Skocz do zawartości

Trening Czyni Mistrza - Moto Park Ułęż


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

czyli wychodzi na to że to jest BP wesoła ;)

 

@ Ivan .. to moja pierwsza przygoda z napędami i dziadek wymaga jeszcze troszkę pracy ... wyjazd raczej zapoznawczy z sprzętem

Edytowane przez sigma111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@czwartek odpowiesz? :P

Jak znam życie to maszyny do wymiany opon nie będzie...

 

Odpowiedź na FB: Kompresora BRAK!!!!!

 

Widać FMIC w dziadku :) ciekaw jestem bardzo i też płaczę że mój Legac cały czas w kilku warsztatach na raz :/

 

Czwartecki, czy nie zabieracie może maszyny do wymiany opon ?

 

Hehe... tym razem ćwiczymy również wymiane kół, odkręcanie ręczne i skakanie z żabą :)

 

Mniej troche Was to i Nas odpowiednio... a tak naprawdę odpuszczam ciężarówkę.... z tej prostej przyczyny nie biore agregatu, kompresora i wielu innych... musialem 6 kol zmiescic do Saxo z klatka  :rolleyes:

 

 

Plan juz mam... jeszcze tylko ostatnie popraweczki. Robie wydruki i pakuje sie juz na Ułęż.

Przywieźcie ze sobą dobre nastawienie i słoneczną pogodę (wiaterek dla ochłody może lekki być) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spakować się na imprezę? Zabrać dobre nastawienie, trochę opon, klucz, podnośnik, kanisterek  :D

10404254_10153403113403828_2654579765597

11535700_10153403113473828_4485608098721

 

 

 

 

Plan gotowy, ekipa również. Materiały wydrukowane.
Jutro rano zamawiamy pieczywo w piekarni oraz odbieramy naklejki :)

Edytowane przez czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dziś chwila by skrobnąć podziękowania: Czwartek oraz  cała ekipa Szkoła Jazdy Racing - organizacja na medal, nie brązowy jakiś ale na złoty. Trasy superanckie! Gięta z bułką to nowy król  "hot dogów" ;-) Uczestnikom podziękowania za pełną kulturę jazdy i fajną atmosferę! Oby więcej takich imprez. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LUDZISKA !

Zbieram dupę w troki aby w końcu będąc aktywnym na forum subaru przyjechać subaru a nie mazdą :)

moim zdaniem trzeba wprowadzić jakieś urozmaicenie:

np. pomiar czasowy który wzbogaci taki trening o :

- sprawdzasz jakim torem i jakim stylem jakie czasy się uzyskuje ( dla własnej analizy co robię źle na czym poprawiam wyniki, czy jechać na okrągło czy na sportowo )

- rywalizacja ( dlaczego Kolega dokopał mi 2 sekundy, teraz ja mu pokażę )

albo:

- relacja video z prędkościami ( przeciążeniami to już w ogóle by była bajka ) każdy uczestnik jedzie dwa kółka z takim urządzeniem i ma później pamiątkę

ja chętnie poćwiczyłbym jazdę na mokro nawet beczkę, jest miejsce odpalić zraszacze na 2 godzinki z rana zanim wszyscy się zjadą ( dać info że dla chętnych )

 

BTW ... KIEŁBA MISTRZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemiech wiele może pomóc coś w rodzaju Racechromo, w weekend pierwszy raz testowałem .. sporo pomiarów oferuje ta aplikacja. Zaznacz start/meta i wszystko samo się robi, łącznie z mapką każdego przejazdu i wykresem prędkości. Aplikacja na telefon - darmowa  !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...