Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ahoj,

Impreza się chyba udała, pogoda git, i sporo egzotycznych wozów :grin:

Wrzuciłem też kilka fotek do galerii, a tu link: http://picasaweb.google.com/kurczepioro

Korzystając z okazji, Wielkie Dzięki dla Janka za kolejną gościnę na północy :cool:

Hilton przy Twojej Chacie to podrzędny motel... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chetnie, ale jest jedna sobota w miesiacu kiedy wypada mi isc do pracy... i to jest wlasnie ta sobota... :cry:

Po drugie w ostatni weekend troche sie do was spieszylem bo mi sie zaspalo, a wracajac z Jackiem tez za wolno nie bylo i moja ruda blyskawica wydoila 2 baki paliwa (£120 za samo paliwo chyba :shock: )

Tak na marginesie... Jacek ile Twoj wychlal?? :mrgreen:

Ciesze sie Janek, ze foty sie podobaja :smile:

Mam nadzieje ze niebawem znow cos zmontujemy... :cool:

Jak zauwazylem Juniorowi bardzo sie podobalo... nowy temat na glownym i w ogole... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chetnie, ale jest jedna sobota w miesiacu kiedy wypada mi isc do pracy... i to jest wlasnie ta sobota... :cry:

Po drugie w ostatni weekend troche sie do was spieszylem bo mi sie zaspalo, a wracajac z Jackiem tez za wolno nie bylo i moja ruda blyskawica wydoila 2 baki paliwa (£120 za samo paliwo chyba :shock: )

Tak na marginesie... Jacek ile Twoj wychlal?? :mrgreen:

Ciesze sie Janek, ze foty sie podobaja :smile:

Mam nadzieje ze niebawem znow cos zmontujemy... :cool:

Jak zauwazylem Juniorowi bardzo sie podobalo... nowy temat na glownym i w ogole... :grin:

Ty lepiej wrzuc zdjecia grupowe ktore z taka pieczolowitoscia na koncu robiles :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Cze 11, 2008 7:44 pm ]

...a wracajac z Jackiem tez za wolno nie bylo i moja ruda blyskawica wydoila 2 baki paliwa (£120 za samo paliwo chyba :shock: )

- a jestes pewien ze to calkowity koszt podrozy :mrgreen: - moze jakies drogocenne zdjecie przyjsc jeszcze :razz: :twisted: ... oczywiscie tego nie zycze !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- a jestes pewien ze to calkowity koszt podrozy - moze jakies drogocenne zdjecie przyjsc jeszcze ... oczywiscie tego nie zycze !!!!!

 

:cool: mi sie moze upiecze, bo jak wiesz, ruda ma polskie numery :razz:

Jacek to co innego :???: ale mysle ze nic nie przyjdzie bo mam w nawigacji wszystkie radary i kamery wiec luzik :wink:

a co do zdjecia, to faktycznie zapomnialem, ale jeszcze dzis wieczorem je dorzuce... jakos mi sie zapomnialo (jest ich chyba ze 400)... wybaczcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- a jestes pewien ze to calkowity koszt podrozy - moze jakies drogocenne zdjecie przyjsc jeszcze ... oczywiscie tego nie zycze !!!!!

 

:cool: mi sie moze upiecze, bo jak wiesz, ruda ma polskie numery :razz:

Jacek to co innego :???: ale mysle ze nic nie przyjdzie bo mam w nawigacji wszystkie radary i kamery wiec luzik :wink:

a co do zdjecia, to faktycznie zapomnialem, ale jeszcze dzis wieczorem je dorzuce... jakos mi sie zapomnialo (jest ich chyba ze 400)... wybaczcie :mrgreen:

Wybaczymy jak wszystkie trafia do galerii :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No to jeszcze zostaja przenosne skrzynki plus ustawione na poboczach i wiaduktach fotobusy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas musze to skomentowac nie dygaj mam sciagniete nowe kamerki wiec luzik :wink: a co do paliwa to wypila bestia za £160+redbule :lol: ale to nie jest wazne jesli bedzie nastepne spotkanie jestem gotowy :razz:

 

[ Dodano: Czw Cze 12, 2008 11:08 pm ]

ps.fotki sa swietne... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze juz chyba czas zaczac myslec o tej imprezie :cool:

 

WALES RALLY 2008 :mrgreen:

 

http://www.walesrallygb.com/2_9.php

 

W zeszlym roku udalo nam sie w wiekszosci spotkac na rajdzie, wiec mysle ze teraz czas zaczac myslec o tym duzo wczesniej i planowac wolne na te pare dni grudnia :wink: Tym bardziej ze bilety sa juz dostepne on-line :idea:

 

ps; oby pogoda byla troszke lepsza w tym roku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie masz Jasiu domu na Walji :lol: ze 3-dni bysmy zostali....mysle ze jeszcze pszed rajdem sie spotkamy moze zorganizujemy jakis maly klubowy gril z jazdami sprawnosciowymi lub cos by puscic troche rajdowej krwi.. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie masz Jasiu domu na Walji :lol: ze 3-dni bysmy zostali....mysle ze jeszcze pszed rajdem sie spotkamy moze zorganizujemy jakis maly klubowy gril z jazdami sprawnosciowymi lub cos by puscic troche rajdowej krwi.. :razz:

Noooo chwila :mrgreen: Chyba pamietam :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ze junior sie oferowal :mrgreen::mrgreen::mrgreen: z zakwaterowaniem na Wallie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: no w koncu Cardiff to same centrum :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A na powaznie to trzeba cos rozsadnego ustalic - boje sie o pogode jak co roku a z drugiej strony chcielibysmy na odcinki .... z kolei mamy tradycje millenium stadium ... wiec juz sam nie wiem ... generalnie jakby millenium wchodzilo w gre to mysle ze jedna osoba powinna kupic wszystkie bilety zeby miec miejsca kolo siebie .... ale to luzna sugestia...

Swoja droga to licze na jakies wczesniejsze spotkanie klubowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jakby millenium wchodzilo w gre to mysle ze jedna osoba powinna kupic wszystkie bilety zeby miec miejsca kolo siebie

 

Jestem zdania zeby Millennium odpuscic :roll: Bylem na nim trzy razy i za kazdym razem zalowalem ze nie zostalem na OS tylko pojechalem do Cardiff :???: Po pierwsze ogromne korki, dlugie kolejki do wejscia, problem z zaparkowaniem gdziekolwiek :sad:

Wiec jestem za aby zostac na odcinkach :cool:

 

Swoja droga to licze na jakies wczesniejsze spotkanie klubowe :mrgreen:

 

No wlasnie :idea: Bedzie okazja do spotkania i to juz niedlugo ale wiecej info na ten temat juz niedlugo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem o czym myslisz ale bedzie to mozliwosc wystawienia sie autami jako klub ........................i to tyle na razie :twisted:

Jan Drop, Alez ty jestes tajemniczy :razz: , wyjaw choć skrawek tej tajemnicy :lol:

A tak po za tym to jak z tym klubem wlasnie, jakies naklejki klubowe juz sa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...