Skocz do zawartości

Geometria do oceny- hunter


waka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć.

Kupiłem ostatnio wrx hawkeye i byłem sprawdzić geometrię. Uzywaja huntera. Jako że nie ufam angielskim magikom wklejam wydruk do oceny. Na jutro jestem umówiony na ustawianie.

Zastanawia mnie opis w nagłówku (including WRX/sti, xv). Mam z tego rozumieć że wrx sti i xv mają takie same nastawy? Jeżeli źle wprowadza auto to chyba te wyniki nie są wiarygodne?

Autu nic nie dolega. Prowadzi się prosto, opony nie puszcza w zakrętach, bieżnik równy na kołach.

Obczajcie proszę.

Pozdro

IMG_20170913_153442_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Pytanie pierwsze: tak, STI, WRX i XV ustawiane są wspólnie. Byłem tydzień temu u legendarnego Pana Sylwka (którego pozdrawiam, bo Impreza prowadzi się jak nigdy wcześniej...) i na wydruku również z Huntera mam tak jak Ty.

Pytanie drugie: geometria. Tył lepiej, przód zdecydowanie do kitu. Z tyłu masz lekko rozjechaną zbieżność, z przodu jedynie znośnie trzymają się kąty wyprzedzenia sworznia zwrotnicy. Kąty pochylenia kół: prawie trzykrotna różnica ustawień, zbieżność też źle, ale chociaż w miarę symetrycznie. Samochód jedzie prosto, ale może mieć leciutką tendencję do nerwowego zachowania w czasie jazdy oraz "niesymetrycznie" będzie składać się w zakręty lewe i prawe.

 

Pozdro!

Luke

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...