Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie zglaszasz w pl ze zgobiles i tam wyrabiasz duplikat prawa jazdy, oczywiscie musisz to osobiscie zrobic.

Niby zgobione prawojazdy zatrzymujesz i na jego podstawie wyrabiasz prawko w uk (orginal pl musisz oddac zeby dostac ) a duplikat polskiego prawa jazdy zatrzymujesz. Takim sposobem i kosztem moze 100zl masz 2 prawa jazdy polskie i UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jestesmy polakami :PPP dla zasady ze polak wszystko potrafi ...

A juz ci mowie ze jak ci zabiora jedno dalej mozesz sie poruszac po reszcie europy i po uk jak nie sprawdza dokladnie......

Padlo pytanie daje odpowiedz:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo to widzę...

Jak zabiorą Ci w UK, angielskie Prawo Jazdy to prawdopodobnie skierują Cie na dodatkowy kurs lub takie tam. Po zabraniu Ci w/w Prawa Jazdy będą mieli Twoje dane i jeżeli spotkają Cię na swojej drodze raz jeszcze, a Ty okażesz się polskim Prawem Jazdy to bekniesz za to.

Jeżeli zabiorą Ci polskie Prawo Jazdy w UK to na bank powiadomią odpowiednie służby w PL.

 

Więc dalej nie widzę sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.jak sie ogarne to dorzuce jeszcze swoje to zobaczycie o czym mowie

YAYOO, co z tymi fotami :?: :mrgreen:

 

 

 

no wiec sprawa jest tego rodzaju wydarzylo sie w moim zyciu czego wczesniej nie przewidywalem i zaburzylo to moje wszelkie zainteresowania spychajac je na dalszy tor nie pyt o co chodzi :cry: bylo naprawde zle ale juz wszystko wraca do normy wiec postaram sie raz dwa wszystko nadrobic

 

ps.moze jeszcze dzis wrzuce fotosy mojej niebieskiej .... no niespodzianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.moze jeszcze dzis wrzuce fotosy mojej niebieskiej .... no niespodzianka

 

dawaj dawaj :shock: co tam masz :grin:

Przykro mi ze cos zlego u ciebie sie stalo :cry: , ale ciesze sie ze juz jest lepiej i dawaj to co tam masz, wszyscy sa ciekawi, niebieskiej...subarki moze??

 

A tak ode mnie to chyba juz o to pytalem ale zapytam jeszcze raz.

Podajcie mi linki gdzie najtaniej mozna wyrwac olej Motul albo Millers w UK, do mojej kluski, chodzi mi o 15w50

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie poszlo znowu :twisted: ale z przyczyn niezaleznych od mojej osoby wczoraj okolo 22.30 stracilem elektrycznosc w moim mieszkaniu po nocnych tlefonach do e-on`u (powiedzieli ze beda za jakies 4 godz :evil: ) stwierdzilem ze oki poczekam na przyjazd grupy inzynierow ale ok polnocy mily pan zatelefonowal i jakze milym glosem poinformowal mnie ze niestety ale dopiero pojawia sie rano bo maja wiele wezwan i przyjechali i szukali ale juz chcieli sie poddac lecz jeden z nich zablysnal inteligencja i znalazl problem spalony doszczetnie main fuse w w glownym pionie

dobra tyle o moim niebycie wczorajszym i coz moze nadrobie cos z tymi fotkami

zaraz sle :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoniN_ znalazłem na autotrader.co.uk subaru impreza, fotki bardzo podobne do twojej kluseczki

Bo to byla moja kluseczka, chcialem sprzedac i kupic manuala, ale jednak nie moge sie z nia rozstac (duzo przy niej juz zrobilem i dlatego szkoda) i dlatego w ogloszeniu jest "not for sale anymore" :mrgreen:, wiec zapadla decyzja ze kluseczka zostaje i bedzie miala remoncik po nowym roku i jak to sie uda to juz na stale zostanie w domku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...