Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

Sprobujcie poszukac tu :arrow:

http://www.therallyshow.org/accomodation.html

 

Ja w kazdym razie bede wracal na noc do domu bo nie mam za daleko (chyba ze zrobimy jakis plan :twisted: )

 

Mozemy sie umowic na spotkanie w tym miejscu :arrow:

 

mapkahj3.jpg

 

Jest tam parking wzdluz A38 zaraz po zjezdzie z M1 wiec nie bedziemy sie szukac i mozemy wyruszyc razem do Chatsworth :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprobujcie poszukac tu :arrow:

http://www.therallyshow.org/accomodation.html

 

Ja w kazdym razie bede wracal na noc do domu bo nie mam za daleko (chyba ze zrobimy jakis plan :twisted: )

 

Mozemy sie umowic na spotkanie w tym miejscu :arrow:

 

Obrazek

 

Jest tam parking wzdluz A38 zaraz po zjezdzie z M1 wiec nie bedziemy sie szukac i mozemy wyruszyc razem do Chatsworth :smile:

Eeee to ja myslalem o jakims wieczornym "grilowaniu" a tu zaloga sie rozjedzie ... to zapewne przybedziemy na jeden dzien - mysle ze w niedziele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo fajnie by bylo :P, grilek, kielbaski, pifko - typowo polskie... :mrgreen:

Tyle ze ja bede musial dolaczyc sie gdzies indziej bo miejsce wskazane przez Janka (czerwone kolko) jest nizej na poludnie niz trasa ktora ja jade( Niebieska linia)

beztytuuzj4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wzg ze jestem nowy mam pytanko..przyjezdzacie sami czy zabieracie towarzyszki??Moja strasznie chcialaby jechac ze mna ale jak bylaby jedyna to lipton hehehe :mrgreen: Teraz pytanko..to spotkanie to jak "oaza"..ucieczka z domu czy nie :mrgreen: ??

Ale pojawie sie chyba tylko w sobote i zostane do oporu...

Mam nadzieje ze nie ustawicie sie tylko na niedziele :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzieki tym pania imprezy nabierja smaku a co nie jedna zna sie lepiej na samochodach niz przecietny kierowca pasata.... :mrgreen: mysle tez ze znajdzie sie i dla nas troche szutru do poupalania na tej imprezie by porownac klasyki,buggeye,i inne masci z pod znaku gwiazdy.. :wink: by lepiej piwko smakowalo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote bedzie wiekszosc z nas a na niedziele zostana najtwardsi :twisted::mrgreen::mrgreen:

Powaznie, to zabierac kobitki bo one zyja tym tak jak my i jak Jacus mowil znaja sie na autach i moga nie jednego zdziwic :razz: :mrgreen:

Jacku co do szutru to tam nie ma szans na szalenstwa :sad: Wiem jak tam bylo w zeszlym roku, parking duuuuzy ale na trawie i masa SAFECIARZY :roll: No i policja rowniez widoczna....

Ale zawsze mozna sprobowac :twisted:

 

Ps.RoniN_, jak pojedziesz tamta strona to sie nie spotkamy na parkingu bo wjedziesz od innej strony :???: A jak zjedziesz jeden zjazd nizej na 28 to razem pojedziemy kolumna :wink: Tam sa trzy parkingi a ruch ze wzgledu na teren gorkowaty bedzie utrudniony :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez mam bilety na Chatsworth :smile: Nie wiem dokladnie co bedzie sie dzialo o ktorej godzinie poniewaz nie ma podanej rozpiski, podali tylko od ktorej to sie zaczyna :roll:

Bramy sa otwarte od 7 rano a zaczyna sie wszystko od 8 rano wiec sam nie wiem co i jak :roll:

 

Jak myslicie o ktorej godz sie spotykamy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja mam bilety i mam tez rozpiske,wiec jak Jasiu napisal impeza zaczyna sie o 8 rano nastepnie o 9.45 przejazd Terry Granta,10.45 Guest Rides ,od 10.35 rajd history,12.45 Marcus Gronholm &The M-sport Ford Focus WRC.I i wiele innych az do stage sessions o 16.30 zamkniecie o 18-tej i w niedziele podobnie tyle ze ostatni przejazd o 18.05... :cool: :wink:

 

[ Dodano: Czw Maj 29, 2008 3:16 pm ]

Mysle ze fajnie by bylo gdy bysmy byli na miejscu o 8-rano wiec tylko dogranie gdzie i o ktorej sie sptkac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to chyba napisales do mnie :sad: ja jednak upoluje cie gdzies na servisie bende pewniejszy ze znajde ten parking :smile:

 

[ Dodano: Pią Maj 30, 2008 12:15 am ]

Nie oczywiscie zartuje tylko o ktorej tam sie spotkamy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...