Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

W kilku slowach o rajdzie Walii 07` :grin:

Pogoda nam dopisala w calej jej slowa znaczeniu :lol: od sloneczka do takiego deszczu ze szok :???: zeby bylo ciekawiej to w mojej niuni padla nagrzewnica i praktycznie cala droge jechalismy bez ogrzewania i z parujacymi szybami :???: super ze udalo sie nam spotkac po raz kolejny w tak wspanialej atmosferze,co prawda nie wszyscy sie znalezli no ale trudno bylo sie zgrac na tej imprezie :neutral: ciesze sie ze spotkania z p.Markiem ktoremu dopisywal humor i rozbawial towarzystwo opowiesciami o farmerach z finlandii :mrgreen: slowa podziwu dla Madzi ktora w 6 miesiacu ciazy pokonywala Walijskie gory i doliny :shock: to sie nazywa poswiecenie :shock: :mrgreen: jedna z osob z naszej ekipy dostala kamieniem w luk brwiowy co sie skonczylo rozcieciem i niezla fifka :roll: wszyscy bylismy niezle ubloceni i z bananami na twarzach po kilku poslizgach na blotku :lol: pozniej wyladowalismy na stadionie w Cardiff gdzie byl caly show a najwiekszy doping od wszystkich otrzymal oczywiscie Peter Solberg :cool:

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na nastepnej imprezie :cool:

 

Mialo byc kilka slow a sie troche rozpisalem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepne moje wielkie, zyciowe marzenie zostało spełnione :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Byłem wczeasniej na roznych imprezach rajdowych jednak tutaj mielismy do czynienia ze swiatowa elita. To co ci kolesie wyprawiali za kierownica przeczy wszelkim zasadom grawitacji i fizyki, do tego sadze ze oni maja cos z psychika :twisted: :twisted: :twisted:

Bardzo mi sie to wszystko podobało, impreza zaliczona na wielki pozytyw. Oczywiscie podziekowanie dla wszystkich, ze stawili sie w tak licznym gronie i wielkie pozdro dla "nowych" w naszym gronie

JanQ trza rozgladac sie juz za nastepnym miejscem do spotkania, apetyty ciagle rosna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jasiu spotkanie nie wyszlo mijalismy sie w ciagle:(( ja z robem bylismy 3 dni wspaniala impreza i swietne walijskie gorskie drogi na ktorych razem przemierzylismy setki km (moj biedny gl dawal rade za wrx ale z bieda:PP hamulce sie ugotowaly raz:PP )

Leska stanela w oku gdy byla prezentacja 4 subarek burnsa i colina ktorymi wtwalczyli mistrzostwa stadion szalal wtedy , niestety odeszli juz od nas :(( Mialem tony blota na sobie przemoklem, ale atmosfera byla super !!!!! Kolejne marzenie zrealizowane :))))

 

PS robert wielkie dzieki za nocleg i wspolnie spedzone 3 dni pozdrawiam wszystkich raz jeszcze !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JanQ trza rozgladac sie juz za nastepnym miejscem do spotkania, apetyty ciagle rosna :twisted:

 

Race off Champions :?: :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

 

niestety jasiu spotkanie nie wyszlo mijalismy sie w ciagle:((

 

No szkoda ze tak wyszlo,a najlepsze jest to ze na stadionie siedzielismy w tym samym sektorze :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...