Skocz do zawartości

Legacy III MY00


kunu

Rekomendowane odpowiedzi

No OBK II i Legacy III mają te same plastiki, więc jeżeli masz teraz 2 din i kupisz inne 2 din z Legacy III albo OBKII to musi pasować. Natomiast jeżeli masz 1 din a chcesz wsadzić 2 din to musisz mieć też oprócz ramki wewnętrzne stelaże do których przykręcasz klimatronic, radio i półeczkę:)
Inna sprawa czy przypadkiem te radia to nie JDMy albo USDMy bo wtedy musisz je przestroić a to obecnie ciężki temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze to raczej na pewno JDM. Dla mnie to nie problem bo nie słucham radia w samochodzie. Płyt, kaset i przez kasetowy adapter MP3 z telefonu. W radio ciągle chrzanią jakieś farmazony, różańce albo reklamy. :P

 

Dopiero teraz poszperałem. Ten srebrny Kenwood to model, który był montowany we wczesnych wersjach Blitzen i jako opcja to OBK H6.

Edytowane przez DETT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, DETT napisał:

To pierwsze to raczej na pewno JDM. Dla mnie to nie problem bo nie słucham radia w samochodzie. Płyt, kaset i przez kasetowy adapter MP3 z telefonu. W radio ciągle chrzanią jakieś farmazony, różańce albo reklamy. :P

 

Dopiero teraz poszperałem. Ten srebrny Kenwood to model, który był montowany we wczesnych wersjach Blitzen i jako opcja to OBK H6.

Brzmi jak dłuuugie poszukiwania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DETT napisał:

To pierwsze to raczej na pewno JDM. Dla mnie to nie problem bo nie słucham radia w samochodzie. Płyt, kaset i przez kasetowy adapter MP3 z telefonu. W radio ciągle chrzanią jakieś farmazony, różańce albo reklamy. :P

 

Dopiero teraz poszperałem. Ten srebrny Kenwood to model, który był montowany we wczesnych wersjach Blitzen i jako opcja to OBK H6.

Radio mam 2 Din z tego co wiem nie trzeba przerabiać się , czyli każde 2 Din będzie pasować 

 

10 godzin temu, kunu napisał:

No OBK II i Legacy III mają te same plastiki, więc jeżeli masz teraz 2 din i kupisz inne 2 din z Legacy III albo OBKII to musi pasować. Natomiast jeżeli masz 1 din a chcesz wsadzić 2 din to musisz mieć też oprócz ramki wewnętrzne stelaże do których przykręcasz klimatronic, radio i półeczkę:)
Inna sprawa czy przypadkiem te radia to nie JDMy albo USDMy bo wtedy musisz je przestroić a to obecnie ciężki temat.

W pasku kupilem 2din ale jak wstawiłem to masakra była nawet z ramką radio uciekali, ale widzę że u ciebie to ładnie wygląda a jaki to model radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prace nad audio dobiegają końca. Przednie drzwi zostały wyklejone matami stp gold. Pozamykałem też otwory technologiczne. Na boczki poszła pianka 6mm. Trochę walki z tym było. Pierwszy raz wygłuszałem drzwi;) Co do głośników to z przodu wpadł zestaw odseparowany Proa Simplex 160 z tweeterami 25 mm i zwrotnicami Morel. Głośniki osadzone na dystansach mdf. Tyle drzwi zostały w serii, tylko włożyłem piankę na boczki. Normalnie będzie grał tylko przód. Na niewygrzanych głośnikach muszę powiedzieć ze gra genialnie to wszystko. Jestem naprawdę zadowolony. Jako ze wygłuszałem na dwa etapy i mam porównanie z zamkniętymi otworami i bez to chce powiedzieć ze to zabieg konieczny przy jakimkolwiek lepszym audio. Nawet żona z drewnianym uchem słyszy różnicę ;) całość projektu Mcintosh zajęła jakieś 4weekendy i ok 2000zł ale warto było. Zdjęcia wrzucam biedne bo w szale walki zapomniałem porządnie obfocić:)

 

WP_20170701_001.jpg

WP_20170702_001.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do przerabiających koła zamachowe na jednomasę. Gacek zaczyna mieć wyraźne objawy problemó z dwumasą. Ćwierkanie i taki jakby luz kiedy się odpuszcza gaz na biegu. Zaczyna mnie wkurzać... Znalazłem odpowiedni wątek na forum ale generalnie jednej sprawy do końca tam nie wyjaśniono. Czy jednomasa pasuje z którejkolwiek dwulitrówki z 5mt? Czy trzeba konkretnych roczników albo modeli szukać? Czy np takie koło od forka z tego samego rocznika będzie ok?
http://allegro.pl/kolo-zamachowe-sprzegla-forester-i-2-0-97-02-i6893272051.html

Edytowane przez kunu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...