Skocz do zawartości

Blobeye - kilka pytań


Haszeer

Rekomendowane odpowiedzi

3) silnik 2.0 125km (taki mnie intersuje) ma jakieś wady? na co szczególnie zwracać uwage wybierając tą jednostke? czy dobrze znosi ewentualny propan?

 

jeśli chodzi o silnik 2.0 125KM to mam taki w imprezie gc8

i z tego co się orientuje to jest podobny jak w GX'ie.

Mój 1szy silnik miał 290k km najechane kiedy na autostradzie dokonał żywota na autostradzie z powodu wycieku oleju.

najechane miał przynajmniej 190k na gazie.

Drugi silnik włożony podobno z przebiegiem 190k km teraz ma 240k km (50k z gazem) i problemów nie ma.

 

Pamiętać trzeba o częstszym regulowaniu luzów zaworowych (co 50k km a nie co 100k) oraz założeniu w miarę porządnej instalki.

 

No i pilnować poziomu oleju jeśli wiemy. że auto bierze olej (czy np. wycieka gdzieś), bo kontrolka o niskim stanie oleju oznacza najczęściej wymianę silnika  :P

 

 

Haszeer powiedział 1) jakie są słabe strony subaru jeżeli chodzi o karoserie? gdzie zwracać szczególnie uwage przy zakupie? slyszałem o tylnych nadkolach i nadszybiu ale czy jest coś wiecej?   Nadkola i nadszybie, okolice wlewu paliwa reszta generalnie ok. ale zależy to tez od przeszłości egzemplarza.

 

 

Chyba jeszcze zajrzałbym pod zderzak na belkę mocującą . z przodu i z tyłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka konewka fajna czerwona co się świeci   :biglol:

Edytowane przez Dzixd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, ale imprezy blob w dzisiejszej nomenklaturze nie mozna uznac za auto nowoczesne... wolnossace 2.0 z napedem na cztery lapy jest, delikatnie mowiac, srednio dynamiczne... deska ascetyczna... no ale dla laika znaczek subaru i napis impreza robi swoje ;)

 

przejedz sie, a wszystkie opinie 'in minus' zatra sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, 9 lat temu kupiłem Forestera 2.0 bez turbo. Wtedy dla mnie to było coś i dalej jest to świetny, konkretny i niezawodny samochód !!! Jednak po ok. roku jeżdżenia Forkiem zacząłem kombinować.

Chciałem i chcę i będę miał Subaru turbo... Rozglądnij się za WRx lub STI Bug'iem. To i tak się tak skończy :) . Zobaczysz sam, te 2 litry benzyny na 100km nie kosztują tak wiele a frajda bezcenna. Pomyśl a dokonasz właściwego wyboru :D . Powodzenia :thumbup: w poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale sprzedam jest czarny blob z gazem za grosze. Przejedź się, zobacz czy dynamika, prowadzenie i wnętrze ci odpowiada. 

 

A potem dasz fajny szprychowy złoty felun, zrobisz bulgoczący wydech, ogarniesz wlew gazu w inne miejsce, zrobisz polerke, ogarniesz audio i może lepsze taborety i baaardzo niskim kosztem masz pojazd którym już nigdy nie pojedziesz do domu najkrótszą drogą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...