Skocz do zawartości

Zabezpieczenie klasyka przed rudą szmatą w Warszawie


Luqu

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym ze zaczyna sie sezon na niepochanowane sypanie solą na ulice chciałbym was zapytac gdzie w Warszawie i okolicach zabezpieczyli by mi colina przed ekspansja rudej. Nie ma żadnego dramatu ale w newralgicznych punktach chciałbym miec pewność ze nie zacznie sie rozwijać korozja.

Nie chodzi o rozmontowanie samochodu ale o zabezpieczenie newralgicznych miejsc i zabezpieczenie drobnych punktów gdzie pojawiają sie plamki rudej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie ufam soli, że w nowym STi zleciłem zabezpieczenie w ASO ADAMSKI. Profi robota i bez dramatu cenowego. Możesz napisać też do kolegi @badyl.

No tak ale ty masz nowy samochod czyli w twoim sti robisz dodatkowe zabezpieczenie. Ty raczej chodzi o regenerację starszego zabezpieczenie i naprawienie ewentualnych ognisk korozji. Nie sadze zeby Adamski chciał sie brać za taka dłubaninę. Znaczy pewnie by sie wziął ale koszt takiego zabiegu był by znaczny.

Raczej mundurowi o zakłady zajmujące sie zabezpieczaniem youngtimerow, zabytków, terenówek itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie sadze zeby Adamski chciał sie brać za taka dłubaninę. Znaczy pewnie by sie wziął ale koszt takiego zabiegu był by znaczny.
  Zadzwoń i zapytaj, jak masz chwilę to podjedź porozmawiać. Nie zawsze tak jest, że w ASO kosztuje więcej a akurat u Pana Marka serwisuje się na pewno kilka klasyków ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...