Skocz do zawartości

Pomysł na fototapetę/ graffiti...lub inne ciekawe pomysły udekorowania ściany:)


WueM

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie....O to chodziło...Znalazłem kilka plakatów filmowych o tematyce moto..."F&F"...A nawet "Initial D"

Do tego "transporter"...dużo filmów marvel'a..."batman" "Superman" "Bond 007"...Sporo tego się trafiło więc chyba zrobię sobie taki pseudo kolaż....I w kilku antyramach je upchnę bo wybrałem ich chyba ponad 20 :D

tylko one są dość małe...więc nie będzie jeden plakat w jednej ramie...Bo ciężko byłoby mi wybrać np.3 :D


Radnor...A te plakaty to masz...znaczy się gdzieś u Siebie?

kupiłeś...drukowałeś? Jaki format?

Może uda się wydrukowac je większe niż te, które znalazłem w necie...i pójdę w jakość a nie ilość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupę lat temu kupiłem gdzieś w internecie, pewnie jakiś ebay albo amazon, tylko można się naciąć bo czasem cwaniacy drukują jakieś małę zdjęcie z internetu na dużym formacie aż piksele w oczy gryzą. :)

 

Kilka drukowałem u kobity z grafiki w pracy na ploterze, co jakiś czas wymienia tusze i co tam jeszcze i musi sobie skalibrować kolory więc robi mi co chcę za darmo. :) Grafiki coś koło 4000x3000 pikseli spokojnie na A0/A1 wychodzą w dobrej jakości. W google images możesz kliknąć w "search tools" i odfiltrować małe, jakieś biuro dtp w okolicy pewnie ci to wydrukuje za grosze.

Edytowane przez radnor
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to cenna uwaga...za co wielkie dzięki

No właśnie znalazłem dość tanie oczywiście drukowane a nie oryginalne plakaty filmowe... Są w nie dużej skali bo cos formatu A4 czy nawet B5...ale właśnie..czy nie zostały na siłę powiększone a pixele wraz z nimi :-P

Muszę dopytac w ogłoszeniu..

Dzięki raz jeszcze

Alternatywa faktycznie będzie znalezienie wlasnych wzorow i oddanie ich do druku w zaprzyjaźnionej firmie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...