Skocz do zawartości

Hamulce STI 06


mietek006

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos ta nowe specyfikacje imprezy STi. Ja mam ja od niecałego roku.Znajomy tez ma impreze STi06 i tez potwierdził moje zdanie o hamulcach . Ogladałem automaniaka (dokładnie moj syn go ogladał) i tam stwierdzili ze hamulce rozczarowuja wiec sorry cos jednak na rzeczy jest. !!!!!

 

smieszny jestes :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mietek006, wrocławski salon Subaru ma powiązania z Renault. Zadzwoń do nich, może by Ci przełożyli hamulce z Megane. Mogę się z Tobą nawet wymienić. Twoje używane, za nowe z salonu do Megane :!: Poważnie!

 

PS. Ja widziałem jak w telewizji mówili, że Ziemia jest płaska. Coś musi być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorac takie laickie odczucia pod uwage, to w kangoo mam taki hamulec...

ze 911 z ceramika wymieka :lol: . wybijam zeby przez piersze 10min,

za kazdym razem jak wsiadam do tego cuda po jakiejs przerwie.

Mam dokladnie taki sam problem :grin:

ale to chyba czesto tak jest po przesiadce do renault nawet z innego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej subarynie z 200 do 0 to hamulce sa tak rozgrzane ze nastepne hamowania sa juz odczuwalnie gorsze...

 

Meganem też tak hamowałeś.... i powiedz nie było problemu....

 

Ja mam WRXsa z najgorszymi hamulcami na świeceie, ale dają rade :P jak niżej widać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z siła jaką musze nacisnąć pedał hamulca. Bo to akurat w imprezie jest OK a w megane to jest porazka. Poza tym jeździłem po parkingu LanceremXIII MR N-grupowym,Punto S1600 i wiem jak tam ciezko jest nacisnąc pedał hamulca. Impreza06 droga hamowania 39m. To nie jest jakis super wynik jak na taki samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie jaki jest "Bremsweg aus 100 km/h" w teście Auto Bild :arrow: 38,8m *

 

http://www.subaru.de/pressestimmen_-_te ... 6_s.44.pdf

 

W automaniaku max też wyszło 39 metrów *.

 

I kolejny test :arrow: tym razem 33,5m*

 

http://www.subaru.de/vergleichstest_imp ... 1.2006.pdf

 

* przy rozgrzanych hamulcach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z siła jaką musze nacisnąć pedał hamulca. Bo to akurat w imprezie jest OK a w megane to jest porazka. Poza tym jeździłem po parkingu LanceremXIII MR N-grupowym,Punto S1600 i wiem jak tam ciezko jest nacisnąc pedał hamulca. Impreza06 droga hamowania 39m. To nie jest jakis super wynik jak na taki samochod.

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie chodziło mi o Lancera VIII MR sorry. To nie sa moje testy hamulcow. Jest to test z gazety auto świat. Koniec porownan megane do imprezy bo zle to odczytaliscie. Megane jak na swoja klase ma b.dobre hamulce (oczywiscie włącza sie bardzo szybko ABS,miekki nacisk na pedał hamulca, szybciej traca na skutecznosci rozgrzane tarcze).koniec.

Sprobuje cos zrobic z klockami. Ktore klocki spełnią swoja rolę najlepiej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie chodziło mi o Lancera VIII MR sorry. To nie sa moje testy hamulcow. Jest to test z gazety auto świat. Koniec porownan megane do imprezy bo zle to odczytaliscie. Megane jak na swoja klase ma b.dobre hamulce (oczywiscie włącza sie bardzo szybko ABS,miekki nacisk na pedał hamulca, szybciej traca na skutecznosci rozgrzane tarcze).koniec.

Sprobuje cos zrobic z klockami. Ktore klocki spełnią swoja rolę najlepiej ??

 

to ty czytasz Auto Świat????? :evil::evil:

Przecież to przedruk z Auto Bilda - a tam zawsze musi wygrać niemiecki samochód - co najśmieśniejsze ten sam test opisamy we francuskiej mutacji - bodajże 'Auto Revue" - i wygrywa fancuski samochód - ciekawostka :evil:

 

PS. mietek006 - przyjedź kiedyś jak będzie sucho do Ułęża na trening jak będzie łosiu - on ci pokaże jak się hamuje :mrgreen::mrgreen: tylko zabierz okulary do pływania (nie pogubisz gałek ocznych :mrgreen: i ochraniacz bokserski na zęby (nie przygryziesz sobie języka) :shock: :o:mrgreen: :roll: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Swiata nie kupuje jedynie jak kupuje opony to szukam jakis testow.

Nieznam łosia. Zapewne niezle wymiata ale szczerze to jechałem jako Vip na prawym fotelu u sołowowa , i codrive u kuchara wiec wiem co oznaczaja ostre hamowania. Po 5minutowej jezdzie wszystko mnie bolało od pasow szelkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to przedruk z Auto Bilda - a tam zawsze musi wygrać niemiecki samochód - co najśmieśniejsze ten sam test opisamy we francuskiej mutacji - bodajże 'Auto Revue" - i wygrywa fancuski samochód - ciekawostka :evil:

skocze do piwnicy bo kiedys kupowalem kazdy numer AŚ i zobacze czy moze w ktoryms tescie wygrał Polonez :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to przedruk z Auto Bilda - a tam zawsze musi wygrać niemiecki samochód - co najśmieśniejsze ten sam test opisamy we francuskiej mutacji - bodajże 'Auto Revue" - i wygrywa fancuski samochód - ciekawostka :evil:

skocze do piwnicy bo kiedys kupowalem kazdy numer AŚ i zobacze czy moze w ktoryms tescie wygrał Polonez :mrgreen:

Kiedys bylo porownanie Poloneza i Skody Favorit (tej pierwszej). Nie pamietam jaki byl koncowy wynik, ale przykladowo Polonez z hamulcami Lucas mial droge hamowania 100km/h-0 75 metrow na rozgrzanych tarczach, Skoda hamowala chyba na odcinku ~55m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...