Jump to content

Jak zrobić tempomat?

BartZ
 Share

Recommended Posts

Witam.

NIe wiem co potrzeba dokładnie kupić żeby zamontować tempomat.

Ale śledzę z  uwagą temat bo mi to od dawna biega po głowie.

Szlag mnie trafia na dłuższych wyjazdach deptanie gazu.

Pozdrawiam. :)  :)  :)

Wyrzucałeś tempomat z dziadka, w III powinno być bardzo podobnie obie przepustnice na lince i w sumie technicznie auta mocno zbliżone.

Też mi to po głowie od jakiegoś czasu chodzi, ale nie spotkałem (nie szukałem mocno) żeby ktoś sprzedawał tempomat do Legacy III ale może jakiś outback z manualem???

Swoją drogą zastanawiam się gdzie w dziadku dołożyć przycisk cruise, kiedy mam 4 przyciski po lewej stronie kierownicy?

Wyrzucałeś tempomat z dziadka, w III powinno być bardzo podobnie obie przepustnice na lince i w sumie technicznie auta mocno zbliżone.

Też mi to po głowie od jakiegoś czasu chodzi, ale nie spotkałem (nie szukałem mocno) żeby ktoś sprzedawał tempomat do Legacy III ale może jakiś outback z manualem???

Swoją drogą zastanawiam się gdzie w dziadku dołożyć przycisk cruise, kiedy mam 4 przyciski po lewej stronie kierownicy?

W sumie to tylko zdjąłem kierownicę (odpinając całość oczywiście). Włącznik został i mechanizm też (choć nie działał).

Tzn. ich też już nie ma, ale tak było. Została mi tylko ta kiera właśnie z dźwigienką ;)