Skocz do zawartości

Silver Blobeye WRX Prodrive


Homitri Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat, ponieważ Subaru jednak pozostanie na trochę dłużej w moich rękach, miała to być przejściówka z Celica GT-FOUR na BRZ, ale spodobała mi się jazda tym autkiem, więc trochę przy nim posiedzę  :)

 

Wersja: WRX
Rocznik: listopad 2004 
Silnik:
-zdrowa seria
Zawieszenie:

-Gwint BC Racing

Audio:
-Alpine z wyjściem usb
Wyposażenie:
-Klima
-6x głośników
-Elektryczne: 4xszyby, lusterka+podgrzewane
-Wspomaganie
-ABS
-Centralny zamek
-Immo
-2xairbag
-HKS turbo timer

-zegarki Oil temp i Oil press

-dokładki zderzaka STI

-front lip GC8PL

-spojler STI

-klaksony hella red

-chlapacze Rally Armor
Felgi/opony:
-Speedline 2113 17" 225/45 
-team dynamics monza R 17x8 205/50
Układ hamulcowy:
Seria ATE + ferodo ds2500

 

Plany:

- ramka + radio 1din + jakieś lepsze audio niż seria

- zaślepki halogenów STI

- brembo

 

 

post-22722-0-96415200-1443019715_thumb.jpg

post-22722-0-51174400-1443019803_thumb.jpg

post-22722-0-96584200-1443023238_thumb.jpg

 

Edytowane przez Homitri Vegas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto, nie psuj go gwintem :).

Do tych amortyzatorów dokup sprężyny Eibach Pro Kit albo Prodrive i grubsze stabilizatory. Trochę pójdzie niżej, utwardzi się i będzie dużo lepiej w prowadzeniu. Z gwintem będziesz miał glebę i beton i na dodatek drogo, chyba że tego oczekujesz ;).

 

P.S. Co masz na myśli pisząc szersze ośki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mogę kupić grubsze stabilizatory? i przy okazji poliuretan na tył - tuleje, łączniki? 

odnośnie osiek - felgi bardziej odstawione, kwestia  szerokości fender flares czy jakoś tak się to pisze :P

Np. u forumowego kolegi Carfita w jego sklepie :). PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

od ostatniego posta trochę czasu minęło, wpadł :

-gwint BC Racing,

- lampy już poskładane (soczewki dobrze doświetlają),

- wysoki kurnik już jest,

- cały wydech 2.5 cala z big backboxem,

 

Moje ultra SR będą na sprzedaż, powoli zaczynam się zastanawiać nad skrzynią z new age + dyfer, chociaż moja jeszcze jeździ.

Fotki jak już wpadną nowe koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czerwone obok to Celica GT-FOUR ST205, miałem z takiej wszystkie graty mechaniczne w moim ST185 300+, silnik, hamulce 345mm 4rotłok, dyfer, skrzynia.

Nad felgami się jeszcze zastanawiam, jr3/jr11/superleggera/ultraleggera/pro race 1/monza R/ coś się znajdzie.

Tak właśnie myślałem ale pewności nie miałem. 

Chociaż srebrnych subaru nie lubię Twój w feldze złotej i jakby lekko obniżony? wygląda obłednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czerwone obok to Celica GT-FOUR ST205, miałem z takiej wszystkie graty mechaniczne w moim ST185 300+, silnik, hamulce 345mm 4rotłok, dyfer, skrzynia.

Nad felgami się jeszcze zastanawiam, jr3/jr11/superleggera/ultraleggera/pro race 1/monza R/ coś się znajdzie.

Bierz Ultraleggera, mocno popularne, ale super fest. W dziale sprzedam jest teraz bardzo ladny zloty komplet za 2500pln. Dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ultraleggery w Toyocie kiedyś, ale 16.. te z ogłoszenia są kawiorowe ale et nie to, nie chce się bawić w dystanse. Niedługo kupię jakieś koła, skręcę gwint i wrzucę jakieś fajne zdjęcia jeszcze przed zmianą koloru. 

Z nowości nic specjalnego, wymieniłem olej Motula, filtr oleju, i przednią zewnętrzną osłonę przegubu, bo powoli umierała.

 

ps. a tak przy okazji, orientuje się ktoś, który bezpiecznik odpowiada za zapalniczkę i podświetlanie tylnej tablicy ?


DSC_2957.JPG

Edytowane przez adrianh92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ultraleggery w Toyocie kiedyś, ale 16.. te z ogłoszenia są kawiorowe ale et nie to, nie chce się bawić w dystanse

 

Po co chcesz dystanse wkladac? ET48 jest docelowe do Twojego auta. Nie wiem czy o tych samych Ultraleggera mowimy?

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/87458-s-oz-racing-ultraleggera-75x17-5x100-et48-z%C5%82ote/

ale z tego co czytalem to i tak juz sprzedane.

 

Impreza ladnie siedzi, ale mozesz tez pokazac przod? Jestes pewny co do tych naklejek? :)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...