Skocz do zawartości

Outback 2005 wysokość zawieszenia


Łowca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do kupienia outbacka 2.5 automat jednak zastanawia mnie dlaczego on tak nisko siedzi ? Były róże wersje wysokości zawieszenia? Jest tylko ciute wyższy od legacy na oko z 1cm.

Czy możliwe aby ktoś kombinował z innymi amorami/sprężynami (od legacy) i przez to tak nisko siedzi? Auto stoi na 16" nie pamiętam dokładnie jaka guma ale chyba 215/60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Legacy powinien być na pewno 4/5cm wyższy. Może ma jakieś zawieszenie BR Racing założone ;)

W każdym razie zawsze można wrócić do oryginału jeżeli to jedyna wątpliwość przy zakupie i mimo to się kalkuluje.

A może to jednak Legacy z dołożonymi plastikami? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po winie na ruskiej stronie z częściami wychodzi że jest to Outback, pewnie jakieś tuningi pytanie co teraz?

Wymiana sprężyn + amortyzatorów czy samych sprężyn? Takiego obniżonego OBK można podnieść na podkładkach pod Mcpersona?

Zależy mi na jak największym prześwicie gdyż debile drogowcy (idiota projektant) podnieśli mi drogę o dobre 15cm po budowie kanalizacji + dowalili chodnik elekt jest taki że nawet ford fusion który jest krótki z prześwitem 17cm nie wjedzie na podwórko jedynie po skosie i tak już dolałem przed chodnikiem pasek betonu żeby zmniejszyć kąt rampowy , kostkę na podwórku podniosę o parę cm ale dla takiego obniżonego OBK to i tak zapewne nie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...