Skocz do zawartości

Spotkanie w Ułężu 2 Grudnia 2006


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie mysle ze o 9 to trzeba byc tam.albo jezdzimy albo pierdzimy.pamietajcie ze o 4 juz ciemno jak w dupie u murzyna.jesli zbierzemy sie kolo 10 zaczniemy jezdzic kolo 12 tak jak ostatnio u wrobla,bez sensu.a warto jeszcze zrobic rekonesans ew. poprawki nad trasa...

 

ja bede w ulezu o 9.

 

michalis jedz z nami (wojczek,shodan ) przez gore kalwarie.pusto i duzo blizej. mozemy sie jakos ustawic po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w nocy w mojej wsi Ustanow zgwalcili i zamordowali 14 letnia dziewczyne.corke naszych sasiadow.jestem psychicznie rozwalony i ledwo sie ruszam z przerazenia.nie dam rady psychicznie jutro sie skupic.przepraszam

bolek - vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalis jedz z nami (wojczek,shodan ) przez gore kalwarie.pusto i duzo blizej. mozemy sie jakos ustawic po drodze.

 

W zwiazku z tym, ze Vert nie jedzie (BTW wspolczuje) to prosze kolegow o jakies ustawienie spotkania. Przez Monte Calvarie tez mi blizej. Ile tam sie jedzie?

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalis jedz z nami (wojczek,shodan ) przez gore kalwarie.pusto i duzo blizej. mozemy sie jakos ustawic po drodze.

 

W zwiazku z tym, ze Vert nie jedzie (BTW wspolczuje) to prosze kolegow o jakies ustawienie spotkania. Przez Monte Calvarie tez mi blizej. Ile tam sie jedzie?

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

 

z gory kalwari 50 min.pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w nocy w mojej wsi Ustanow zgwalcili i zamordowali 14 letnia dziewczyne.corke naszych sasiadow.jestem psychicznie rozwalony i ledwo sie ruszam z przerazenia.nie dam rady psychicznie jutro sie skupic.przepraszam

bolek - vert

Vert - współczuję. Trzymaj się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom (Felixowi i Wieńkowi) za super zabawę :grin: i za mozliwość poznania kilku fajnych forumowiczów.

 

A Łosiowi dziękuję za sporą dawkę sportowych emocji przez cały dzień i za wyrównaną walkę do końca :mrgreen: -> w ostatnim przejeździe pobił rekord trasy o 0,8s a biorąc pod uwagę, że próba miała ponad 5 km... następnym razem trzeba przywieźć fotokomórkę :cool:

 

Łosia opony wyzionęły ducha, tak jak moje klocki - w ostatnim przejeździe z maciekSubru metal tarł o metal na hamowaniach (może to ta masa pilota :razz: ), jak będe miał chwilkę, wrzucę zdjęcie klocka, właśnie wymieniłem..

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...