Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRX Prodrive 2003 UK-RHD


Luki_wrx_prodrive

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Luki_wrx_prodrive !   Mam pytanko i zarazem prośbę , ale to jak będzie przy okazji  jak coś będziesz robił z tym lub jak będziesz w pobliżu tego miejsca . Otóż , mam imprezkę gd 2005 r - to jest taki sam model jak Twój i także anglik ale po przekladce . Jestem ciekawy czy u Ciebie jak zciągniesz ( dwa kołeczki i zaczepy na progu - jedna całość - 1/2 minuty roboty ) listwę progową od kierowcy , czy masz dwie małe białe wtyczki jednopinowe . Zapewne są - ale czy są złączone czy nie i czy jak są rozłączone to czy jest w nich jakieś ( probówka ) napięcie . U mnie jeszcze są takie same tylko zielone i  w tym samym miejscu po prawej stronie ( pasażer ) . Ciekawe , mówią mi że powinny być w oryginale po lewej obok tych białych . Tak przy okazji jakbyś coś tam robił w pobliżu to proszę sprawdż po której stronie są i czy mają w sobie jakieś napięcie . Myślę ( obym się mylił ) że przy przekladce zrobilio mi mały błąd  . Z góry Ci bardzo dziekuję . Trudno znależć właśnie anglika aby porównać - Ty masz - może :) coś z tego będzie . Ale Ty pieścisz swoją brykę - mamy podobne charaktery - ja takze mam FIOŁA na tym punkcie . Wstawiłem fotki na " nasze subaru " - zobacz i oceń - krytyka mnie nie zrazi - czasami wnet pomaga ! POZROWIONKA ! SIEMKA !

Acha , jeżdżę na oleju MOTUL 300 V 5 w / 40 POWER .Tylko uważaj , bywają podróby . Kupuj tylko w sklepie firmowym , broń Boże na allegro . Jak otworzysz - musi dosłownie pachnieć - taka troszkę cytrynka . Reszta to oleje z powtórnej przeróbki . Ja kupuję zawsze w blaszanych pudełkach 2 l opakowanie . Biorę 3 szt. i mam troszkę na następną wymianę . Choć piszą że MILLERS jest lepszy - nie wiem - jeżdzę na MOTULU i nie narzekam . Ale wybór oczywiscie należy do Ciebie . Moze koledzy Ci lnaczej doradzą - sam zobaczysz ! W skrzyni i moście i tylnym mam MOTUL GEAR 300 75 w /90 . TO NARKA !!!

OCZYWIŚCIE PEŁNY SYNTETYK WSZĘDZIE !!!!!!!!!!

 

ok jak będe miał trochę czasu to sprawdzę bo nie wiem czy zdąże do piątku na chwile obecną auto dopieszczone czeka na odbiór firmy która mi ją przewiezie do PL. Jeśli chodzi o oleje i płyny to na pewno nie będe lał tanich chce zakupić dobre żeby wszystko pracowało jak należy ale dobór zostawię mojemu mechanikowi który serwisuje mi japończyki od wielu lat. Zajmuje się autodetailing-iem wiec dla mnie to normalka dopieszczam każde auto które robię :) inaczej sie dobrze auta nie zrobi.

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj raz jeszcze Luki_wrx_prodrive ! Mam znów do Ciebie pytanko . Zależy mi na odpowiedzi w miarę szybko , ponieważ nie wiem czy coś z tym działać . Otóż , sprawdż czy jak zamkniesz auto kluczykiem - ale mechanicznie , bez pilota to czy Ci się zamkną wszstkie drzwi centralnym zamkiem i czy włączysz automatycznie alarm . U mnie akurat zamykam tylko drzwi od kierowcy ( prawe ) a reszta jest otwarta . Nie wiem czy tak mają angliki czy w moim się coś odłączyło . Z pilota i zamknięcie od środka działa dobrze . Proszę Cię bardzo o odpowiedż i z góry mocno dziękuję ! TOMEK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj raz jeszcze Luki_wrx_prodrive ! Mam znów do Ciebie pytanko . Zależy mi na odpowiedzi w miarę szybko , ponieważ nie wiem czy coś z tym działać . Otóż , sprawdż czy jak zamkniesz auto kluczykiem - ale mechanicznie , bez pilota to czy Ci się zamkną wszstkie drzwi centralnym zamkiem i czy włączysz automatycznie alarm . U mnie akurat zamykam tylko drzwi od kierowcy ( prawe ) a reszta jest otwarta . Nie wiem czy tak mają angliki czy tacy w moim się coś odłączyło . Z pilota i zamknięcie od środka działa dobrze . Proszę Cię bardzo o odpowiedż i z góry mocno dziękuję ! TOMEK .

OK jutro sprawdzę bo auto stoi w pracy i nie mam jak teraz tego zrobić ale moim zdanie z kluczyka tez centralny powinien działać i zamykać wszystkie drzwi nie tylko kierowcy bo wiem ze tak jest w innych autach

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@tomekwrx, czytam wątek i jedno mnie boli w oczy, więc podpowiadam:
Jeśli chcesz kogoś zawołać, albo odnieść się do jego komentarza to nie rób @ ani nie kopiuj nicka. 
Lepiej zadziała jeśli najedziesz kursorem myszy na posta pisanego przez daną osobę, zaznaczysz fragment tekstu i wybierzesz w pojawiającym się menu "@wstaw nick". ;)

Edytowane przez Shadowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witaj raz jeszcze Luki_wrx_prodrive ! Mam znów do Ciebie pytanko . Zależy mi na odpowiedzi w miarę szybko , ponieważ nie wiem czy coś z tym działać . Otóż , sprawdż czy jak zamkniesz auto kluczykiem - ale mechanicznie , bez pilota to czy Ci się zamkną wszstkie drzwi centralnym zamkiem i czy włączysz automatycznie alarm . U mnie akurat zamykam tylko drzwi od kierowcy ( prawe ) a reszta jest otwarta . Nie wiem czy tak mają angliki czy w moim się coś odłączyło . Z pilota i zamknięcie od środka działa dobrze . Proszę Cię bardzo o odpowiedż i z góry mocno dziękuję ! TOMEK .

 

Sprawdziłem i zamykają się tylko drzwi od kierowcy z kluczyka reszta się nie zamyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co widać ten typ tak ma :) dziwne bo w innych autach się z kluczyka zamyka wszystkie drzwi. Zakupiłem wczoraj na ebayu za pół ceny prawie nowy "dump valve" firmy FORGE nie żadna tandeta tylko coś porządnego :) :

 

0c9b94dc2060.jpg

 

3f96daff5f72.jpg

 

auto już jedzie do PL więc dopiero wrzucę jak będę na miejscu

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam zakupiłem felgi na zimówki trafiły się w UK rarytasy Speedline 16" w przyszły weekend będą na aucie to wrzucę fotki a felgi takie:

 

98eed1fbb9d6.jpg

 

cb2feef14e1a.jpg

 

916825d550f2.jpg

 

a i radyjko lepsze weszło Alpine na miejsce oryginału:

 

1d15b3f7d998.jpg

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo fajna felga, sam długo polowałem na takie, ale w końcu poddałem się :( Może chcesz się zamienić za seryjne GTkowe? ;)

 

No mnie też się podobają i szukałem ich ze 3 miesiące i się trafiły w bardzo dobrej cenie :) (właśnie przed chwilą pojechały z moim kurierem do PL) powiem wam że na angielskim ebayu jest sporo rarytasów na lato napewno też felgi z ebaya kupię bo jest ich sporo i fajncyh speedline nie brakuje.

 

p.s. dzięki za ofertę ale zostaję przy swoich felgach za tydzień wrzucę fotę ale żłote do srebrnego trochę nie bardzo mi się widzą więc na przyszłą zimę zostaną przemalowane na czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam obiecane fotki felgi już na aucie + nowe opony zimowe Uniroyal ms plus 77 205/55/16 miałem malować felgi na czarny mat ale zrezygnowałem bo nie myślałem że tak fajnie srebrny + złoty będzie się prezentował :)

 

fc5910b73b35.jpg

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa

 

 

 

Szczerze myślałem, że gorzeu będzie wyglądać złoty do srebrnego

 

też tak myślałem i dlatego chciałem przemalować na czarny mat ale zostawiam złote :)

 

 

 

Napisz model radyjka bo ciekawie się prezentuje :)

 

Radio to Alpine IVA200Ri (tak na marginesie na sprzedaż)

 

 

 

 

Bardzo fajna maszynka;) Co do OC auta z kierownicą po "złej" stronie na PL tablicach- jest tak jak pisałeś kolego wcześniej?

 

Co do OC to tu chyba zaskocze wielu bo sam byłem zaskoczony zapłaciłem taniej za OC Subaru z RHD silnik 2 litry (za rok 475pln w Generali) niż za audi A3 1.8 litra żony (485pln w Aviva) żadnej wzwyżki za kierownicę po prawej nie było ale tylko 2 firmy w Polsce nie mają wzwyżek Generali i Link 4. Jeszcze jedna fotka:

 

147c23fa214f.jpg

 

p.s. następne modyfikacje to turbo timer potem na wiosnę sprężyny Eibach Kit Pro, nowe felgi raczej 17" może 18", wysoki spoiler na klape i oczywiście jakieś lepsze nagłośnienie.

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ile chcesz za radyjko ? Wiesz może czy da radę podłączyć sterowanie z kierownicy oraz kamerę cofania ?? :D

 

Cena za radio to 599pln i da się podłączyć sterowanie. Do sterowania z kierownicy potrzebujesz tzw Stalk to taki adapter co się podpina pod Ai-Net a kamerkę nie jestem pewien ale raczej tak jak coś to zobacz w google specyfikacje radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po dłuższej przerwie ale jakoś czasu mało ale powoli kompletuję "graty" na wiosnę zakupione zostały felgi OZ 17" z wersji P1 classic ale będą odnawiane albo przemalowane na czarny mat i mam wkońcu wymarzony spoiler  :D  + klapa oczywiście oryginał z STI, klapa niewidoczna na fotce jeszcze. Fotki poniżej:

 

67aef69a54b7.jpg

 

c3453c5ab664.jpg

 

ac1ac36f1b3c.jpg

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no o tych oponkach czytałem i są naprawdę warte polecenia dobrze będzie się prowadziło auto a i wyglądać na aucie też fajnie będą z felgą szczególnie że obniżam "subaryne" :) zestawem kayaba ultra sr + eibach pro kit. Teraz szukam jakiś fajnych nakrętek czarnych bo będą pasować do dekielków "prodrive":

 

90e59b8f36fa.jpg

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...