Jump to content

GH i błąd P0691

rosaskc
 Share

Recommended Posts

Sprawa ma się tak:

Najpierw poszło sprzęgło klimatyzacji. Zjarało się, był dym spod maski, zerwał się pasek. Potem przestały mi działać nawiewy. A na deser wywaliło P0691, nie działa wentylator na pierwszym biegu (nie słychać, żeby cykał przekaźnik), drugi bieg ok.

Jakieś pomysły?

Trochę będę strzelał... Co do pierwszej usterki to może zatarlo się łożysko na sprężarce co mogło skutkować zerwaniem paska.Druga usterka to być może przepalony rezystor dmuchawy.Mialem w Hondzie taką przypadłość.Ale to tylko moje przypuszczenia więc lepiej by Ktoś ogarnięty naprowadzil Cię na właściwy tor.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Hmmm, a ja się zastanawiam, czy jak pasek nie strzelił, to nie uszkodził jakiejś wiązki...

Generalnie, sprzęgło jest na bank do wymiany, już zamówiłem. Mam nadzieję tylko, że kompresor cały.

Edited by rosaskc

Hmmm, a ja się zastanawiam, czy jak pasek nie strzelił, to nie uszkodził jakiejś wiązki...

Generalnie, sprzęgło jest na bank do wymiany, już zamówiłem. Mam nadzieję tylko, że kompresor cały.

Objawem uszkodzonej wiązki, byłby chyba całkowity brak nawiewu.Pisałeś że drugi bieg jest ok...

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...