Skocz do zawartości

Audi A6 3.2 Fsi 2005r, vs impreza wrx 2,5 2006r, co mocniejsze?


matt1992

Rekomendowane odpowiedzi

To są dwa różne samochody! A6 jest autem na autostrady. Silnik 3,2 ma coś około 255 koni ale niestety ten krążownik troche waży, jakieś 1,8 tony. Do czego ma służyć auto! Jak jeździsz większość autostadami i zależy Ci na komforcie to wybierz audi, przyspieszenie do 100 zajmuje mu w okolicy 7 sekund. Mniej pali. Jak chcesz coś do zabawy to oczywiście Subaru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jak porównywać konia z osłem. Każdy do innych zastosowań i potrzeb. Na obu można jechać i oba mogą ciągnąć [ towar mam na myśli ;) ].

A6 masz wygodny cichy duży samochód z rozbudowaną elektroniką, wiele schowków, miękkie zawieszenie. WRX masz wyrywny, szybki, głośny, mało wygodny, twardy samochód. Co kto lubi i co kto potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a6c6 z 3.0tdi, czyli podobna opcja do 3.0fsi i w zadnym razie nie mozna tego porownywac z subaru. Codziennie do pracy i tluczenia kilometrow mam audi i jestem z niej mega zadowolony, ale jak chce miec banana na twarzy wsiadam w impreze. Audi jest super wygodne i komfortowe, ale niestety nudne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie porownujmy limuzyny do auta sportowego :)

ja przesaidlem sie z e55 (w211) do WRX bloba

 

przepasc.

 

wrazenia z jazdy takze zupelnie inne

 

co jest szybsze? audi czy impreza? zapewne o to ci chodzi :)

 

ps. kup to i to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprecyzuj bardziej pytanie to może coś pomogę ;)  Audi mam i subaru mam, ale tak jak koledzy piszą ...może nie do czego potrzebujesz bo do jazdy ! ale czego oczekujesz może tak będzie łatwiej a to niestety dwa zupełnie inne auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...