Skocz do zawartości

Kenwood gx-204le nie działa CD, brak opcji


cornholio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem ze zmieniarką CD, po rozłączeniu (podpinałem wzmacniacz) i ponownym podpięciu radia nie działa CD (nie mogę przełączyć na CD)

Na początku coś mieliło w radiu (zacięta płyta), po rozłączeniu akumulatora przestało mielić, ale problem z CD pozostał. Nie mogę przełączyć na CD, nie mogę wsadzić płyty

FILM 

 

 

 

Kolejny problem to sprawa REMOTE wzmacniacza.

Podłączyłem przewód remote pod kostkę radia pin 14 (power antena+/amplifier). Niestety napięcie na tym pinie jest cały czas po przekręceniu zapłonu na ON, a powinno być tylko po włączonym radiu. Po wyłączeniu radia cały czas jest napięcie, a wzmacniacz działa cały czas.

Czy ktoś miał podobny problem.

Z góry dzięki

Edytowane przez cornholio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2017 o 08:37, cornholio napisał:

Witam.

Mam problem ze zmieniarką CD, po rozłączeniu (podpinałem wzmacniacz) i ponownym podpięciu radia nie działa CD (nie mogę przełączyć na CD)

Na początku coś mieliło w radiu (zacięta płyta), po rozłączeniu akumulatora przestało mielić, ale problem z CD pozostał. Nie mogę przełączyć na CD, nie mogę wsadzić płyty

FILM 

 

 

 

Kolejny problem to sprawa REMOTE wzmacniacza.

Podłączyłem przewód remote pod kostkę radia pin 14 (power antena+/amplifier). Niestety napięcie na tym pinie jest cały czas po przekręceniu zapłonu na ON, a powinno być tylko po włączonym radiu. Po wyłączeniu radia cały czas jest napięcie, a wzmacniacz działa cały czas.

Czy ktoś miał podobny problem.

Z góry dzięki

Dlaczego wybrałeś pin 14 zamiast 6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator jest nowy markowy, ale przeczyszczę jeszcze klemy i zobaczymy...

Co do tego pinu 6 ( +12 volt memory) sprawdzę go miernikiem, czy jest napięcie po wyłączeniu radia...

Wydawało mi się że do remote zawsze powinien być "power antena+" opisany jako (to antenna amplifier), który powinien uruchamiać się po włączeniu radia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...