Jump to content

Nie działa kamera cofania


pino

Recommended Posts

Witam.

Jak w tytule w moim xv przestała działać kamera cofania albo inaczej raz działa  raz nie na początku przy wyrzuceniu wstecznego obraz nie wyświetlał  się raz na jakiś  czas w tej chwili częściej  się nie wyświetla niż wyświetla 

Czy ktoś miał  już taką przypadłość i może  coś doradzić 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Dołączam się do tematu, ponieważ dotyczy również kamery cofania.  W ostatnim tygodniu w Subaru XV  1 gen., moje dziadka kamera cofania aktywuje się podczas hamowania. Naciśnięcie pedału hamulca powoduje jej uruchomienie.

Dla mnie logicznym wyjaśnieniem jest, że marka Subaru w obawie o bezpieczeństwo kierowców aut swojej marki po ostatnim wypadku kolumny rządowej postanowiło zaktualizować systemy bezpieczeństwa. :P Jednak istnieje podejrzenie, że to jednak awaria. ;) Czy ktoś spotkał się już z takim problemem? Wygląda to na zwarcie w instalacji.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za sugestie. Rzeczywiście podczas naciśnięcia pedału hamulca zapalało światło wsteczne. Problemem było tylny prawy reflektor który był w ostatnim tygodniu wymieniany na używany. Wiązka z reflektora używanego musiała mieć inny układ pinów. Po zamontowaniu wiązki ze starego reflektora problem został rozwiązany. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...