Jump to content

Nie działa kamera cofania


pino
 Share

Recommended Posts

Witam.

Jak w tytule w moim xv przestała działać kamera cofania albo inaczej raz działa  raz nie na początku przy wyrzuceniu wstecznego obraz nie wyświetlał  się raz na jakiś  czas w tej chwili częściej  się nie wyświetla niż wyświetla 

Czy ktoś miał  już taką przypadłość i może  coś doradzić 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Dołączam się do tematu, ponieważ dotyczy również kamery cofania.  W ostatnim tygodniu w Subaru XV  1 gen., moje dziadka kamera cofania aktywuje się podczas hamowania. Naciśnięcie pedału hamulca powoduje jej uruchomienie.

Dla mnie logicznym wyjaśnieniem jest, że marka Subaru w obawie o bezpieczeństwo kierowców aut swojej marki po ostatnim wypadku kolumny rządowej postanowiło zaktualizować systemy bezpieczeństwa. :P Jednak istnieje podejrzenie, że to jednak awaria. ;) Czy ktoś spotkał się już z takim problemem? Wygląda to na zwarcie w instalacji.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za sugestie. Rzeczywiście podczas naciśnięcia pedału hamulca zapalało światło wsteczne. Problemem było tylny prawy reflektor który był w ostatnim tygodniu wymieniany na używany. Wiązka z reflektora używanego musiała mieć inny układ pinów. Po zamontowaniu wiązki ze starego reflektora problem został rozwiązany. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...