Skocz do zawartości

problem z tylnym zawieszeniem forester


Joanna Słabik-Pasternak

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

 

drodzy forumowicze potrzebuje waszej rady i pomocy do rzeczy:

jestem po wymianie amorów z tyłu gdyż jeden fabryczny sls lekko wylał przez co lewa strona troszkę opadła i gdy patrzyło sie na "dupe" forka widac bylo ze auto krzywo stoi. Zalozylem amory z USA zostawiajac sprezyny sls-owskie ale dupa siadla jeszcze bardziej niz przedtem.

1.co zrobilem zle i czy mozna to skorygować?

2. amortyzator chcialbym zregenerowac mozecie polecic godnych i fachowych zaufania ludzi w tym temacie i ile taka operacja by mnie kosztowala

 

pozdrawiam i czekam na rady od was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same  amory nie załatwią sprawy. Potrzebne jeszcze dedykowane sprężyny. Co do regeneracji to wg. mnie nie ma sensu ponieważ za niespełna 1000pln masz praktycznie wieczny zestaw Kayaba ,amory i sprężyny.

Edytowane przez tedimy99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim powinieneś skorzystać z wyszukiwarki ;)

Tam byś zapewne znalazł ten temat: http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/42743-zast%C4%85pienie-samopoziomuj%C4%85cych-amortyzator%C3%B3w-forester-03-08/

Ad. 1 - użyłeś standardowych amortyzatorów do sprężyn przystosowanych do SLS, a to nie zadziała. Albo wymieniasz stary SLS na nowy lub zregenerowany SLS, albo wymieniasz komplet (sprężyny i amortyzatory) na zwykłe, np KYB

Ad. 2 - Zregenerować możesz między innymi w jednej firmie w Trójmieście, u carfita w Nowym Sączu, bądź też w niektórych ASO (a może wszystkich?). Koszt zależny od miejsca, od około 500 do 900 za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...