ich uzyc w swojej nowej "superprodukcji".. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki wrzucalem na szybciora zrobie porzadek z albumami ale czasu nie mam narazie i z kilku innych imprez dodam...

Znajde wolny dzien to unowoczesnie moj album:PP

Hogi bede w pl to musze cie spotkac moj ty streczycielu:PPPP (ps tylko na piwo to nie grozba:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze mnie nie popedzac :cool: ostatnim razem Janek mnie cisnał i wyszła taka chała :lol:

siedze juz kilka godzin i walcze, mysle ze na poczatku tygodnia skoncze, jesli ktos kiedys sie w to bawił to zapewne wie, ze to bardzo czasochłonne zajecie, takze prosze o odrobine cierpliwosci a bedzie ona wynagrodzona, obiecuje :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za miłe ciepłe komentarze ale tamten fimik mi sie bardziej podobał :grin: niestety nie mam juz siły i czasu zeby poprawic filmik z Walii, spytajcie Janka ile mnie to DOSŁOWNIE kosztowało :evil:

 

cypis jak tam z tymi pokojami na sylwka ?? nadal aktualne?? pytam , bo mamy w planach przyjechac do Londynu cała ekipa i wspolnie swietowac Nowy Rok :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za miłe ciepłe komentarze ale tamten fimik mi sie bardziej podobał :grin: niestety nie mam juz siły i czasu zeby poprawic filmik z Walii, spytajcie Janka ile mnie to DOSŁOWNIE kosztowało :evil:

 

 

anglik, tamten filmik byl bardziej odnosnie spotkania nas, forumowiczy,a ten odnosnie rajdu :wink: Wiec mysle ze wszystko jest ok :cool: A co do tego ile Cie to kosztowalo to rzeczywiscie nie zazdroszcze :roll: Ale w sumie zostalo Ci jeszcze 6pkt :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak wlaczylem rzucilo mna o glebe wylaczylem (po 3 min) wstalem wlaczylem ponownie i znow to samo ale ty razem bylem przygotowany i sie trzymalem

 

anglik tak jak ci mowilem poczatek mnie zabil wiesz 75 lecie rally GB te wszystkie stare foty mistrzostwo itd pozniej... ehh nie bede sie rozpisywal ci co nie widzieli niech :oops::oops::oops::oops: a ja wlacze sobie jeszcze raz bo chcialbym sie tam znowu znalezc chocby na te 15 min

 

ps.a impreze z mirkami zrobimy w sobote hehehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ANGLIK kawał dobrej roboty pewnie że pierwszy filmik był bardziej personalny a rajd w tle wiec bardziej sie podaobał ale ten jest pamiątką super nawet podobał sie mojej żonie. Jesteśmy my i jest to w co nie uwierzy nam nikt kto nie był na mistrzostwach świata:

Wariaty, skandynawscy rolnicy zamykający liczniki w lesie, na szutrze, na dróżce tak wąskiej, że nie mineli by się z innym samochodem :-) TO JEST MASAKRA JAKAŚ.... :-)

Tylko jedno ale ..... W związku z tym że zwykle nawalam się jak bombowiec to mam nicka nie-ASO.

A 22B to już inna subarowa historia.

Gratujuje córeczki bo jest taka śliczna ze sam bym jej zadedykował ten filmik.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...