Skocz do zawartości

Tylne zawieszenie pneumatyczne w Legacy


Mr.X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Coś mi się zdaje że przyszedł czas na zawieszenie z tyłu w moim Legacy. Przejrzałem posty na forum i chyba nie jestem jedyny, który ma taki problem. Mimo to opiszę go, może ktoś się spotkał z nim i inaczej go rozwiązał niż wymiana amorów które nie są najtańsze.

Objaw:

Od kilku dni zaczyna być taka sytuacja, po kilku godzinach postoju schodzi powietrze z obu tylnych amortyzatorów. Włączam silnik i po kilku minutach tył jest równo napompowany i można bez problem jeździć. Czy jest możliwość, że oprócz poduszek na amortyzatorach powietrze może uchodzić jeszcze na jakiejś uszczelce? No i oczywiście koronne pytanie czy da radę wymienić same poduszki bez wymiany całych amorów?

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zawieszeniu pneumatycznym moga byc uszkodzone uszczelki, gumowe O-Ringi, moga byc tez uszkodzone zawory elektromagnetyczne. Gumowe uszczelki po latach twardnieja i polaczenie staje sie nieszczelne. Gumowe poduszki amortyzatorow rowniez sie starzeja, jesli guma jest spekana to zaczyna przepuszczac powietrze. Nie ma mozliwosci osobnej wymiany gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...