Jump to content

Geometria do oceny- hunter

waka
 Share

Recommended Posts

Czesć.

Kupiłem ostatnio wrx hawkeye i byłem sprawdzić geometrię. Uzywaja huntera. Jako że nie ufam angielskim magikom wklejam wydruk do oceny. Na jutro jestem umówiony na ustawianie.

Zastanawia mnie opis w nagłówku (including WRX/sti, xv). Mam z tego rozumieć że wrx sti i xv mają takie same nastawy? Jeżeli źle wprowadza auto to chyba te wyniki nie są wiarygodne?

Autu nic nie dolega. Prowadzi się prosto, opony nie puszcza w zakrętach, bieżnik równy na kołach.

Obczajcie proszę.

Pozdro

IMG_20170913_153442_01.jpg

Hej.

Pytanie pierwsze: tak, STI, WRX i XV ustawiane są wspólnie. Byłem tydzień temu u legendarnego Pana Sylwka (którego pozdrawiam, bo Impreza prowadzi się jak nigdy wcześniej...) i na wydruku również z Huntera mam tak jak Ty.

Pytanie drugie: geometria. Tył lepiej, przód zdecydowanie do kitu. Z tyłu masz lekko rozjechaną zbieżność, z przodu jedynie znośnie trzymają się kąty wyprzedzenia sworznia zwrotnicy. Kąty pochylenia kół: prawie trzykrotna różnica ustawień, zbieżność też źle, ale chociaż w miarę symetrycznie. Samochód jedzie prosto, ale może mieć leciutką tendencję do nerwowego zachowania w czasie jazdy oraz "niesymetrycznie" będzie składać się w zakręty lewe i prawe.

Pozdro!

Luke