Skocz do zawartości

Outback MY05 - przeciwmgielne z tyłu


Jo_gurt

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam sobie Outbacka MY05 US, do którego chciałbym wrzucić tylne przeciwmgielne.

W EU jest ono zamontowane zamiast lewego wstecznego. Fajnie, tylko jak teraz znaleźć takie światełko?

Nie mogę odszukać ani part number (na obrazkach zazwyczaj razem z blendą jest oznaczone jako "Rear Fog Light", ale bez symbolu), ani na znanych portalach aukcyjnych i ogłoszeniowycy. Część widmo.

Ktoś ma jakiś namiar? Przybliżoną cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam sobie Outbacka MY05 US, do którego chciałbym wrzucić tylne przeciwmgielne.

W EU jest ono zamontowane zamiast lewego wstecznego. Fajnie, tylko jak teraz znaleźć takie światełko?

Nie mogę odszukać ani part number (na obrazkach zazwyczaj razem z blendą jest oznaczone jako "Rear Fog Light", ale bez symbolu), ani na znanych portalach aukcyjnych i ogłoszeniowycy. Część widmo.

Ktoś ma jakiś namiar? Przybliżoną cenę?

Zwróć uwagę, że wersja UK jest zamieniona miejscami z wersją EU (prawa/lewa), ale Tobie to nie powinno sprawić problemu.

http://allegro.pl/subaru-legacy-outback-2004-2006r-lampa-tylna-i5101181469.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem niestety robi, bo to jest lustrzane odbicie, więc nie wejdzie w dziurę :P A powinno być chyba po lewej.

Tak czy tak na tej aukcji już nie mają przeciwmgielngo, bo pytałem.

 

Dzięki

Może być zarówno po lewej, jak i po prawej, w przepisach nie ma określenia. Masz już wycięte dziury?

Szukaj w takim razie z wersji EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycięte dziury? Po co?

Szukałem, ale znaleźć nie mogłem :/

Czekaj, bo chyba Cię nie rozumiem. Wersja US nie ma światła PM czyli tego po lewej w wersji EU, a po prawej w UK, robionego na diodach.

Ma w to miejsce drugie cofania?

Edytowane przez WOJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma w to miejsce drugie cofania?

 

Tak jest.

 

To w takim razie szukaj w dowolnej wersji EU/UK, bo nie ma znaczenia czy będzie po prawej czy po lewej. Z wersji UK będzie zdecydowanie tańsze, bo kupowane est tylko w takich przypadkach, jak Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ma w to miejsce drugie cofania?

 

Tak jest.

 

To w takim razie szukaj w dowolnej wersji EU/UK, bo nie ma znaczenia czy będzie po prawej czy po lewej. Z wersji UK będzie zdecydowanie tańsze, bo kupowane est tylko w takich przypadkach, jak Twój.

 

No właśnie nie jestem przekonany. Za wiki: "Jeśli jest to lampa pojedyncza, powinna być umieszczona z lewej strony lub pośrodku."

Wydaje się mieć to sens. Trzeba by poszukać podstawy prawnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ma w to miejsce drugie cofania?

 

Tak jest.

 

To w takim razie szukaj w dowolnej wersji EU/UK, bo nie ma znaczenia czy będzie po prawej czy po lewej. Z wersji UK będzie zdecydowanie tańsze, bo kupowane est tylko w takich przypadkach, jak Twój.

 

No właśnie nie jestem przekonany. Za wiki: "Jeśli jest to lampa pojedyncza, powinna być umieszczona z lewej strony lub pośrodku."

Wydaje się mieć to sens. Trzeba by poszukać podstawy prawnej.

 

Masz rację. Szukaj lewej...

http://roweroweporady.pl/D20130951.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...